Invaze posiluje i na balkánské trase, na srbsko-maďarských hranicích útočili džihádisté na pohraničníky praky, noži a jinými zbraněmi (video)
RSS

Invaze posiluje i na balkánské trase, na srbsko-maďarských hranicích útočili džihádisté na pohraničníky praky, noži a jinými zbraněmi (video)


I když se nyní většinou upozorňuje spíše na situaci na Lampeduse, lépe na tom rozhodně není ani balkánská trasa.
Zde jste se také mohli již na několik videí z různých míst Evropy podívat, po celé trase putují hloučky Arabů, Afghánců a Pákistánců, aniž by jim byla věnována sebemenší pozornost.
Přitom invaze již překročila rekordní rok 2015, kdy byla tohoto tématu plná média. Proč nyní o tristní situaci korporátní média tak zarytě mlčí?
Možná i proto, že pokud spící masy nebudou vědět, co se děje, bude jednodušší nenápadně začít přijímat „Novoevropany“ na základě nových kvót EU – jen přejmenovaných na „dobrovolnou solidaritu.“
Jisté je, že tito agresivní invazisté budou dál pokračovat přes Slovensko nebo Rakousko a dále taky přes Českou republiku většinou do Německa.
Násilný invazní tlak v posledních dnech prudce vzrostl také u maďarského hraničního plotu na jihu země – jak uvádí „Magyar Nemzet“. Záběry ukazují  gangy muslimských vetřelců používající nože, praky, benzín a další zbraně, zatímco se snaží dostat do Maďarska a pak dále na severozápad.
Extrémně agresivní skupiny představují pro maďarské pohraniční jednotky obtížné výzvy kvůli jejich útočným nástrojům. Všechno jsou to dobře organizované operace, což je patrné z toho, že ilegálové jsou vybaveni žebříky, nůžkami na drátěný plot a dokonce svářecím zařízením a snaží se překročit hraniční plot na různých místech současně, aby odvedli pozornost. 
Pašeráci se na „TikToku“ chlubí, jak se dostali na maďarské území.
Ve svých videích nazvaných „400-59“ a „Killer Group“ „narušitelé hranic, kteří viditelně pocházejí z jiných kontinentů a cizích kultur, provokativně pochodují, konzumují tabákové výrobky, které vypadají jako marihuana, nebo očerňují Maďary,“ píše portál Magyar Nemzet.
 

Tolik zprávy z maďarsko-srbských hranic.
Situace se samozřejmě ještě vyostří, protože invaze je v plném proudu – a to ze všech myslitelných směrů.
Zde jen připomínám nedávné video odněkud z balkánské trasy:

Europe. pic.twitter.com/BMyXZBlsI5
— Paul Golding (@GoldingBF) September 17, 2023


A mimo balkánské trasy a Itálie trpí invazí také Kanárské ostrovy:

El Gobierno recurre a un ferry privado de #Trasmediterránea para trasladar a más de 500 inmigrantes ilegales desde la Isla de #ElHierro a #Tenerife .
La operación se ha llevado a cabo durante esta mañana. Tras llegar a puertos tinerfeños fueron trasladados a centros de… pic.twitter.com/lPBFY0umH0
— Rubén Pulido (@rubnpulido) September 11, 2023


To není žádná migrace. Jde o invazi nepřátelské armády, která si chce převzít celý kontinent. Pokud to co nejrychleji Evropané nepochopí, pak budou ti, kdo tuto armádu vyslali, úspěšní…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 4 Průměrně: 5 ]Článek Invaze posiluje i na balkánské trase, na srbsko-maďarských hranicích útočili džihádisté na pohraničníky praky, noži a jinými zbraněmi (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden