V Německu se shromáždilo asi 1000 lidí, kteří se identifikují jako psi (video)
RSS

V Německu se shromáždilo asi 1000 lidí, kteří se identifikují jako psi (video)


V „pokrokových“ zemích se dnes může kdokoli prohlásit za kohokoli (či cokoli). Institut takzvaného „manželství pro všechny“ vám navíc mnohde může zajistit, že si můžete vzít třeba lustr, židli nebo sexuální hračku.
Podobné zákony se již protlačují také u nás, je proto dobré vidět, kam vedou v jiných zemích. V Německu, tedy v zemi, kde máte možnost si 1x ročně jen na základě prohlášení měnit na matrice pohlaví, se také můžete identifikovat třeba jako zvíře.
A dokonce ani nehrozí, že skončíte na oddělení nejbližší psychiatrické léčebny. Tato zařízení jsou již ostatně vyhrazena pro muslimské „psychicky nemocné“ vrahy a teroristy.
Pokud tedy někoho za pokřiku „Allahu akbar!“ zabijete, pak nejste zločinec, ale psychicky nemocný jedinec.
Pokud se pak prohlásíte třeba za psa, chodíte po čtyřech a štěkáte, pak nejste psychicky nemocný, ale pouze se sebeidentifikujete podle vlastních pocitů, což je dnes velmi populární.
Zhruba 1000 lidí se shromáždilo na německém nádraží Berlin Potsdamer Platz, přičemž společně vyli a štěkali.
Virální video z bizarního setkání ukazuje stovky shromážděných lidí, kteří vyjí a štěkají. Mnoho z nich je vidět v maskách podobných psům a sedí vzpřímeně na kolenou, jak je vidět na videu níže.
Komentátoři napříč sociálními médii nešetřili slovy.
„Jak hezké na psychiatrických ústavech, že jednou za čas dovolí pacientům pobyt venku. Vítězství pro práva zvířat zároveň,“  napsal jeden jedinec, zatímco další prosil o „zavolání ochránců zvířat.“
„To musí být vtip, ne? Neexistuje způsob, jak by to lidé dělali!“ zvolal jeden, zatímco druhý kladl hlubší otázky.
„Pokud se skutečně identifikují jako psi a komunikují pouze štěkotem a vytím, jak mohou komunikovat s lidmi [sic] v profesionálním prostoru nebo dokonce kdekoli jinde [ sic ]?“ ptali se.
„Můžete říct, že jde o ‚duševní nemoc‘? Není to Německo, které si pamatuji,“ poznamenal  uživatel X.

Video přichází v době, kdy obavy stále rostou, protože společnost přijímá abnormální chování nebo duševní choroby jako „normální“ (či dokonce preferované) – ať už jde o muže, kteří tvrdí, že jsou ve skutečnosti ženy, nebo jednotlivce, kteří se identifikují jako některé z více než 100 různých pohlaví.
V roce 2017 Breitbart News  upozornil  na prodejce cosplay zboží z Argentiny, který utratil desítky tisíc dolarů, aby se stal „trans-druhovým elfem“.
„Chci být elf, anděl a fantazijní bytost, mým cílem je vypadat nelidsky, étericky, půvabně a jemně,“ řekl tehdy Padron  deníku Daily Mail .
„Mám svůj vlastní ideál krásy a chci toho dosáhnout bez ohledu na to, co se děje… Chci mít uříznuté uši, aby byly špičaté to jako mají elfové, čelist, aby vypadala ostřeji jako diamant, facelift a oční lift, aby mé oči získaly kočičí tvar,“ dodal.
Nedávno se Japonec stal virálním pro svůj realistický kostým kolie za 14 000 dolarů, který nosí na veřejnosti a  vydává se za psa. Muž je známý pouze jako „Toco“ a řekl, že kostým mu pomohl splnit jeho sen „stát se zvířetem“.
Jedno video zveřejněné na jeho kanálu YouTube zhruba před měsícem se jmenuje „Byl jsem dotazován jako člověk, který se stal psem!“

Další videa také ukazují muže, který žije život jako pes v jeho nákladném kostýmu.

Začátkem tohoto roku Florida v podstatě  zakázala dětem účast na „chlupatém srazu“ v Orlandu, protože zákon o ochraně dětí „ ukládá pokuty zařízením, která umožňují dětem navštěvovat sexuálně explicitní show pro dospělé, jako jsou drag show.“
V mnoha případech byly srazy těchto „zvířátek“ (furries) spojeny s erotickým chováním, což pravděpodobně vedlo k tomuto rozhodnutí organizátorů akce. Je třeba poznamenat, že „furries“ jsou jedinci, kteří se identifikují s antropomorfními zvířaty.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek V Německu se shromáždilo asi 1000 lidí, kteří se identifikují jako psi (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden