Už dost
RSS

Už dostVLAĎKA ŠPIDLOVÁ
Proboha, na co si tu hrajeme? Na demokracii? Na solidaritu? Na humanismus? Velké kulové. Každému, kdo má v hlavě alespoň půl mozku, musí být jasné, že KoZa – kolektivní západ, do kterého se hrdě počítá i naše usmolená republika, jde pomalu, ale jistě do řiti. Vlastní vinou. Ne, my nechceme zachraňovat svět, nechceme zastavit jakési globální oteplování, pardon, globální změnu klimatu, nechceme pro lidstvo jen to nejlepší…my…tedy ti, kdo tahají za nitky svých loutek, chtějí  moc a peníze. Chtějí zredukovat počet lidí na planetě, chtějí tomu zbytku vládnout, ten zbytek zotročit, a používají k tomu hesla, na která slyší každý, kdo má srdce. Humanitu, záchranu planety, lidská  práva….

.
Ještě tomu věříte? Ještě věříte, že takzvané Evropské komisi jde o prosperitu a rozkvět států, hloupě sdružených v Evropské unii? Gůvno, slavný soude, gůvno. Jde o jejich likvidaci, o nahrazení jejich občanů lidmi naprosto nekompatibilními s evropskou tisíciletou kulturou, vírou a tradicemi. Oni si myslí, že budou moci tyto lidské náhražky ovládat, že vytvoří rasu s podprůměrným IQ, rasu poslušnou a pracující…ale pendrek, pánové a dámy. Tihle nově příchozí mají něco, co vy nemáte, mají svojí víru, víru v Alláha a jím predikovaný osud, a přes to vlak nepojede. Tihle podprůměrní černoušci a arabáčci vás převálcují, ne vy je, ale oni vás zotročí a podřídí právu šarija.
.
Jak dopadlo ono oslavované Arabské jaro, kdy jste jásali. že do islámských zemí přichází ona oslavovaná demokracie? No jak jinak, než posílením ortodoxního islámu. Islámský stát je naše dílo, nás, kolektivního západu. Pod rouškou “demokracie” dala KoZa zelenou teroristům, migrantům, což je totéž, zelenou útoku na svoje občany, na, nebojme se to říct – na svoji státnost. Na evropské hodnoty, ale ne ty, co hlásá Evropská unie, ale na hodnoty, které se vyvíjely po tisíciletí existence evropských dějin.
.
Wir schaffen das – wir schaffen eine Scheisse. Ale my to vlastně ani nechceme zvládnout, my se vzdáváme, my chceme to zotročení, tu porobu. My se totiž myslíme, že ty pologramotné muslimáčky zvládneme levou zadní. Gůvno, slavný soude, gůvno.
.
A aby toho nebylo málo, pasovali jsme se do role posledních zachránců planety . Proč troškařit, vezmeme  to z gruntu. Odstřihneme se od všech těch “ošklivých” zdrojů energie a necháme to na slunci a větru. Jsme pokrokoví, jsme na čele. My tu planetu zachráníme, i kdybychom při tom měli  zhebnout. Zruinovat se. Bankrotovat. Chcípnout. Co na tom, že planeta se postará sama o sebe, tak jako miliardy let před tím, co na tom, že na našem konci budou profitovat jiní, moudřejší a racionálnější, nás bude hřát vědomí, že jsme ti jediní správní a zodpovědní. Tohle vědomí určitě pomůže těm, kteří se kvůli bláznivému Green Dealu ocitnou pod mostem nebo ještě hůř. Ale – hurá – zachránili planetu.
.
Pane Bože, ty to vidíš, ty to vidíš a nic neděláš. Nebo jsi nás už odepsal? Jsme my , KoZa, slepá vývojová větev? Nespíš ano. Ostatně, co by asi tak pán Bůh řekl na naše experimenty s pohlavím – tedy sorry, s genderem? Co by asi řekl na to, že ráno se probudím jako žena, dopoledne se změním v muže a odpoledne v chrám Svatého Víta? Co by řekl na to, že chlap a chlap, tedy vizuálně, chce uzavřít manželství  a adoptovat dítě? Proč rodit děti normálně, ve svazku muže a ženy, jin a jang, samce a samice, tak jako všechna přírodní, chcete-li boží stvoření? Proč neznásilnit přírodní zákony?  Oni mají nárok….A ty děti? Na co mají nárok ty děti?
.
Na chlapa otce a chlapa matku? Na jednu stranu se oháníme právy dětí, a na druhou stranu těm samým dětem ta práva upíráme. Na jednu stranu – vše pro dítě – na stranu druhou jsou práva dětí podřízena vymyšleným právům jakýchsi menšin.
.
Evropská civilizace se rozvíjela tisíce let. A jako každá civilizace dospívá ke svému konci. Jako každá civilizace před ní dosáhla svého vrcholu…a teď začíná a probíhá její pád. A stejně jako pád civilizací před ní je to pád vlastní vinou. Vinou rozežranosti, lenosti, bohorovnosti a nesmírného sobectví. My jsme ti nejlepší – gůvno, slavný soude, gůvno.  Byli jsme, někdy, možná…ale teď už ne. Teď už jsme jenom hloupí, egoističtí a sebestřední. Naše takzvaná demokracie se mění v totalitu, náš tolik opěvovaný technický pokrok jde prostřednictvím Green Dealu do kopru, náš spontánní rozvoj, průmyslová revoluce, nápady, patenty jsou dnes už kvůli regulacím a zákazům a příkazům nemožné. Pod rouškou lidských práv preferujeme úchylky, pod rouškou ochrany planety likvidujeme průmysl i normální život normálních lidí. Pod rouškou humanismu likvidujeme prostřednictvím naprosto nekompatibilních migrantů sami sebe.
.
A to nepíšu o Ukrajině, Rusku a amerických neoconech, to by bylo na samostatný článek. Článek o tom, jak se evropská civilizace dobrovolně ničí ve prospěch civilizace americké. Proč? Kdo ví. Jsou zaplacení, tak hloupí, nebo tomu opravdu věří? Opravdu….kdo ví. Kdo ví, za co a proč třeba naši omylem zvolení zástupci likvidují naši vlast. Za peníze? Za poplácání po ramenou? Nebo opravdu věří, že konají správně?
.
Už dost. Chci zpátky normální svět . Kde chlap je chlap a ženská je ženská, kde má dítě tátu a mámu, kde nerozhoduje to, co máš mezi nohama, ale to, co máš v hlavě. Kde nepadnu na zadek před černochem protože je černej. Kde černoch není diskriminován protože je černej, ale proto, že nic neumí a učit se nechce. Kde imigrant nemá jenom práva, ale také povinnosti. Kde se vláda státu stará o svůj stát a ne o stát cizí. Prostě už dost. Chci zpátky svůj život, v zemi, kterou mám ráda, s vládou, která pracuje pro svoje občany, ne pro svoje loutkovodiče a tím pádem pro svoje konta.
.
Prostě, už toho všeho bylo a je dost.

The post Už dost first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden