VIDEO: Netočte tváře těch migrantů, ale jenom jejich nohy! Francouzský novinář odhalil, jak na něj delegátka Evropské unie v uprchlickém táboře na Lampeduse naléhala, aby neziskovkám nesabotoval jejich snahy o získání víz pro migranty! Ti mu totiž na kame
RSS

VIDEO: Netočte tváře těch migrantů, ale jenom jejich nohy! Francouzský novinář odhalil, jak na něj delegátka Evropské unie v uprchlickém táboře na Lampeduse naléhala, aby neziskovkám nesabotoval jejich snahy o získání víz pro migranty! Ti mu totiž na kame


VIDEO: Netočte tváře těch migrantů, ale jenom jejich nohy! Francouzský novinář odhalil, jak na něj delegátka Evropské unie v uprchlickém táboře na Lampeduse naléhala, aby neziskovkám nesabotoval jejich snahy o získání víz pro migranty! Ti mu totiž na kameru vyprávějí, že neutíkají před válkou, ale přichází za lepším živobytím! Projekt Euroafriky se ve stínu války na Ukrajině rozjel v EU na plné obrátky!
Všichni se dívají na požár statku za kopcem, ale celá vesnice je prázdná a truhly v domech nehlídané! Oh, jaká to příležitost pro duše zkažené, ale i šlechtice přičinlivé . Staré přísloví pocházející ze středověku z prostoru jižní Francie a zmíněné v díle Charlese Baudelaira se začíná naplňovat v těchto dnech v celé Evropě a zdaleka ne jenom na Slovensku, kde v úterý Národní rada opět zradila celý slovenský národ a opět odmítla [ 1 ] svolat zasedání poslanců ve věci uzavření hranic s Maďarskem, což jde ostře proti agendě projektu Euroafriky, takže ani vláda neziskové prezidentky na Slovensku nedovolí zastavení migrace.
Francouzský novinář Erik Tegnér v uprchlickém táboře na Lampduse Slovensko je pouze slabý odvar toho, co teď zažívá italská Lampedusa a rovněž francouzské město Marseille. Tisíce a tisíce migrantů se valí na stovkách motorových člunů od břehů Afriky přes moře do Evropy. Čluny byly podle informací italské opozice zakoupeny v Evropské unii z prostředků NGO a neziskovek , je to de facto organizovaný zločin a trafficking úzce napojený na Londýnské kanceláře a řízený globalisty s cílem provést výměnu evropského obyvatelstva a dosáhnout tzv. Arabského rovníku ve velkých evropských metropolích nejpozději do roku 2035. Arabským rovníkem se myslí 50% migrantů z arabského a muslimského světa na 50% původního obyvatelstva.
Arabský rovník bude ve velkých evropských metropolích překročen nejpozději do roku 2035
V mnoha velkých čtvrtích evropských měst byl Arabský rovník překročen již před několika lety a postupně vysoká porodnost překreslí jednotlivé demografické svazky v celé Evropě. A právě to staré francouzské přísloví platí na 100% na válku na Ukrajině. Ta totiž dokonale vyhovuje globalistům a odvádí pozornost od obnovení procesu na reformu Evropské unie pod názvem “ Das neue Europa ” v obrazu černého muže a jeho bílé konkubíny , která mu bude rodit mulaty. Tento proces byl schválen v roce 2012 na konferenci Bilderberg ve Washingtonu a proces dostal děsivé označení The Great Replacement – Velká výměna (obyvatelstva).
Organizace a spolky zapojené v globalistickém trustu Bilderberg Slovensko je pokusnou laboratoří v prostoru slovanského genotypu. Byla to první země na světě, kde byly zavedeny celoplošné testy na SARS-Cov-2 na podzim v roce 2020 a nyní je opět Slovensko vystaveno dalšímu laboratornímu pokusu globalistů, pokusu o šokové nasunutí migrantů za pomoci kolaborace státních institucí, které jsou ve stavu hibernace a nemají ze shora dovoleno migrační tok zastavit. Je to proces řízení přímo z Londýnských kanceláří a cílem je vytvoření tzv. východního proudu migrace, který by posílil tzv. jižní tok, který míří do Itálie a do Francie.
VIDEO: Slovenská vláda nechce a nechce migrační tok přes hranici s Maďarskem zastavit. Proč?
Východní tok původně měla zajistit Ukrajina, ale to nedopadlo, protože proces sabotoval Volodymyr Zelenský, který rozpoutal válku s Ruskem. Globalisté ho za tento podraz jednoho dne pověsí, resp. nechají ho oddělat nějakým infarktem apod. Skrze Ukrajinu měla proudit migrace z východu. Toto se nepovedlo. Takže přichází náhradní trasa, a to Sórošovo designované a na zastřeleném novináři reformátované Slovensko .
Proč slovenská vláda neuzavře hranice s Maďarskem na zastavení silniční a v dodávkách a autobusech logisticky zajišťované migrace? Proč? Protože slovenská vláda Zuzany z Pezinku to nedovolí! Povely a instrukce z Londýna znějí jasně – migrace musí proudit! Níže máte šokující video Roberta Fica o tom, jak probíhá registrace migrantů na Slovensku v praxi.

