Dcera cyklisty, kterého úmyslně srazili dva černí teenageři, nabádá k tomu, aby lidé tento čin nespojovali s rasismem
RSS

Dcera cyklisty, kterého úmyslně srazili dva černí teenageři, nabádá k tomu, aby lidé tento čin nespojovali s rasismem


Dočkáme se toho, že dcera úmyslně zavražděného cyklisty nakonec veřejně vrahům odpustí a bude před nimi klečet? Podle nejedné zkušenosti k něčemu podobnému skutečně může dojít.
Nicméně od ženy, jejíž otec zemřel velmi náhle a nečekaně jen proto, že se dva mladí bezcitní jedinci chtěli „dobře pobavit,“ jistě většina lidí očekávala cokoli, jen ne nabádání k tomu, aby se lidé zdrželi rasistických odsudků.
Jisté je, že kdyby byli dva teenageři bílí a sražený cyklista černý, figuroval by v tom rázem rasismus a americká města by hořela v plamenech, jako jsme to měli možnost vidět záhy po smrti recidivisty George Floyda.
Černí teenageři natáčeli a smáli se, když v plné rychlosti úmyslně srazili bílého důchodce jedoucího na kole. Nyní dcera zavražděného muže pronesla štvavý projev – proti takzvanému rasismu.
Již dříve jsem vás zde  informovala o incidentu v Las Vegas, který vyvolal velký hněv ve Spojených státech a byl masově šířen na sociálních médiích.
Policejní šéf ve výslužbě Andreas Probst, 64, byl zabit 14. srpna, když jel na kole po ulici.
Nedávno bylo zveřejněno video z incidentu, které ukazuje, jak pachatelé – 17letý černoch a jeho spolucestující – natáčejí a jásají, když úmyslně přejedou muže. Podle všeho pro zábavu.
Níže si můžete celý incident připomenout:

Las Vegas teens steal a car hit and run another car and hit a man on a bike for fun pic.twitter.com/ExnChHCioY
— Ghost Browser (@ghostbrowser8) September 15, 2023


Po pozdvižení promluvila v médiích dcera Andrease Probsta Taylorová. Ve svém projevu dcera uvádí, že rodina věří, že čin je výsledkem „rozpuštění rodinných hodnot a silného vlivu sociálních médií na naši mládež.“
Kategoricky odmítá, že by incident měl něco společného s rasou.
„Žádáme vás, abyste nepolitizovali nebo nezneužívali Andyho vraždu k podpoře politických agend nebo vytváření kulturních válek,“ řekla Taylorová.
Přitom zapomíná, že to byly právě různé aktivity jako BLM nebo politika demokratů, co rozdmýchalo (a i nadále rozdmýchává) nenávist vůči bělochům.
Prohlášení dcery zavražděného cyklisty samozřejmě mnoho lidí pobouřilo. Americká pravicová novinářka Lauren Witzke například obviňuje dceru cyklisty z plivnutí na hrob svého otce.
„Její otec byl chladnokrevně zavražděn ‚teenagerem‘ na výletní jízdě a jediné, na co může jeho dcera myslet, je, aby nepůsobila jako ‚rasista‘. Další rituální ponížení nejen pro tohoto muže, ale pro všechny bílé lidi,“ napsala Witzke na X.
„Je mi jedno, co si myslí, kdyby byl černý, právě teď by se bouřili a vypalovali by města.“

Her father was MURDERED in cold blood by a "Teen" on a joyride, and the only thing she can think about is not coming off as "racist."
Yet another futher humiliation ritual for not only this man but for all White people.
I don't care what she thinks, if he was black, they'd be… pic.twitter.com/L6JPjPCJhY
— Lauren Witzke (@LaurenWitzkeDE) September 20, 2023


Další komentující k tomu řekl: „Toto je povinné prohlášení, které musí učinit každá bílá rodina poté, co její milovaný zemře rukou barevných. Zároveň jsou barevní povzbuzováni, aby poukazovali na rasismus, kdykoli se jich někdo bílý jakkoli dotkne.“
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 8 Průměrně: 5 ]Článek Dcera cyklisty, kterého úmyslně srazili dva černí teenageři, nabádá k tomu, aby lidé tento čin nespojovali s rasismem se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden