10 předpovědí pro omikron v roce 2022: Příručka globalistů odkrytá do naha
RSS

10 předpovědí pro omikron v roce 2022: Příručka globalistů odkrytá do naha

Mediální hysterie kolem varianty omikron je čistá fikce. Nejde o nic jiného než o psychologickou operaci ve stylu Orwellova románu 1984. (Foto: Shutterstock)
Jejím hlavním cílem je udržet světovou populaci ve strachu, otroctví a poslušnosti, aby zločinecké vlády světa mohly nerušeně pokračovat ve svých depopulačních programech.Ďábelská genialita tohoto postupu spočívá v tom, že nevyžaduje předložení žádných důkazů.Protože nikdo nemůže “novou variantu” vidět přímo a protože žádná laboratoř na světě nemá vzorky této varianty, koordinovaná mediální kampaň jednoduše implantuje do lidského vědomí iluzi omikronu, doprovázenou extrémním strachem.Na tuto novou variantu zatím nikdo na planetě nezemřel. Díky novinářům však polovina lidstva v současnosti slintá nad něčím, co zdánlivě ani neexistuje. “Omicron” je téměř jistě koordinovaný výmysl.
Šéf Pfizeru vzkazuje: Lidé se budou muset očkovat každý rok proti covid-19
Médiím se najednou podařilo naprogramovat populaci tak, aby při slově “mutace” zcela ztratila zdravý rozum. Přestože u každého člověka dochází denně k milionům náhodných mutací vlastního genetického kódu, jsou náhle “mutace” podle médií tou nejděsivější věcí na světě.Během posledních dvou let globalisté potvrdili, že jejich hlavním nástrojem k ovládání lidstva není věda, ale strach.Vzpomínáte si, jak nám v roce 2020 říkali, že když 60 až 70 % z nás bude souhlasit se dvěma dávkami vakcíny, vše se vrátí do normálu a pandemie skončí? Od samého začátku to byla promyšlená lež!Lež slibovala svobodu, pokud jí lidé budou naslouchat. Ve skutečnosti však přinesli tyranii a strach spolu s nekonečnými požadavky na poslušnost a přijetí vládou nařízených vakcín.V letech 2020 a 2021 se globalisté spolehlivě přesvědčili, že strach je jejich ultimátní zbraní proti lidstvu, a funguje to skvěle.
Přes 1300 českých lékařů podepsalo petici proti nátlaku k očkování
Koordinovaným vyvoláváním strachu přesvědčili zhruba polovinu světové populace, aby se nechala naočkovat nebezpečnými vakcínami. A pohodlně budou moci případná úmrtí svést na něco jiného – na rakovinu, infarkt nebo mrtvici, a vyhnout se tak obviňování vakcín.Psychologové dobře vědí, že když se strach spojí se smyslovým přetížením (např. příliš mnoho zpráv, hlasů, protichůdných tvrzení atd.), lidé se automaticky upnou k tomu, co vnímají jako autoritu.Jejich racionální myšlení se zcela vypne a oni už nedokážou kriticky myslet. Jakmile je vlády celého světa ponoří do neutuchajícího strachu, mohou je snadno nahnat do očkovacích center, aby dostali vakcínu proti depopulaci.Je to jako vytrhnout stránku přímo ze Stanfordského vězeňského experimentu, když z vyhovujících očkovatelů uděláte vězeňské dozorce, kteří budou požadovat, aby všichni ostatní byli očkováni stejnou potencionálně toxickou vakcínou. Jinak…
„Co když…“ Daniel Landa posílá silné poselství, které mnozí nevidí
10 předpovědí pro omikronovou hysteriiV posledních měsících jsme předpovídali vydání nového příběhu v ještě děsivější variantě. Mediální hysterie kolem omikronu se dala snadno předvídat a mnozí lidé z alternativní scény ji úspěšně předvídali.Ale co bude následovat? To je také poměrně snadné zjistit předem, protože vše vychází ze stejné příručky.Omikronová hysterie bude agresivně prosazována způsoby, které si jen dokážete představit, aby se dosáhlo totalitní kontroly nad masami.Předpověď č. 1: Hysterie Omikronu bude použita k resetování covid pasů.Po vynulování kovidových pasů budou lidé nuceni podstoupit další kola očkování, přičemž pro tuto novou variantu budou pravděpodobně zavedeny aktualizované vakcíny (společnost Moderna se nechala slyšet, že již začala pracovat).Předpověď č. 2: Hysterie Omikronu bude využita k zavedení povinného očkování.Bude požadováno, aby tato nová “mimořádná situace” přepsala všechna stávající lidská práva, lékařské svobody a právo na tělesnou integritu.Povinné očkování porušující všech 10 bodů Norimberského kodexu je jen otázkou času.Předpověď č. 3: Vina bude svalena na neočkované.Ačkoli všechny dosavadní “varianty” omikronu byly nalezeny u plně očkovaných, vládní a korporátní mediální propaganda bude vinit z původu omikronu neočkované.Předpověď č. 4: Omicron bude u očkovaných maskovat syndrom ADEPropaganda bude tvrdit, že úmrtí skutečně způsobená syndromem ADE vyvolaným očkováním u očkovaných jsou způsobena novou variantou omikronu.O syndromu ADE jsme podrobně psali již před časem. Stručně řečeno to znamená, že vakcíny nemoc nezmírňují, ale spíše ji zesilují. To je běžný jev u vakcín proti měnícím se respiračním virům.Přestože očkovaní můžou mít vedlejší účinky, nezabrání to mediální propagandě obviňovat neočkované. Budou požadovat, aby neočkovaní byli přísně uzavřeni a byl jim odepřen přístup do společnosti.
Švédsko: Získejte svůj covid pas v čipu, který je implantován ve vaší ruce
Předpověď 5: Hysterie Omicronu bude využita ke kriminalizaci disidentůBudou chtít potrestat každého, kdo vyjádří jiný názor než covid představitelé stojící za zakázaným výzkumem virů, jako je Anthony Fauci.Každý disidentský hlas bude označen za “hrozbu pro společnost” .Předpověď č. 6: Masová hysterie médií povede k novým lockdownůmNové lockdowny, které přijdou, způsobí výpadky v dodavatelském řetězci, nedostatek zboží a růst cen.Předpověď 7: Volby budou zrušenyPokud bude pokračovat mediální hysterie a dostatečně tlačit na pilu, může v mnoha zemích dojít ke zrušení voleb, jako tomu bylo například v případě předčasných voleb v USA.S odkazem na “extrémní nebezpečí” pro každého, kdo by přišel, se také zvýší požadavky na korespondenční hlasování, které je však náchylné k volebním podvodům.Předpověď č. 8: Z každého neúspěchu neschopných vlád bude obviněn omikronTato pomyslná “varianta” se okamžitě stane obětním beránkem odpovědným za vysoké ceny energií, nedostatek dodávek nebo prázdné regály v obchodech.Média budou ze všeho obviňovat omikron a na oplátku obviní neočkované z omikronu.Předpověď č. 9: Omicron nebo jeho jiná varianta bude zneužita k nucenému podomnímu očkováníDojde také k lékařskému únosu každého, kdo by se bránil násilnému očkování a odváženi do karanténních táborů, což se již děje.Mimochodem, praxe odvádění lidí do “karanténních” táborů se již uplatňuje v Austrálii, kde vojáci násilně shromažďují a odvádějí domorodé obyvatele pod hrozbou použití zbraně.Předpověď č. 10: Omicron nebude poslední možností, která vyvolá masovou hysteriiJediný, kdo na tom všem neuvěřitelně vydělá, je Big Pharma.Podvod s novou variantou se bude opakovat každý rok znovu a znovu, dokud budou lidé pohlceni strachem a budou se účastnit této hry.Proto: zbavte se strachu. Přestaňte hrát jejich hru. To je jediná cesta, jak se pandemii vyhnout!Zdroj: naturaln.com
Článek 10 předpovědí pro omikron v roce 2022: Příručka globalistů odkrytá do naha se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden