Dr. Harvey Risch: Rakovina se po Covid očkování objevuje způsobem, který nikdy předtím nebyl znám
RSS

Dr. Harvey Risch: Rakovina se po Covid očkování objevuje způsobem, který nikdy předtím nebyl znám


Další lékař, který se nebojí promluvit, potvrzuje, že turbo rakovina, která se náhle začala objevovat poslední dva roky, je mnohem agresivnější, než tomu bylo kdy předtím.
Existují důkazy, že rakovina se vyskytuje v nadbytku většinou poté, co lidé dostanou očkování proti COVID-19, podle Dr. Harveyho Rische.
Dr. Risch je emeritním profesorem epidemiologie na katedře epidemiologie a veřejného zdraví na Yale School of Public Health a Yale School of Medicine. Jeho výzkum se rozsáhle zaměřil na příčiny rakoviny, stejně jako na prevenci a včasnou diagnózu.
V rozhovoru pro EpochTV „ American Thought Leaders “ Dr.  Risch řekl, že pacienti nyní musí čekat měsíce, ne týdny, než dostanou termín na onkologické klinice v New Yorku.
„Zde je obtížné pozorovat, zda mohla právě vakcín způsobit rakovinu, protože rakovina obvykle potřebuje čas, aby se vyvinula,“ řekl Dr. Risch. To může trvat jakkoli dlouho – od dvou let do 30 let, v závislosti na různých typech rakoviny, od leukémie až po rakovinu tlustého střeva.
„ To, co kliničtí lékaři vidí ,“ řekl Dr. Risch, „jsou velmi podivné věci: například  25letí s rakovinou tlustého střeva, kteří nemají rodinnou anamnézu onemocnění  – to je v podstatě nemožné podle známého paradigmatu pro to, jak funguje rakovina tlustého střeva – a další rakoviny s dlouhou latencí, které vidí u velmi mladých lidí. “
Řekl, že takto se rakovina normálně nevyvíjí.

„Musí existovat nějaký iniciační podnět, proč se to děje,“ řekl.

Dr. Risch řekl, že podle jeho názoru je rakovina něco, s čím může zdravé lidské tělo úspěšně bojovat, protože nenormální rakovinné buňky jsou pohlceny, když jsou detekovány v těle s funkčním imunitním systémem.
Pokud je však imunitní systém ohrožen, nemůže se vyrovnat s úkolem neutralizace rakovinných buněk a rakovinné buňky jsou ponechány, aby se množily a rostly, což vede k příznakům rakoviny.

„To je mechanismus, o kterém si myslím, že je zde nejpravděpodobnější,“ řekl Dr. Risch. „Víme, že vakcíny proti covidu způsobily různé stupně poškození imunitního systému u části lidí, kteří je užívali.“
Toto poškození by se mohlo promítnout do častějšího onemocnění covidem, dalšími infekčními onemocněními nebo onemocněním získání rakovinou.
Dalším příkladem, který Dr. Risch uvedl, byla rakovina prsu , která normálně, pokud dojde k návratu po chirurgickém odstranění, se zpravidla znovu objeví po dvou desetiletích. Očkovaným ženám se však nyní znovu projeví rakovina prsu v mnohem kratších časových úsecích.
„To jsou počáteční signály, které jsme viděli, a protože tyto rakoviny se vyskytovaly u lidí, kteří byli příliš mladí na to, aby je dostali, v podstatě ve srovnání s normálním způsobem, jakým to funguje, byly označeny jako turbo rakoviny, “ řekl Dr. Risch.
„Některé z těchto rakovin jsou tak agresivní, že mezi časem, kdy jsou poprvé zjištěny, a když se vrátí k léčbě po několika týdnech, dramaticky vzrostou ve srovnání s tím, co by onkologové očekávali pro způsob, jakým rakovina normálně postupuje,“ dodal.

„Buďte naladěni na své tělo,“ doporučil doktor Risch.

Dr. Risch také hovořil o aspektu oficiálních lékařských agentur, které neuznávají někoho jako očkovaného během prvních dvou týdnů očkování. To se podle něj děje, protože lékařské agentury tvrdí, že účinky vakcíny potřebují dva týdny, aby se začaly projevovat.
„Nežádoucí účinky, které se objevily několik dní po očkování, byly oficiálně započítány jako zdravotní stavy projevující se u neočkovaných lidí,“ řekl.

„Závažné nežádoucí účinky se však nejčastěji objevily během prvních čtyř dnů  po podání vakcíny,“ řekl Dr. Risch.
Řekl, že tři čtvrtiny nežádoucích účinků jsou zaznamenány u neočkovaných lidí, protože v té době jsou očkovaní považováni za neočkované.
„Ti, kdo rozhodovali během pandemie, zahodili principy veřejného zdraví šest dní po pandemii a udělali opak všeho, co jsme věděli, že by se mělo udělat pro respirační viry,“ řekl.
„Jedním z příkladů bylo odepření účinné včasné léčby a zbytečné očkování, které ukazují na kolosální selhání veřejného zdraví v tomto období,“ řekl.
Dr. Risch řekl, že je pravděpodobné, že mnoho lidí je nyní méně náchylných na propagandu ohledně COVIDu , a že zprávy o nové variantě, která v příštím měsíci převezme svět, jsou „propagandou, která prodává další várku vakcín, která vyjde za několik týdnů.“

„ Lidé už toho mají plné zuby a bude to mnohem větší tlak ,“ řekl.

Dr. Risch uvedl, že zatímco individuální riziko nežádoucí reakce na vakcínu je relativně nízké, jakmile se toto riziko projeví ve větším měřítku, když miliony lidí dostanou vakcínu, výsledkem je, že stovky tisíc lidí budou poškozeny v důsledku vážných nepříznivých účinků, které jsou často horší než samotný virus.

Jeho názor je, že nikdo by neměl být očkován mRNA vakcínou,  protože nové varianty jsou mírné a neohrožují život. Slyšel o několika hospitalizacích, které trvaly několik dní, ale protože většina lidí měla covid v minulosti, mají i vůči těmto novým variantám určitou imunitu.
„ Není důvod, aby se lidé očkovali – a to v jakékoliv míře ,“ řekl.
Řekl, že covid se stal nemocí podobnou chřipce ve stupni závažnosti, a že propaganda s cílem vyděsit lidi je prosazována vládou jménem farmaceutických společností, aby prodávaly více vakcín.
„Žijeme ve vzájemném sociálním kontaktu, a proto šíříme infekce nízké úrovně. Je to součást lidského života, kterou bereme jako samozřejmost a snažíme se s ní zacházet, jak nejlépe umíme,“ řekl.

Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 5 Průměrně: 5 ]Článek Dr. Harvey Risch: Rakovina se po Covid očkování objevuje způsobem, který nikdy předtím nebyl znám se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden