Ministryně Černochová zkritizovala ukrajinského prezidenta Zelenského
RSS

Ministryně Černochová zkritizovala ukrajinského prezidenta Zelenského


Česká ministryně obrany Jana Černochová na svém účtu X zkritizovala ukrajinského prezidenta Zelenského. (Foto: Youtube)


Polsko přestává posílat zbraně na Ukrajinu uprostřed boje o obilí


Polsko mám – díky rodičům, jako druhý Homeland, takže si dovolím jeden komentář, protože mě mrzí urážení Poláků, které tady teď čtu.
Znám jejich mentalitu. Znám sebe sama. Hrdí, pyšní, bojovní a stateční lidé, kteři na sebe nenechají nikoho řvát a poroučet si. To je historií ověřený postulát. Dneska se vyjádření UA presidenta vůči Polsku fakt nepovedlo, sorry.
A aby toho nebylo málo, tak kvůli obilí podala v úterý Ukrajina ještě i stížnost k WTO na Polsko, Slovensko a Maďarsko. No stalo se.
První dvě země jsou ve volebním finále a těžko se bude jejich občanům vysvětlovat, že rok a půl opravdu hodně intenzivně pomáhají zemi, která na jejich zemi – cca 2-3 týdny před jejich ultrazásadními volbami, podává stížnost ke Světové obchodní organizaci a ještě jim president veřejně nadá v UN. To se voličům vysvětluje opravdu těžko.
Co s tím ale teď? Někdy je třeba odhodit pýchu a sednout si zase ke stolu, přijmout omluvu, vyslovit omluvu, nadechnout se a jít dál. Musí se to stát brzy. A já o to všechny strany moc a moc prosím.
Když se to nestane, prohrajeme úplně všichni.
Jana Černochová, ministryně obrany ČR

Polsko mám – díky rodičům, jako druhý Homeland, takže si dovolím jeden komentář, protože mě mrzí urážení Poláků, které tady teď čtu. Znám jejich mentalitu. Znám sebe sama. Hrdí, pyšní, bojovní a stateční lidé, kteři na sebe nenechají nikoho řvát a poroučet si. To je historií… — Jana Černochová (@jana_cernochova) September 20, 2023

Zelenskyj chce zrušení Ruska v OSN a ptá se, proč zde mají místo „ruští teroristé“

Článek Ministryně Černochová zkritizovala ukrajinského prezidenta Zelenského se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden