Lékař, který nahlédl do očkovací složky Emmanuela Macrona, byl na dva týdny suspendován
RSS

Lékař, který nahlédl do očkovací složky Emmanuela Macrona, byl na dva týdny suspendován


Žádná z politických loutek, které demonstrativně předváděly jak se „očkují“ proti Covidu, zřejmě skutečnou genovou injekci nedostala. Tomu nasvědčuje nejeden z důkazů.
Pravděpodobné je, že si před kamerami aplikovali nějaké vitaminové injekce a později si zařídili falešné potvrzení (což je případ zmíněného Macrona) nebo si již předem zajistili „speciální“ šarži – jakou měli například zaměstnanci Pfizeru (což vyšlo najevo nedávno při slyšení v Austrálii).
Ve Francii je nyní poměrně hojně komentován nový Macronův skandál, který je však prezentován jako skandál lékaře, který si dovolil nahlédnout do očkovací složky Macrona, v níž narazil na nesrovnalosti.
Co tedy zjistili ve Francii? Proč byl jistý lékař sesazen?
Macron, zvolený prezidentem Francouzské republiky, se domnívá, že je „sacer“ (posvátný). Nemůžeme se ho ani dotknout,  ani odsoudit jeho lži a manipulace, ani poukázat na to, co se zdá být anomálií v rejstříku…
Ne, ve skutečnosti prozaičtěji nesmíme odsuzovat jeho lži a klamání obyčejných lidí, a proto si musíme odepřít právo nahlédnout do spisu Macrona, který je přístupný všem lékařům v registru očkování. Zajímavé, že?
Ještě zajímavější je, že po nahlédnutí do jeho spisu jsme viděli podivnost, která pravděpodobně světu ukázala, že – jak tvrdí Jean Lassalle – Macron nebyl nikdy očkován proti Covidu. A za to musel být lékař odsouzen….
Praktický lékař z Pas-de-Calais nahlédl do očkovací složky Emmanuela Macrona v létě 2021. V pondělí 18. září 2023 byl Řádem lékařů suspendován na dva týdny. Tvrdí, že jednal „v dobré víře,“ chtěl varovat zejména před bezpečnostními chybami spojenými s počítačovou aplikací.
„Porušení etických povinností“: toto je rozhodnutí motivované disciplinární komorou rady Řádu lékařů Hauts-de-France poté, co na dva týdny suspendovala praktického lékaře z Pas-de-Calais, uvádí web  Egora .
V létě 2021, uprostřed pandemie  Covid-19 , dvakrát nahlédl  do očkovací složky Emmanuela Macrona  . Zdravotnický pracovník kontaktovaný listem  Le Parisien potvrdil, že byl o tomto pozastavení informován v pondělí 18. září 2023.
Během slyšení v Lille loni v červnu lékař prohlásil, že vše provedl „v dobré víře.“  To dokládá zejména tím, že si po konzultaci v létě 2021 všiml „bezpečnostních nedostatků“ v počítačové aplikaci umožňující konzultaci stavu očkování pacientů.
Poté se lékař rozhodl ze zvědavosti najít profil Emmanuela Macrona.
Především podotýká, že datum první prezidentovy injekce neodpovídá datu zveřejněnému – tedy datu, kdy se „očkoval“ před kamerami, aby k injekci podnítil i své voliče.
Praktický lékař poté okamžitě zalarmoval Elysejský palác, který mu podle něj poděkoval za ostražitost. Zdravotník se poté podíval na profil Emmanuela Macrona podruhé a všiml si, že chyba nebyla opravena.
Zdravotní pojišťovna následně identifikovala asi deset pečovatelů, kteří nahlédli do prezidentova spisu. Oborová rada Řádu Pas-de-Calais podala stížnost na dotyčného lékaře.
Dvoutýdenní pozastavení bude podle Egory účinné v listopadu. Kárná komora se domnívá, že vyšší poslání oznamovatele nemůže ospravedlnit zproštění jeho etických povinností.
Lékař kontaktovaný listem Le Parisien oznámil, že se proti tomuto rozhodnutí neodvolá.
„Jsem smířený s tím, co jsem udělal, což spočívalo v tom, že jsem se podíval na prezidentův QR kód, když jsme všichni znali jeho očkovací status…“
Tolik zprávy z Francie. V případě Macrona šlo tedy podle všeho o ten postup, že před kamerami dostal zřejmě placebo a později (ve dni uvedeném v očkovacím průkazu) mu dali do očkovacího pasu falešné potvrzení.
Přesně takové, jaká si po celé Evropě nakoupily statisíce (ne-li miliony) lidí.
Tento postup je většinou běžný u politiků, u nichž se datum aplikace „vakcíny“ před kamerami neshoduje s datem, které je uvedeno v očkovacím průkazu.
Jiní politici měli pro změnu aplikovány speciální šarže, které měly být zcela neškodné. Takové šarže dostali například i zaměstnanci Pfizeru, což nedávno odhalili při slyšení v australském Senátu.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Lékař, který nahlédl do očkovací složky Emmanuela Macrona, byl na dva týdny suspendován se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden