Americká armáda našla trosky F-35 80 mil od místa katapultáže pilota
RSS

Americká armáda našla trosky F-35 80 mil od místa katapultáže pilota


Místní zpravodajství ABC 15 informovalo, že vojenské pozemní týmy našly „části a trosky“ spojené se ztraceným letounem F-35B Lightning II poblíž Indiantown Road v okrese Florence v Jižní Karolíně. (Foto: Flickr)

„Místo, kde byly nalezeny trosky a části, se nachází zhruba 80 mil od místa, kde se podle úřadů pilot v neděli katapultoval poblíž North Charlestonu,“ uvedla WPDE ABC15.
#BREAKING A source told ABC15 Monday evening that military ground crews have found parts and debris associated with the F-35 Lightning II Jet just off Indian Town Road in Florence County. https://t.co/dUeZgxpbrV pic.twitter.com/d5pU6i3wtz — WPDE ABC15 (@wpdeabc15) September 18, 2023

F-35 se po katapultáži pilota nedaří najít

Podle ABC 15 se místní obyvatelé v oblasti zmínili, že v neděli slyšeli nízko letící stíhačku, po níž následovala hlasitá rána.Armáda vyzvala k dvoudennímu uzavření všech letadel, a to jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Vývoj tohoto příběhu je den ode dne bizarnější.Záhadou zůstává, proč se pilot katapultoval.
BREAKING: U.S. officials have ordered a 2-day stand down for all military aviation inside as well as outside the United States after an F-35 jet went missing in South Carolina. This keeps getting more bizarre. According to ABC News, "no units are allowed to fly" unless there is… pic.twitter.com/SuIv7x0N1K — Collin Rugg (@CollinRugg) September 18, 2023

Zranitelnost letounu F-35 Lightning vůči bleskům je ironická a neodpustitelná

Článek Americká armáda našla trosky F-35 80 mil od místa katapultáže pilota se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden