Bergoglio opět vyzval k politice otevřených hranic a přijímání migrantů, zatímco on sám je z Vatikánu vyhání
RSS

Bergoglio opět vyzval k politice otevřených hranic a přijímání migrantů, zatímco on sám je z Vatikánu vyhání


Bergoglio navštívil islamizované francouzské město Marseille, kde se již přestřelky staly každodenní realitou, stejně jako vraždy. Právě toto město by mohlo být jedním ze symbolů politiky otevřených hranic, ke které Bergoglio vyzývá.
Přitom samotný Vatikán je obehnán zdí a opancéřovanými vraty.
Bergoglio  na středomořském setkání v Marseille za přítomnosti francouzského prezidenta Emmanuela Macrona opět nabádal k otevírání přístavů i pozemních hranic a vítání muslimských vetřelců.
Přitom dveře Vatikánu jsou před vetřelci zavřené a zamčené. Vatikán je stejně velký jako Lampedusa a má tolik prázdných míst. Seriózní vláda by mu je přivedla před vatikánské zdi. Superseriózní vláda by zbavila centrum Říma tohoto historického anachronismu a poslala africké vetřelce zpět do Afriky.
Papež v Marseille, kde opět žádal o otevřené hranice Evropy, prohlásil:

„Přístav Marseille byl po staletí dokořán otevřenými dveřmi k moři, Francii a Evropě. Odtud mnozí odešli, aby našli práci a budoucnost v zahraničí, a odtud mnozí překročili dveře kontinentu se zavazadly plnými naděje.
Marseille má velký přístav a je to velký přístav, který nelze zavřít. Několik středomořských přístavů však bylo uzavřeno. A zazněla dvě slova, která přiživovala obavy lidí: „invaze“ a „stav nouze“. Ale ti, kteří riskují své životy na moři, neútočí, hledají pohostinnost.“

 
A jak je to s vítáním a otevřenými dveřmi Vatikánu ?
Pancéřové dveře:A Vatikán je kompletně obklopen zdmi:

A existuje tam jeden z nejpřísnějších zákonů o občanství na světě.
A když někdo požádá o azyl, není vítán v luxusních hotelech, kde čeká na rozhodnutí, jako je tomu v samotné Itálii či v jiných evropských zemích. Ne. Je vyhoštěn do Itálie.
Za vše hovoří příběh jistého Nigerijce…
Před časem se jednoho rána objevil ve Vatikánu Nigerijec, aby byl podle bergogliánských kazatelů přivítán, ale byl okamžitě zablokován agentem vatikánského četnictva.
Všechno to začalo v koupelnách, které jsou přístupné zevnitř baziliky, četník si všiml příchodu a odchodu Nigerijce, zablokoval ho a vyzval ho, aby šel ven: protože ano, Bergoglio vás sice zve na „přivítání cizinců,“ ale u vás doma.
A imigrant bral Bergoglia několik dní za slovo a používal Santa Maria Maggiore jako svou rezidenci: včetně koupelen. Jeho přítomnost však turistům vadila, a protože Bergogliovi záleží na penězích turistů, byl vyhozen.
V určitém okamžiku, během „slovního střetu“ s četníky, cizinec přecházel od slov k činům, zatímco věřící ve strachu odcházeli, takže Bergogliovi četníci Nigerijce z Vatikánu nechali zatknout italskou policií.
„Utíkejte, je tu imigrant, který napadl agenta četnictva!“  Dva četníci znehybnili Nigerijce, který – jak se posléze zjistilo –  již v minulosti spáchal znásilnění, ale stále zůstával v Itálii.
Pak zasáhla policie a muže doprovodila na policejní stanici.
„Ten chlap, stejně jako mnoho dalších zoufalých lidí, šel do koupelny na vnitřním nádvoří, která je přístupná z pravé lodi baziliky,“  řekl průvodce, „ale problém je jiný: v poledne tu byl znovu, viděl jsem ho opouštět baziliku.“
Jak se dalo očekávat, po identifikaci se „žadatel o azyl“ vrátil na svobodu: do Itálie, ne do Vatikánu.
Bergoglio a jeho lidi kážou, abyste dělali něco, co oni sami nikdy dělat nebudou…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Bergoglio opět vyzval k politice otevřených hranic a přijímání migrantů, zatímco on sám je z Vatikánu vyhání se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden