Zničí Clintonovi Ukrajinu stejným způsobem jako Haiti?
RSS

Zničí Clintonovi Ukrajinu stejným způsobem jako Haiti?


Kolem Clintonových je příliš mnoho záhadných úmrtí. Již desítky lidí z jejich okolí zemřely náhlou či záhadnou smrtí – ať už se jednalo o sebevraždy nebo náhlé úmrtí při různých „nehodách.“
„Podnikání“ Clintonových, které pod pláštíkem „humanitární pomoci“ podporuje obchodování s dětmi a další nezákonné aktivity, se vždy zaměří na zničené země plné korupce.
Tak tomu bylo po ničivém zemětřesení u Haiti – a stejně je tomu nyní, v případě Ukrajiny…
Clintonovi prostřednictvím své nadace  oškubali Haiti ve výši miliard  po zemětřesení v roce 2010, které zabilo odhadem 220 000 lidí.

Ministerstvo zahraničí Hillary Clintonové tlačilo na Haiti,  aby zrušilo  minimální mzdu v manufakturách ve prospěch amerických výrobců oblečení.

Dárci Clinton Foundation  dostali vládní zakázky na vyčištění po zemětřesení.
Bill Clinton dostal z vězení Lauru Silsbyovou, usvědčenou obchodnici s dětmi, která se pokusila propašovat 33 dětí z Haiti.
Bývalý haitský vládní úředník,  který se chystal odhalit zločiny Clintonovy nadace na Haiti ,  se střelil do hlavy  týden předtím, než mohl svědčit .
Clintonova nadace dokonce potlačila haitský  průmysl .

Bývalá předsedkyně haitského Senátu řekla, že: „Hillary Clintonová se mě pokusila uplatit! ‚

CGI bylo uzavřeno v roce 2017 poté, co Hillary Clintonová prohrála volby v roce 2016 a dary záhadně  vyschly . Restartován byl v roce 2022.
A teď Ukrajina.
Podle  ABC News  CGI spustí „Ukrajinskou akční síť“ s deklarovaným posláním poskytovat „humanitární pomoc“ Ukrajincům, která „mobilizuje stávající partnery CGI, stejně jako nové vůdce z celého světa, aby vytvořili a financovali nové závazky pro Ukrajince.“

Today, the Clinton Global Initiative announced their very own program to rebuild Ukraine. The US is sending the World Bank $25 billion. Then, the World Bank is sending money to the Clintons. And then the Clintons are sending it to Ukraine.
Joe Biden also just appointed a… pic.twitter.com/8Do1WE9GQK
— Jesse Watters (@JesseBWatters) September 20, 2023


Papež František zahájil novou iniciativu  v pondělí na videokonferenci s Billem Clintonem, kde řekl: „Žádná výzva není příliš velká, pokud se s ní setkáme, počínaje osobním obrácením a osobním příspěvkem, který každý z nás může učinit k jejímu řešení… Žádná výzva nemůže být překonána sama, jen společně, sestry a bratři, děti Boží.

CGI Ukraine Action Network je výsledkem spolupráce mezi Hillary Clintonovou a Olenou Zelenskou, první dámou Ukrajiny,  která začala v loňském roce.
Nová organizace, která byla oficiálně oznámena v úterý, je navržena tak, aby mobilizovala stávající partnery CGI, stejně jako nové vůdce z celého světa, aby vytvořili a financovali nové závazky pro Ukrajince, podle CGI. V úterý měly být také oznámeny četné finanční závazky pro Ukrajinu. 

Jsme si jisti, že to dopadne dobře, zejména pro děti válkou zničené Ukrajiny a dárce CGI. Jak zmiňuje na „X“ jistá Američanka:
„Více praní peněz z našich daní prostřednictvím Světové banky na financování celosvětové sítě CGI pro obchodování s dětmi a odebírání orgánů z Ukrajiny.“
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Zničí Clintonovi Ukrajinu stejným způsobem jako Haiti? se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden