Moldavsko: Podívejte se, jak zareagoval farmář, když na svém pozemku objevil americké vojáky (video)
RSS

Moldavsko: Podívejte se, jak zareagoval farmář, když na svém pozemku objevil americké vojáky (video)


Tyto záběry jsem se rozhodla zde zveřejnit i v reakci na to, jak „Aspeňácká jednotná šestikolka“ odsouhlasila, aby se také na našem území roztahovala vojska nejagresivnější armády světa.
Každý, kdo ví, co má tato armáda po celém světě (samozřejmě po boku s oddanými lokaji z NATO) na svědomí, je ve své zemi nechce – stejně jako jakoukoli jinou cizí armádu.
Jedné jsme se zbavili před více než 30 lety a další nás bude okupovat nyní. A stejně jako tomu bylo v předchozím případě, také nyní jde o pozvání oficiální vlády a to v souladu s většinovou řízenou opozicí.
Umístění amerických jednotek na našem území z nás samozřejmě dělá terč –  a to zejména v těch lokalitách, kde budou okupanti pobývat.
Budou i u nás bez dovolení vstupovat na soukromé pozemky a tvrdit, že nám přišli pomáhat? Nakonec je možné, že indoktrinovaní američtí vojáci tomu, že pomáhají, skutečně věří.
Měli by si však lépe ověřit, jak po celém světě „pomáhala“ americká armáda – potažmo NATO. Vyprávět by o tom mohli hodně například ve Vietnamu, Iráku, Sýrii, Afghánistánu, Somálsku, Libyi, Srbsku….
Farmář: Co tady děláte? Americký voják: Jsme tu, abychom vám pomohli. Farmář poté říká vojákům, aby se vrátili domů do Ameriky. Nikdo jejich „pomoc“ nechce…

In Moldova, a farmer discovered NATO soldiers in his garden. Go to America pic.twitter.com/AvnV3EVHro
— Sprinter (@Sprinter99800) September 19, 2023


 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 8 Průměrně: 5 ]Článek Moldavsko: Podívejte se, jak zareagoval farmář, když na svém pozemku objevil americké vojáky (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden