John Kerry vyzývá k hladomorům: Zemědělství musí být výrazně omezeno, aby bylo dosaženo čisté uhlíkové nuly (video)
RSS

John Kerry vyzývá k hladomorům: Zemědělství musí být výrazně omezeno, aby bylo dosaženo čisté uhlíkové nuly (video)


Klimatický car John Kerry je přední propagátor klimatického podvodu. Je patrné, že jedním z jeho cílů je také depopulace, protože likvidace zemědělství nepovede k ničemu jinému než k hladomorům a občanským válkám.
Jím prosazovanou politiku již naplno realizuje EU, jak nyní vidíme na vyvlastňování nizozemských farem, což je ovšem počin, který se má  postupně realizovat ve všech 27 členských zemích.
Programu summitu OSN samozřejmě dominovala právě klimatická agenda, která má za cíl dokončit realizaci Velkého resetu, či chcete-li NWO.
John Kerry, zvláštní vyslanec prezidenta Joea Bidena pro klima,  řekl na klimatickém summitu ve Washingtonu DC,  že zemědělství je zodpovědné za 26 až 33 procent globálních emisí.
„Prostě nemůžeme dosáhnout nuly, pokud zemědělství není součástí řešení,“ řekl Kerry, který je dlouholetým členem Skull and Bones (podobně jako například oba Bushovi).
Poukázal na to, že světová populace nyní překročila osm miliard. Emise z potravinového systému samy o sobě povedou k oteplení o půl stupně do poloviny století, pokud se nic nezmění, tvrdil bývalý ministr (což je samozřejmě sprostá lež, jak potvrzují vědecké důkazy).

Climate grifter extraordinaire, John Kerry: The farming industry must be destroyed in order to achieve Net Zero.
"Agriculture contributes about 33% of all the emissions of the world. And we can't get to Net Zero—we don't get this job done—unless agriculture is front and centre… pic.twitter.com/wyGGOhYny0
— Wide Awake Media (@wideawake_media) September 22, 2023


„Pokud se Země oteplí o 2 stupně, dalších 600 milionů lidí nemusí mít dostatek jídla,“ řekl Kerry. „Nemůžete dál krmit a ohřívat svět zároveň,“ tvrdil. „To nefunguje.“
„Takže musíme snížit emise z potravinového systému, abychom nepřekročili teplotní limit oteplení o 1,5 stupně,“ řekl Kerry.
Ironicky také řekl, že téměř vše, co předpověděli za posledních 30 let, se nyní naplňuje, což je samozřejmě stejná lež, jako když tvrdil, že nemá soukromý tryskáč, aby se záhy ukázalo, že jeden jeho rodina vlastní, i když je oficiálně napsaný na manželku:

I’ll just leave this here. pic.twitter.com/wXE3Aiy8bG
— tΞ????tyLΞ (@texxtyle) September 22, 2023


Kerry, který se oženil s Teresou Heinzovou, dědičkou „kečupového“ impéria, přitom spolu se svojí rodinou „žije“ z pěstování rajčat, která jsou zapotřebí k výrobě kečupů a protlaků stejnojmenné značky. Při výrobě kečupů se také používají jablka.
Platí tak výzva k omezení zemědělské produkce i na plodiny nutné pro zdárný chod jejich kečupového impéria??
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek John Kerry vyzývá k hladomorům: Zemědělství musí být výrazně omezeno, aby bylo dosaženo čisté uhlíkové nuly (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden