Ital se snažil vyhnout očkování pomocí falešné ruky
RSS

Ital se snažil vyhnout očkování pomocí falešné ruky

Ital, který chtěl získat potvrzení o očkování covid-19, aniž by se nechal očkovat, se podle úředníků dostavil na očkování s falešnou rukou. (Foto: Pixnio)
Padesátiletý muž přišel na očkování se silikonovou formou, která zakrývala jeho skutečnou ruku, a doufal, že si toho nikdo nevšimne.Zdravotní sestra se však nenechala oklamat a muž byl nyní nahlášen policii.Zdravotní sestra místním médiím řekla, že když mu vyhrnula rukáv, zjistila, že kůže je “gumová a studená” a pigment “příliš světlý”.
10 předpovědí pro omikron v roce 2022: Příručka globalistů odkrytá do naha
Poté, co byl muž odhalen, se snažil zdravotní sestru přesvědčit, aby přimhouřila oko, uvedla la Repubblica. Ta ho však místo toho nahlásila na policii pro podvod.Místní policie nyní incident v Bielle na severozápadě Itálie vyšetřuje a místní představitelé mužovo jednání kritizují.“Případ hraničí se směšností, kdyby nešlo o gesto obrovské závažnosti,” uvedl v prohlášení na Facebooku šéf piemontské regionální vlády Albert Cirio.Podle něj je tento trik “nepřijatelný tváří v tvář obětem, které celá naše komunita během pandemie zaplatila, pokud jde o lidské životy, sociální a ekonomické náklady”.
„Co když…“ Daniel Landa posílá silné poselství, které mnozí nevidí
Muž byl údajně zdravotnický pracovník, který byl suspendován z práce, protože se nenechal očkovat. Očkování je v Itálii povinné pro všechny zdravotnické pracovníky.Deník La Repubblica naznačuje, že incident nemusel být ojedinělý, a poukazuje na zprávu na sociálních sítích, kterou mohl muž napsat.Zdroj: bbc.com
Článek Ital se snažil vyhnout očkování pomocí falešné ruky se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden