Globalisté ať táhnou do pekla!
RSS

Globalisté ať táhnou do pekla!
NESPOKOJENY
Nebudeme mlčet a nepřestaneme pronásledovat ty odporné globalistické misantropy! Už se to všechno zase  vrací . A já bych si opravdu přála, abyste vy, lidé, s tím nesouhlasili.  Prostě řekněte ne!  Chtějí, abyste nosili  roušku , řekněte ne! Chtějí vás  testovat , řekněte ne! Chtějí, abyste si dali další  injekci mRNA , řekněte ne! Chtějí, abyste  nevycházeli z domova , řekněte ne! To je opravdu vše, co musíte udělat. Slibuji, že se vám uleví.
Jednoduše se už nenechte semlít. Stojíte za to! Už nad vámi nebudou mít žádnou moc. Zasloužíte si, abyste se prostě postavili za sebe, a poslali je všechny do pekla!
Během debaty k chystané  diktatuře WHO , promluvila v EU parlamentu také známá německá europoslankyně za  Christine Anderson  (AfD). Během svého projevu vzkázala globálním tyranům: „ Táhněte do pekla .“
Musíme najít způsob, jak lidi probudit. Protože jde o volbu.  Buď svoboda, demokracie a vláda práva, nebo zotročení . Nic mezi tím neexistuje. Neexistuje nic takového jako trochu svobody, trochu demokracie, trochu právního státu, stejně jako neexistuje trochu zotročení. To je volba, ke které to spěje: Buďto globalističtí misantropové, nebo lidé. Buď my, nebo oni.

Ještě jednou řeknu každému jednomu zvolenému zástupci po celém světě, každému jednomu v každé zvolené vládě po celém světě:  Pokud se jednoznačně nepostavíte na stranu lidu a nebudete sloužit v jeho nejlepším zájmu, jednat v jeho nejlepším zájmu, nemáte co dělat v žádném parlamentu ani v žádné vládě. Patříte za mříže! Pro mě za mě můžete v tuto chvíli dokonce shnít v pekle, protože přesně to si zasloužíte, pokud zaprodáte lid.
Odeberte jim tu moc, jednoduše řekněte ne!
Nebudeme mlčet a nepřestaneme pronásledovat ty odporné globalistické misantropy. Možná jste slyšeli, že se to všechno vrací. První země už začínají mluvit o povinných rouškách, už to všechno znovu zavádějí. A já bych si opravdu přála, abyste vy, lidé, s tím nesouhlasili. Prostě řekněte ne! Chtějí, abyste nosili roušku, řekněte ne! Chtějí, abyste si dali další injekci mRNA, řekněte ne! Chtějí, abyste nevycházeli z domova, řekněte ne! To je opravdu vše, co musíte udělat.
Možná to zní trochu tvrdě, ale ve skutečnosti to není tak těžké. Jakmile jim dáte jasně najevo, že už nebudete souhlasit, jakmile jim to dáte najevo, už vás nemohou strašit. Dokud se bojíte, co by mohli udělat, kdybyste se nepodřídili, mají nad vámi moc.  Odeberte jim tu moc, jednoduše řekněte ne!  Jakmile to uděláte, už nad vámi nebudou mít moc. Budete se cítit svobodní. Jednoduše řekněte ne!
Vzhledem k tomu, co jsme viděli za poslední tři roky, a co víme, že  chtějí  implementovat… sakra, možná máte možná právo jim vzkázat, ať se jdou vycpat a táhnou do pekla. Tam patří.
A co z toho budete mít? Já vám to řeknu. Jakmile to uděláte, jakmile jim řeknete, aby prostě táhli do pekla, už nad vámi nebudou mít žádnou moc, budete mít neuvěřitelný pocit. Něco jako pocit svobody, který se vám prožene tělem. Slibuji, že se vám uleví. A to je stav mysli, o který bych vás všechny chtěla požádat, abyste se do něj dostali.  Jednoduše se už nenechte semlít. Stojíte za to! Zasloužíte si, abyste se prostě postavili za sebe, a poslali je všechny do pekla.
Moc vám za to děkuji.

The post Globalisté ať táhnou do pekla! first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden