VIDEO: Putin dostal vše, co chtěl a válka skončila, Rusko vyhrálo! Americký novinář a držitel Pulitzerovy ceny Seymour Hersh odhalil nejnovější interní informace zevnitř amerických zpravodajských služeb! Rusko již prý dál nepůjde a válka skončí příměřím!
RSS

VIDEO: Putin dostal vše, co chtěl a válka skončila, Rusko vyhrálo! Americký novinář a držitel Pulitzerovy ceny Seymour Hersh odhalil nejnovější interní informace zevnitř amerických zpravodajských služeb! Rusko již prý dál nepůjde a válka skončí příměřím!


VIDEO: Putin dostal vše, co chtěl a válka skončila, Rusko vyhrálo! Americký novinář a držitel Pulitzerovy ceny Seymour Hersh odhalil nejnovější interní informace zevnitř amerických zpravodajských služeb! Rusko již prý dál nepůjde a válka skončí příměřím! Mezitím ale česká armáda na Sněžníku u Děčína rozmístila pasivní radiolokátor VERA-NG, který má hlídat eventuální příletové dráhy ruského útoku z Kaliningradské oblasti! Turisti chodí okolo a nevěří vlastním očím!
Americký novinář a legenda Seymour Hersh, který dal naposledy o sobě vědět odhalením pozadí o útoku amerického námořnictva na plynovody Nord Stream, přišel v uplynulém týdnu s novými a výbušnými informacemi z pozadí americké zpravodajské komunity. Podle jeho informačních zdrojů z okruhu amerických zpravodajců válka na Ukrajině skončila a Rusko vyhrálo! V posledním videocastu navíc Hersh uvedl, že Vladimir Putin dostal vše, co chtěl a válka skončí příměřím.
Jediné, o co se teď prý hraje, je zatajení této skutečnosti a snaha o mediální prodloužení války a vyprázdnění amerických zbrojních skladů, na kterých je existenčně závislý americký vojensko-průmyslový komplex. Kdyby teď Ukrajina složila zbraně, nasmlouvané miliardové kontrakty programu Lend & Lease by skončily předčasně, což by poškodilo americké zbrojovky, které již s těmi penězi od americké vlády dopředu počítají ve svých ročních výsledovkách pro své akcionáře. Peníze pro Ukrajinu totiž vlastně nejsou pro Ukrajinu, ale pro americké zbrojovky.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3htfko","div":"rumble_v3htfko"});
Tyto zbrojovky dostanou peníze a ze svých naplněných skladů, ve kterých leží často vyrobená munice a zbraně dlouhé desítky let, protože americká armáda je zrovna nikde nepotřebuje odebrat, je pošlou loděmi do Hamburku a potom přes Polsko na Ukrajinu. Americká armáda má s americkými zbrojovkami uzavřené právně závazné smlouvy o povinnosti platby a odběru, takže americká armáda musí zbraně a munici odebírat a platit za ně i v době, kdy zrovna americká armáda nikde ve světě nebojuje.
Americká armáda ale potřebuje stále nové a novější zbraně, ale staré zakázky nejsou upotřebeny a zůstávají v tzv. retenčních skladech výrobce za určitý poplatek. Americká armáda je ale nakonec povinna objemy v nějaké chvíli odebrat tak jako tak a zaplatit za ně. Jinak musí armáda platit penále za porušení smlouvy o odběru. Penále činí podle informací amerických novinářů až 150% sjednané ceny.
Konec války na Ukrajině nesmí být přiznán, ohrozilo by to mamutí přezbrojení v zemích NATO!
Když tedy v médiích slyšíte informace o tom, jak americká vláda srdečně a solidárně pomáhá Ukrajině obrovskými dodávkami zbraní v řádech miliard dolarů, tak ve skutečnosti jde o podvrh a podvod. Není to pomoc ani tak Ukrajině, to až v důsledku a ve druhé řadě, protože v první řadě jde o pomoc americké armádě, aby nemusela platit penále americkým zbrojovkám za neodebranou munici a zbraně. A rovněž jde i o pomoc americkým zbrojovkám. Americká vláda tak potřebuje pokračování války na Ukrajině proto, aby mohla odebrat od amerických zbrojovek skladové zásoby munice a zbraní, které americká armáda už nepotřebuje, nepoužívá, nechce a nemůže upotřebit.
Seymour Hersh Za jejich objednávky ale musela a bude muset americká vláda zaplatit. Smlouva Lend & Lease tak umožní, že tyto nepotřebné a na sklad vyrobené zbraně si odebere nový zákazník (Ukrajina), která si na to vezme úvěr od americké vlády v rámci programu Lend & Lease , a ty zbraně potom bude Ukrajina splácet de facto v nesplatitelných úvěrech. Hersh ve svém článku [ 1 ] na Substacku napsal m.j. toto:
Prezident nehovořil o potřebě okamžitého příměří ve válce, kterou Ukrajina nemůže vyhrát a která přispívá ke znečištění, jež způsobilo současnou klimatickou krizi, jež zachvátila planetu. Biden s podporou ministra Blinkena a poradce pro národní bezpečnost Jakea Sullivana – ale se snižující se podporou jinde v Americe – proměnil svou neutuchající finanční a morální podporu ukrajinské války v otázku, která je pro jeho znovuzvolení rozhodující.
Mezitím neúnavný Zalenskij minulý týden v rozhovoru se zpovykaným zpravodajem pořadu 60 minut, kdysi vrcholu agresivní americké žurnalistiky, vykreslil Putina jako dalšího Hitlera a lživě trval na tom, že Ukrajina má v současné slábnoucí válce s Ruskem iniciativu.
Na otázku zpravodaje CBS Scotta Pelleyho, zda si myslí, že “hrozba jaderné války je za námi”, Zelenskij odpověděl: “ Myslím, že bude vyhrožovat i nadále. Čeká, až se Spojené státy stanou méně stabilními. Myslí si, že k tomu dojde během amerických voleb. Bude hledat nestabilitu v Evropě a ve Spojených státech amerických. K tomu využije riziko použití jaderných zbraní. Bude nadále vyhrožovat. “
Americký zpravodajský pracovník, s nímž jsem mluvil, strávil první roky své kariéry prací proti sovětské agresi a špionáži, si váží Putinova intelektu, ale pohrdá jeho rozhodnutím jít do války s Ukrajinou a zahájit smrt a zkázu, které válka přináší. Ale jak mi řekl: “ Válka skončila. Rusko vyhrálo. Žádná ukrajinská ofenziva už neexistuje, ale Bílý dům a americká média musí pokračovat ve lži. “
“ Pravda je taková, že kdyby ukrajinská armáda dostala rozkaz pokračovat v ofenzivě, vzbouřila by se. Vojáci už nejsou ochotni umírat, ale to se nehodí do blábolů, které píše Bidenův Bílý dům .”
Obrovské přezbrojování v zemích NATO by nebylo politicky průchodné, pokud by válka na Ukrajině najednou skončila
Válka na Ukrajině tedy de facto skončila, Rusko vyhrálo, ale svět se to zatím nesmí dozvědět, protože sjednané vyprazdňování skladů amerických zbrojovek musí být dokončeno a Ukrajina musí všechno odebrat. Problém je v tom, že Ukrajina nechce již odebírat to, čeho se potřebuje americká armáda zbavit, ale právě to, co na seznamu zbytné a nadbytečné munice americká armáda nemá, a to jsou stíhačky, PVO systémy a všechno spojené s pokročilými elektronickými systémy.
A tohle platí nejen o americké armádě, ale o všech armádách NATO, které vyprazdňovaly své sklady, aby vlády těchto zemí mohly potom alibisticky prohlásit, že musí nakoupit od Američanů nové zbraně , protože ty staré odevzdaly v rámci solidarity k sešrotování na Ukrajinu. Takhle je to vymyšlené ve všech zemích NATO.
Stíhačka F-35 Všechny členské země teď argumentují stejně, unisono ve stejném nápěvu – Musíme investovat do obrany a nakoupit nové zbraně, protože ty staré jsme odevzdali na Ukrajinu! Jenom tupému člověku nedojde, jaká habaďůra se tu hraje na daňové poplatníky. Celá prodlužovaná válka kolektivního Západu proti Rusku na Ukrajině je o tom, jak ospravedlnit před vlastními voliči a obyvatelstvem opulentní a šíleně přestřelené nákupy nových zbraní od amerických zbrojovek! Bez války na Ukrajině by to ospravedlnit nešlo, bez odevzdání veškerých zbraní Ukrajině by to také nešlo.
Černochová nakoupí poruchové a dnes již zastarávající stíhačky F-35 za skoro půl bilionu korun při započtení rekonstrukce letišť!
Prostě válka musí pokračovat, aby bylo možné od Američanů nakoupit nové zbraně! Proto americké tajné služby už hovoří o tom, že válka skončila a Rusko vyhrálo, ale mediálně a veřejně se to nikdo nesmí dozvědět, protože by došlo ke zrušení programu Lend & Lease a v Evropě by to ohrozilo plán na mamutí přezbrojení členských států NATO veskrze a pouze novými americkými zbraněmi.
A na tom jsou teď existenčně závislé americké zbrojovky, které s těmi obrovskými tržbami již dopředu počítají. Právě proto chce Jana Černochová kupovat toaletní a v USA právě teď po poslední nehodě [ 2 ] kvůli elektrickému zkratu odpalovače katapultážního sedadla opět uzemněné stíhačky F-35 za více než 122 miliard korun. Stíhačky přitom ČR dostane až v roce 2035, kdy budou nejen zastaralé, ale podle článku ve Financial Times natolik předražené [ 3 ] , že konsorcium 3 firem již uvažuje o stavbě levnějšího letadla pro potřeby NATO. Dobře to popsal bývalý ministr zahraničí ČR Lubomír Zaorálek.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3g80ec","div":"rumble_v3g80ec"});
A do toho nejsou započteny úpravy letišť v ČR, servisní a klimatizované hangáry a provozní náklady po celou dobu životnosti 24 strojů, což nakonec podle propočtů může prodražit koncový náklad až na půl bilionu korun! A to jenom kvůli pokračující válce na Ukrajině. Jakmile by nastalo příměří, politická podpora pro takto mamutí nákup by v ČR začala dramaticky klesat, politici by začali od toho dávat ruce pryč a celý plán na masivní přezbrojení NATO by šel do kytek.
Pokaždé, když někde války končí, akcie zbrojovek jdou do výprodeje a politici mají ihned hejble a snahu náklady na zbrojení sesekat, aby zalepili díry v rozpočtu někde jinde, kde to hoří, třeba pro výplaty důchodů a valorizací, na platy učitelů, zdravotníků atd. Právě proto není mediálně dovoleno, aby se do éteru dostal narativ o tom, že válka pro Ukrajince de facto skončila a válku prohráli.
Řehkova výhrůžka o možné válce s Ruskem je asi myšlena vážně, česká armáda rozmístila na Sněžníku u Děčína pasivní radiolokátor VERA-NG
V té souvislosti stojí za pozornost, co se děje v České republice. Narativ generálního štábu AČR z úst náčelníka štábu gen. Karla Řehky o tom, že válka s Ruskem není vyloučená, má podle všeho další AO, tedy aktivní opatření. Naše čtenářka v neděli nafotila na Děčínském Sněžníku nedaleko rozhledny rozmístěný a důkladně zamaskovaný radiolokátor VERA-NG s vojenským stanem a se zaparkovaným terénním autem AČR a s civilním autem s bavorskou SPZ.
V případě toho německého auta mohlo jít o turistu, který tam zaparkoval, i když to by bylo velmi zvláštní, že by odstavil auto hned vedle vojenského a opáskovaného perimetru. Další čtenář našeho serveru, který rovněž byl na Sněžníku, nám potvrdil, že u turistů instalace radaru nedaleko rozhledny vyvolává překvapení, především a vzhledem k válečnému maskování proti vzdušnému průzkumu, což se v době míru obvykle neprovádí, pokud jde o radar rozmístěný jen preventivně a pro potřeby civilního zabezpečení. Je možné, že jde o součást nějakého cvičení AČR, i když lokace radaru není v prostoru žádného VVP.
Pasivní radiolokátor VERA-NG na Sněžníku u Děčína nedaleko rozhledny Detail radioteleskopu VERA-NG VERA-NG je český a nejmodernější pasivní radiolokátor od výrobce ERA Pardubice a na Sněžníku je podle našeho vojenského zdroje rozmístěn proto, aby monitoroval případné příletové dráhy z Kaliningradské oblasti. VERA-NG má operační dosah přibližně 500 km, náš zdroj nám prozradil, že v nočních hodinách kvůli radiovému útlumu okolí je dosah pasivního systému VERA-NG pro naslouchání radioelektronické komunikace vzdušných objektů až ze vzdálenosti 800 km.
Ze Sněžníku s radarovým výhledem až ke Kaliningradu
Mapa níže zachycuje jmenovitý dosah radaru za běžného dne. Pokud náčelník generálního štábu AČR hovoří o tom, že válka s Ruskem je možná, a že v případě takové války by ČR byla účastníkem takového konfliktu od první minuty , tak se potom nelze divit, že AČR rozmisťuje po nejvyšších kopcích nedaleko Děčína a Drážďan pasivní radiolokátory monitorující prostor nad Polskem a případné příletové dráhy ruských stíhaček a bombardérů, aktivně řízených raket s plochou dráhou letu atd.
Jmenovitý dosah radaru VERA-NG ve směru na Kaliningradskou oblast Ruské federace Představa, že by Rusové zaútočili na země NATO, je opravdu šílená. Jenže, nelze to vyloučit ve světle toho, jak země NATO dodávají Ukrajině více a více pokročilých zbraní, rakety delšího a delšího doletu a teď brzy už i tanky ABRAMS a dokonce stíhačky F-16. Nelze vyloučit, že v nějaké chvíli to Rusko vyhodnotí jinak než obvykle a provede úder na nějaké letiště uvnitř NATO, ze kterého budou startovat ukrajinské F-16. Spatřováno touto optikou by potom rozmístění radaru VERA-NG na Sněžníku dávalo smysl a zapadalo by do celého obrazu a kontextu. Nechtějí, aby válka skončila. Velení NATO chce za každou cenu tu válku na Ukrajině prodloužit, aby přezbrojení zemí NATO za obrovských a mamutích nákladů nebylo ohroženo.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 9. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  41%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 6 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden