Kanaďané včera zaplnili velká města milionovým pochodem proti LGBTQ indoktrinaci (videa)
RSS

Kanaďané včera zaplnili velká města milionovým pochodem proti LGBTQ indoktrinaci (videa)


Jak již víte, tak na včerejšek byly svolány v Kanadě velké protesty proti indoktrinaci dětí LGBTQI agendou.
Na všech školách probíhá nejen v Kanadě poměrně drsná genderová propaganda, dětem se adoruje LGBTQI a vtlouká se jim do hlav nesmysl, že pohlaví je jen konstrukt, takže si samy mohou zvolit, kým jsou.
To se samozřejmě nelíbí zejména konzervativně smýšlejícím rodičům, přičemž také mnozí z těch těch, kdo včera vyrazili do ulic, byli praktikující věřící – ať už muslimové nebo křesťané.
Protesty byly v kontextu protirodinné vládní politiky prezentovány jako prorodinné.
Exkluzivní záběry z ottawského LifeSiteNews ukazují tisíce Kanaďanů přátelských k rodině, kteří se formují poblíž Parliament Hill a čelí odhadem 350 protidemonstrantům s duhovými vlajkami.
Tisíce znepokojených rodičů, dětí a občanů se včera ráno sešly v kanadském hlavním městě Ottawě a dalších městech po celé zemi, aby se zúčastnily velmi očekávaného pochodu milionu lidí proti indoktrinaci LGBTQ agendou na všech školách v zemi.
Protesty by zřejmě byly mnohem mohutnější, pokud by se namísto středy odehrály o víkendu. To samozřejmě značně omezilo účast mnoha rodičů.

WATCH: In the middle of the 1 Million March for Children — "LEAVE THE KIDS ALONE! LEAVE THE KIDS ALONE!" #LeaveOurKidsAlone #1MillionMarch4Kids #1MillionMarch4Children pic.twitter.com/cWM711P6p7
— John-Henry Westen (@JhWesten) September 20, 2023


Demonstranti volají: „Nechte děti na pokoji!“

NOW: Parents are FED UP with their kids being force-fed a dogma that is against their beliefs. #LeaveOurKidsAlone #1MillionMarch4Kids #1MillionMarch4Children pic.twitter.com/ag13mab53E
— John-Henry Westen (@JhWesten) September 20, 2023


Exkluzivní záběry získané LifeSiteNews ukazují nejméně 3000 prorodinných Kanaďanů shromážděných poblíž Parliament Hill v Ottawě, aby protestovali proti odhadovaným 350 protidemonstrantům.
Podle Johna-Henryho Westena z LifeSite, který pochod v Ottawě pozoroval, bylo znatelné množství dětí na prorodinné straně pochodu, zatímco dětí na pro-LGBT straně bylo velmi málo, pokud vůbec nějaké.  Westen také odhaduje, že pro-rodinná strana převyšovala pro-LGBT stranu v poměru 10:1.

Pochod jednoho milionu lidí včera, ve středu 20. září, byl protestem od pobřeží k pobřeží, kterého se účastnili Kanaďané všech věkových kategorií, ras a náboženství, aby ochránili děti před LGBT indoktrinací ve školách.
Protest se konal pod heslem „Nechte naše děti na pokoji“ a zaměřil se konkrétně na genderovou ideologii, věkově nevhodný sexuální obsah ve školních knihovnách a LGBT propagandu.
Protesty byly naplánovány ve městech po celé Kanadě, hlavní akce se konala v Ottawě, kde se Kanaďané shromáždili na Parliament Hill v 9:00 a v 11:00 vyrazili do centra města.
Protidemonstranti byli na akcích očekáváni poté, co se minulý týden na internetu objevily videozáznamy hovoru Zoom, ve kterém odboroví předáci naléhali na své členy, aby se postavili proti prorodinným demonstracím.
Protesty v Torontu, Montrealu a dalších městech po celé zemi
Kromě hlavní demonstrace v Ottawě se v mnoha dalších městech po celé zemi konaly také četné prorodinné demonstrace.
Videozáznamy z Toronta, Calgary a Hamiltonu zveřejněné na sociálních sítích společností ukazují tisíce prorodinných občanů shromážděných v obou městech na protest proti LGBT indoktrinaci.

Protesters chant “Leave our Kids Alone!” #1Millionmarch4children pic.twitter.com/icdNUGqEX9
— Harrison Faulkner (@Harry__Faulkner) September 20, 2023



This time-lapse video shows just how huge the turnout is for the Calgary #1MillionMarch4Chidren . pic.twitter.com/lHlHNN0iTo
— True North (@TrueNorthCentre) September 20, 2023



Parents and children of all backgrounds outnumbered pro-child sexualization counter-protestors in #Hamilton , ON this morning.
Very few counter-protestors had kids which parents were pointing out throughout the day. #1MillionMarch4Children #LeaveOurKidsAlone @againstgrmrs pic.twitter.com/4S2xlUIhId
— The Grimsby Independent News (@Grimsbonian) September 20, 2023


Alexandra Lavoie z Rebel News zveřejnila na internetu podobná videa z Montrealu v Quebecu, která ukazují masivní přítomnost prorodinných demonstrantů, pro-LGBT protidemonstrantů a policie.

“LEAVE OUR KIDS ALONE”
The situation is already very tense in Montreal.
The protesters from the 1 Million March 4 Children are facing counter-protesters.
There is a massive police presence on the scene. https://t.co/taoLNIK40U pic.twitter.com/8aiS6FALyU
— Alexandra Lavoie (@ThevoiceAlexa) September 20, 2023


Sheila-Gunn Reid, také z Rebel, zveřejnila menší, ale podobné záběry z protestu v Regině v Saskatchewanu.

Regina: As opposed to the half dozen pro-child mutilation activists in front of the legislature, 100s of parents are gathering on the lawn as part of the One Million March 4 Children.
Rebel News journos are across the country today to cover these demonstrations.… pic.twitter.com/avMxNvDSE1
— Sheila Gunn Reid (@SheilaGunnReid) September 20, 2023


Kromě velkých měst byla velká účast na demonstracích vstřícných k rodinám a dětem také v menších městech, jako je Pickering a Mississauga v Ontariu.

"Leave our kids alone"
Earlier today at the #1MillionMarch4Children in Mississauga, Ontario.
MORE: https://t.co/CDi95ZBkYD . pic.twitter.com/8g0SIob1RA
— Rebel News (@RebelNewsOnline) September 20, 2023


 

A large turnout for the Pickering, Ontario #1MillionMarch4Chidren . pic.twitter.com/ZYyPkPUkhV
— True North (@TrueNorthCentre) September 20, 2023




Ohodnoťte tento příspěvek!



[Celkem: 2 Průměrně: 5 ]







Článek Kanaďané včera zaplnili velká města milionovým pochodem proti LGBTQ indoktrinaci (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden