GAVI Billa Gatese tvrdí, že 14 ze 17 cílů Agendy 2030 lze dosáhnout očkováním
RSS

GAVI Billa Gatese tvrdí, že 14 ze 17 cílů Agendy 2030 lze dosáhnout očkováním


Agenda 2030 byla v pondělí na summitu OSN opět téměř všemi členskými zeměmi potvrzena (pouze 11 sankcionovaných zemí se proti ní vymezilo). Jejich zástupci (premiéři, prezidenti či ministři – za nás generál Pavel) potvrdili, že budou nadále dělat vše pro to, aby jednotlivé země splnily cíle Agendy 2030 .
Připomínám, že Agenda 2030 byla schválena v roce 2015 a u nás byla vládou implementována v roce 2018. Od té doby se většina politiky řídí právě Agendou 2030.
17 cílů Agendy 2030 obsahuje prakticky všechny součásti klimatické agendy, podporuje výměnu obyvatel a podle očkovací aliance GAVI, založené  Billem Gatesem, také očkování…
Očkovací aliance Billa Gatese „Gavi“ očkuje nejen proti Covidu a dalším nemocem, ale také proti chudobě, klimatickým změnám, za dostupnou zelenou energii, za rovnost pohlaví a za mír:
Web kontroverzní nadace tvrdí, že celkem 14 ze 17 Takzvaných cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030 (SDG) lze dosáhnout očkováním (i když argumentace je viditelně obtížná). Pro globalisty je očkování evidentně řešením všeho.
„Očkování patří mezi nejlepší úspěchy v globálním zdraví a hraje klíčovou roli při dosahování 14 ze 17 SDG,“ tvrdí webová stránka Gavi .  Je to jeden z nejrozsáhlejších zdravotních zásahů. 
Jak pravdivé: povinné očkování proti Covidu rozdělilo společnosti po celém světě – a masové očkování experimentálními vakcínami zničilo zdraví mnoha lidí. 
Takzvaná pandemie nade vší pochybnost ukázala, že očkování je mnohem víc než neškodná injekce. Není divu, že také výrazně klesla důvěra v rutinní očkování.

Der wahre Hotspot aktuell sind nicht die Klimakleber, #Faeser oder die Migrationsdebatte, sondern ist der UN-Gipfel und die Planung der Agenda 2030. Da wird z.B. offen gesagt, dass 14(!) der 17 Ziele für nachhaltige Entwicklung Impfungen beinhalten! Irre! pic.twitter.com/5kPq0qLRpD
— ???????????????????????????? (@El_Haginho) September 19, 2023Vakcinační aliance GAVI byla založena v roce 2000 na Ekonomickém fóru v Davosu a svou činnost zahájila s penězi od Nadace Billa a Melindy Gatesových.
Kromě různých vlád po celém světě jsou zapojeny také WHO, UNICEF, Světová banka a různí výrobci vakcín. Není proto divu, že „Globální cíle udržitelného rozvoje (SDG)“  Agendy 2030 jsou velmi zajímavé pro všechny zúčastněné.
Agenda 2030 je vlastně jakousi osnovou „Velkého resetu“, který propaguje Klaus Schwab a jeho Světové ekonomické fórum. Zajímavé je, že  se OSN a WEF dohodly na „strategickém partnerství“ v roce 2019 – těsně před vypuknutím pandemického cirkusu
Toto je 14 globalistických cílů, kterých chce GAVI zázračně dosáhnout očkováním:


1 Žádná chudoba: „Zdravé“ děti a rodiny znamenají více prosperity, uvádí Gavi. Lidé přirozeně raději ignorují skutečnost, že očkování může vést k tomu, že místo zdravých dětí prostě  nebudou žádné další děti . A po nedávné studii se ukazuje, že očkované děti ve srovnání s neočkovanými rozhodně nejsou „zdravé“ děti.


2 Žádný hlad:  „Očkování a dobrá výživa jdou ruku v ruce.“ Nemoci, kterým lze „předcházet“ očkováním, často vedou k podvýživě. Je samozřejmě třeba pochybovat o tom, do jaké míry očkování propagované GAVI skutečně předchází nemocem.


3 Dobré zdraví a pohoda:  Imunizace vede ke zdravému životu a pohodě. Vidí to tak skutečně všichni očkovaní?


4 Kvalitní vzdělávání: „Očkování zvyšuje úroveň vzdělání“ – podivná teze, když uvážíte, že některá očkování mohou vést k poškození mozku podporou mrtvice. Tvrdí se také, že vzdělaní rodiče častěji nechávají své děti očkovat.  Tento dřívější vývoj pravděpodobně prudce poklesne po zločinu covidového očkování….


5 Genderová rovnost: Podle GAVI je očkování „genderově spravedlivé“, protože chlapci a dívky jsou očkováni stejně. Hurá! Proč zde ale nejsou žádné zmínky o transvestitech a dalších více než 100 pohlavích ?


6 Čistá voda a hygiena: Ani GAVI neumí pořádně vysvětlit, jak očkování vykouzlí čistou vodu: jedinou myšlenkou je, že očkování by kromě hygieny vedlo k menšímu počtu nemocí. Otázka je, zda jsou zdravější ti, kdo dodržují hygienu a nedostali „covid očkování“ nebo ti, kdo dodržují hygienu a k tomu dostaly i mRNA injekci. Předpokládám, že u prvně zmíněných je přinejmenším velmi výrazně menší riziko myokarditidy.


7 Cenově dostupná a čistá energie:  „Očkování přináší do zdravotních systémů rozvojových zemí novější, čistší a udržitelnější technologie.“ Týká se to například vybavení chladícího řetězce, které GAVI vozí do zemí, kde očkuje. Samozřejmě stále spotřebovává elektřinu a energie není ani levnější, ani „čistší.“


8 Slušná práce a hospodářský růst: Teď to bude obzvlášť zábavné: „Zdravější“, očkovaná populace má údajně mnohem produktivnější pracovní sílu. Je jen škoda, že takzvané vakcíny proti covidu, které GAVI tak nadšeně distribuovala po celém světě, vedly k vysokému počtu nemocí . Vědci nedávno varovali, že očkovací kampaně  by mohly přetížit zdravotnický systém , protože by vedly k absenci velkého počtu zdravotnického personálu.


9 Průmysl, inovace a infrastruktura: Trh zdravých očkovacích látek znamená inovace, uvádí GAVI. „Od našeho založení v roce 2000 jsme přispěli k významnému nárůstu nových výrobců, kteří dodávají vakcíny Gavi.“ A především těch, kteří vydělávají velké peníze na vakcínách!


10 Snížení nerovností:  Zde se aliance chlubí tím, že dává přednost očkování dětí z nejchudších a nejvíce marginalizovaných skupin populace. Tyto děti musí  být opakovaně využívány k pochybným a rizikovým očkovacím experimentům , které propaguje Gates and Co či nejžalovanější firma Pfizer . 


11 Udržitelná města a komunity: Očkovaná města jsou zdravá města – alespoň to si GAVI myslí a oslavuje „posílení městských očkovacích programů.“ Hromadné očkování lze jistě provést zvláště dobře v 15minutových čtvrtích, které občané možná nebudou moci opustit v příští pandemii. Pokud obyvatelé neutečou do nejbližší řeky, když dorazí očkovací komise,  jako se to stalo v Indii v dobách covidu .


13 Opatření v oblasti klimatu:  Očkování proti změně klimatu? Očkování údajně alespoň bojuje proti dopadům změny klimatu, GAVI tvrdí: „Očkování je zásadní pro posílení odolnosti lidí a systémů vůči klimaticky citlivým chorobám, jako je žlutá zimnice, cholera a ebola a snížení rizika propuknutí, zejména ve městech, v křehkých oblastech a po katastrofách.“ Nebo způsobujete domnělá ohniska za účelem očkování?


16 Mír, spravedlnost a silné instituce: „GAVI přispívá k úsilí zemí o zlepšení spravedlivého přístupu k vakcínám, k budování důvěry veřejnosti, silnější sociální soudržnosti a mírové a inkluzivní společnosti.“ Buduje se důvěra veřejnosti! Očkování vytváří mír! Vážně tomu někdo věří??


17 Posílit globální partnerství v plnění cílů: Zde GAVI chválí svůj „inovativní model partnerství veřejného a soukromého sektoru,“ o kterém se říká, že od roku 2000 přispěl k proočkování 760 milionů dětí. Covid „pandemie“ jistě přinesla na světlo některá „partnerství“: zejména propojení politiky a vědy s Big Pharmou. I když je to lukrativní záležitost a slouží určitým cílům, rozhodně neslouží lidem.
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek GAVI Billa Gatese tvrdí, že 14 ze 17 cílů Agendy 2030 lze dosáhnout očkováním se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden