Značné nesrovnalosti o Covid očkování nalezeny také v očkovacím průkazu německého ministra zdravotnictví Lauterbacha
RSS

Značné nesrovnalosti o Covid očkování nalezeny také v očkovacím průkazu německého ministra zdravotnictví Lauterbacha


Dnes jste si zde již mohli přečíst o podivných  okolnostech stran údajného očkování Macrona, které jen posiluje podezření hraničící s jistotou, že politické loutky, které měly vést covidový podvod, ve skutečnosti nikdy žádnou genovou injekci nedostaly.
Toto podezření posiluje nejen existence různých šarží – včetně zcela neškodných, jevících se jako placebo – tak i podivné záznamy v očkovacích průkazech některých politiků.
Tyto záznamy někdy neodpovídají datu, kdy se veřejně „nechali očkovat,“ aby podnítili masy k témuž. Většinou je datum o něco pozdější, zřejmě z doby, kdy si nechali dát falešný záznam o očkování.
Dnes je paradoxně jediným politikem, který veřejně přiznal, že má falešné potvrzení, aby mohl cestovat, pouze bývalý brazilský prezident Bolsnaro, který se ovšem svým neočkovaným statusem nikdy netajil.
V Německu se nyní vede živá diskuze o tom, jak je to s tamním hlavním propagátorem covid „vakcín,“ ministrem zahraničí Lauterbachem…


Navzdory všemu se německý ministr Karl Lauterbach opět dostal do silného podezření, že veřejnosti lhal o svém stavu očkování. Při jeho veřejném, údajně pátém očkování proti Covidu, mu zřejmě byla do očkovacího průkazu umístěna nálepka pro čtvrté očkování. 
Poprvé byl podezřelý, že lhal o svém údajném čtvrtém očkování v roce 2022. Na dotaz ministerstvo opět mlžilo.
18. září, na začátku očkovací kampaně, byl federální ministr zdravotnictví veřejně očkován novými vakcínami upravenými pro předposlední Covid variantu.
Na zveřejněné fotce  vidíte, jak má do očkovacího průkazu nalepenou nálepku na čtvrté očkování. Podle Lauterbachových vlastních prohlášení o jeho očkovacím stavu však mělo jít o páté očkování.
Lauterbachovo ministerstvo mlží, stejně jako loni, kdy se poprvé objevilo podezření ze lži. Včera nereagovalo na dotaz novináře Philippe Debionne pro Nordkurier ohledně  nesrovnalosti.
V srpnu 2022, kdy ministr oznámil, že byl nakažen covidem, ministerstvo uvedlo, že byl čtyřikrát očkován. Na dotaz novináře, kdy proběhlo toto čtvrté očkování, ministerstvo odmítlo poskytnout  jakékoli informace. 
Sám Lauterbach také v talk show Sandry Maischberger 11. května 2022  tvrdil  , že byl čtyřikrát očkován.
Poté, co se v srpnu 2022 předčasně propustil z karantény po infekci koronavirem, uložil do kamery QR kód pro svůj stav očkování, který  ukazoval , že poslední očkování proběhlo před 271 dny. Jeho ministerstvo pak na Twitteru 12. srpna 2022 uvedlo:
„Nebuďte překvapeni kvůli QR kódu: federální ministr zdravotnictví byl čtyřikrát očkován. Čtvrté očkování však není zaregistrováno v jeho aplikaci pro varování před covidem.“
Nedávná fotografie Lauterbachova očkovacího průkazu silně naznačuje, že to byla lež. Silnou indicií je i fakt, že ministerstvo tehdy nechtělo prozradit datum čtvrtého Lauterbachova očkování a ani dnes nechce objasňovat zjevný rozpor s předchozími tvrzeními.
Mnoho čtenářů se zeptá: „Proč tato zpráva? Víme, že Lauterbach je obvyklý lhář.“ Člověk, který je opakovaně přistižen při lži a pravděpodobně i při podvodech, může v Německu zůstat roky ministrem a příslušná média ho ještě podpoří. 
Lživá prohlášení byla například následující:
27. prosince 2022: Karl Lauterbach v  rozhovoru pro ZDF : „Je správné, že se nyní posouváme do endemického stavu. To znamená, že vlny, které nyní přicházejí, již nezasahují celou populaci, ale pouze ty části, které nejsou dostatečně očkované nebo mají předchozí poškození.“
Podle   RKI pouze 13 % nově přijatých pacientů na jednotce intenzivní péče nemělo žádné očkování.
Dne 5. listopadu 2022 rozhodl  krajský soud v Ellwangenu, že na veřejné nepravdivé tvrzení ministra zdravotnictví Lauterbacha, že očkování proti Covidu nemá žádné vedlejší účinky, se vztahuje právo na svobodu projevu a žaloba na ministra byla stažena.
24. srpna 2022 Lauterbach na federální tiskové konferenci tvrdil, že očkování omezuje pandemii, protože očkovaní lidé mají příznaky dříve, a proto zůstávají doma, zatímco neočkovaní lidé pociťují příznaky pouze tehdy, když je již virová nálož vysoká. To byla samozřejmě naprostá – a v případě ministra i úmyslná – lež.
Podobných nesmyslů, které Lauterbach pronesl, je ještě dlouhý výčet, nicméně pro představu výše uvedené lži, podobné, jako ty, které šířili i naši covidisté, jen dokládají, že pokud tito jedinci lhali v těch to případech, tak by jistě neměli problém lhát i o svém očkovacím statusu.


Macron a Lauterbach jsou samozřejmě jen „kapkami v moři.“ Jen málokdo může očekávat, že by se ti, kdo pomáhali covidový podvod roznítit a udržovat, dobrovolně stali objektem experimentu.
A především je jisté, že by neměli problém lhát. Politici jsou ostatně pro toto „umění lhát“ velmi dobře vycvičeni.
Jistý řadový francouzský poslanec, který nebyl do podvodu zapojen a stal se tak obětí injekce, před časem přiznal, že si žádný vrcholný politik genové injekce neaplikoval.
To by nakonec odhalené nesrovnalosti u Macrona a Lauterbacha jen potvrzovaly…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Značné nesrovnalosti o Covid očkování nalezeny také v očkovacím průkazu německého ministra zdravotnictví Lauterbacha se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden