Prezidenta začíná ovládat jeho okolí
RSS

Prezidenta začíná ovládat jeho okolí


PZ/R. ŠLACHTA
„Mnozí z vás se divili, když jsem řekl, že v prezidentské volbě v druhém kole nebudu volit. Ani pro Andreje Babiše, ani pro Petra Pavla. A u nynějšího prezidenta Pavla se postupem času ukazuje, že jsem měl pravdu.
Jeho okolí ho začíná ovládat a on přestává mít vliv na rozhodování na Hradě. Vše přebírá jeho „přítel po boku“ Petr Kolář a miliardář Jan Dobrovský. Ti si vybrali i jeho kancléřku Vohralíkovou. Tu prý prezident před jejím uvedením do funkce viděl půl hodiny.
Ženu, kterou dosadil do tak důležité funkce, která má největší moc nad informacemi, které prezident dostane a s jakými lidmi bude pracovat, ano, tu znal PŮL HODINY!
Divíte se pak, že podepíše všechno, co mu tam vládní většina ve sněmovně pošle? Nebo že navrhuje na ústavní soudce lidi, o kterých neví vůbec nic a pak se diví, co se děje? Je to velmi smutný příběh a já vím, že mnoho z vás Petra Pavla v dobré víře volilo.
Bohužel se ukazuje, že si ho jen vybrala určitá skupinka podnikatelů, ve spolupráci se současnou vládní koalicí, aby jim dělal co nejméně problémů.
Je to škoda. Prezident má totiž řadu možností, jak korigovat špatná rozhodnutí vládní většiny. Nevyužil toho zatím ani jednou. Podepsal snížení valorizací penzí, pak špatnou reformu důchodů, která opět snížila valorizaci, sporný zákon o přesčasech lékařů a tak dále.
A bohužel podepíše, možná s malým zaváháním, vše, co mu na stůl přijde,” uzavřel svůj komentář na facebookovém profilu šéf Přísahy Robert Šlachta.

prvnizpravy.cz

The post Prezidenta začíná ovládat jeho okolí first appeared on .


Nejčtenější za týden