A tak zatímco Ukrajina hoří a všichni z Evropy se seběhli a čumí na Ukrajinu a na zuřící požár války v Evropě, tak mezitím byla v tichosti za zády Evropanů znovu spuštěna migrace, ale bez protestů a demonstrací. Proč? Protože Evropa je hypnotizována a upřena na požár statku na Ukrajině a nemá čas si hlídat své truhly ve svých chalupách. Globalistický nepřítel proto využívá nepozornosti Evropy a nasunuje do Evropy tisíce a tisíce migrantů.
A dokonce si dovoluje i věc nevídanou, otevření východního proudu migrace přes Slovensko, které za vlády Roberta Fica bylo jednou z nejméně vyhledávaných migračních zemí v Evropě. A tento proces byl spuštěn a italský ostrov Lampedusa praská ve švech. Zatímco na Ukrajině zuří podivná statická a nehýbající se válka, jejímž úkolem je vyhladit veškeré ukrajinské obyvatelstvo mužského pokolení, tak v té samé chvíli proudí do Evropy desítky tisíc migrantů.
VIDEO: Netočte obličeje migrantů, kazíte jim žádosti o víza!
Francouzský novinář a aktivista Erik Tegnér z redakce Livre Noir přijel na Lampedusu a začal s migranty, kteří skoro všichni hovoří francouzsky, natáčet rozhovory. A migranti mu narovinu přiznali, že do Evropy migrují za lepším životem, že neutíkají před válkou. Během natáčení rozhovorů se ale dostal do konfliktu s delegátkou Evropské unie, která ho požádala, aby migranty netočil vůbec, anebo když tak jenom jejich nohy , ale ne obličeje. Videa prý sabotují snahy neziskovek, které pro migranty žádají Schengenská víza na francouzské ambasádě v Římě. Když totiž Tagnér natočí tato videa, dostanou se do rukou francouzských úředníků a ti odmítnou migrantům víza do Francie udělit, protože se na videu přiznávají novináři, že míří do Francie za lepším životem, neprchají ale před válkou.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3giswc","div":"rumble_v3giswc"});
Delegátka EU mu dokonce začala vyhrožovat, že to, co dělá, je nelegální a sabotuje migrantům záchranu před válkou v Nigeru. Většina migrantů ve sběrném táboře na břehu Středozemního moře tvrdí, že prchají z Nigeru, kde došlo koncem června k vojenskému převratu. Niger je frankofonní oblast, vlastně celý prostor Sahelu je bývalým francouzským koloniálním prostorem, takže logicky všichni teď z Nigeru míří do Francie. Hrozba války a aktivita Al-Kajdy na rozhraní Mali, Burkiny Faso a Nigeru se tak stává záminkou pro migraci tisíců Afričanů, z nichž mnoho jich vůbec z Nigeru nepochází.
Migrují z Pobřeží slonoviny, z Guineji a z dalších států Sahelu. Prostě Evropská unie a její delegáti koordinují příval černochů do Evropy, aby proces Velké výměny byl do roku 2035 v Evropě naplněn a bylo ve velkých evropských metropolích dosaženo Arabského rovníku. A na posilu tohoto migračního toku přispěchalo i Sorošovo Slovensko. Kdo by to před 8 lety řekl, že jednoho dne budou migranti volně proudit přes opuštěné hraniční přechody s Maďarskem.
Hořící Ukrajina jako dokonalé odvedení pozornosti Evropy od mohutné migrační intifády
Proces Euroafriky byl tedy znovu nastartován po přestávce s Covidem a tentokrát požár ukrajinského statku slouží jako dokonalé odvedení pozornosti Evropanů od požáru jejich vlastních domácností, jejich rodinných rozpočtů, ale i sociální bezpečnosti. Prostě migrace byla díky zámince vojenských pučů v zemích Sahelu naplno nastartována a přitom média v EU zaplňují obrazovky a tiskoviny do posledního místečka informacemi o Ukrajině . Nic jiného než Ukrajina.
Podobně jako před 2 lety, nic jiného než Covid se do médií nedostalo. Rozpoutáním požáru na Ukrajině se tak odvedla pozornost veřejnosti od migrace a do Evropy proudí už desítky tisíc mladých mužů, vlastně nikdo jiný než mladí muži, kteří nechali své ženy, děti a rodiče doma ve válkou zmítané zemí, před kterou prý utíkají jen oni sami, ostatní z rodiny tam nechali.
Šéfka Evropské komise Ursula von der Leyen a italská premiérka Giorgia Meloni při návštěvě uprchlického tábora na Lampeduse Mladí muží z Afriky žádné rodiny a ženy s dětmi nemají. Ženy na ně čekají v Evropě. Budou jim rodit již jejich vlastní děti. Proces Euroafriky je takto nastaven a představitelé EU ten proces pomáhají řídit, a to přímo v migračních centrech na Lampeduse ve sběrných táborech, kde migranti čekají na víza do EU. Do Evropy tak přijíždí na motorových člunech a potom s vízy už nejde o nelegální migranty, ale o legální uprchlíky.
A to samé platí i o migrantech, kteří jsou zpracováni na Slovensku. Také dostanou papír, také jsou legální od toho okamžiku. Takže na Ukrajině hoří statek, ale delegátky EU na Lampeduse zařizují víza černochům, aby afrikanizovali Evropu. To je celé. Zapálíte statek za kopcem a odvedete pozornost celé vesnice, která vyběhne na kopec na čumendu. Mezitím se toho využije a celá vesnice se zaplaví černochy. Bez odporu, bez protestů domorodců. Ti totiž na protesty nemají ani pomyšlení, čumí totiž na požár statku za kopcem.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden