Molekulární bioložka bije na poplach: „Děje se tu něco velmi neobvyklého“ (video)
RSS

Molekulární bioložka bije na poplach: „Děje se tu něco velmi neobvyklého“ (video)


V některých státech USA se již řeší covidové zločiny, ať už týkající se nezákonných restrikcí nebo takzvaného „očkování.“ Během slyšení se často dává slovo dosud cenzurovaným odborníkům, kteří dodávají důkazy pro pozdější procesy.
Toxikoložka a molekulární bioložka Janci Lindsayová  vypovídala začátkem tohoto měsíce v Senátu státu Jižní Karolína o takzvaném očkování proti covidu.
Mimo jiné našla ve vakcínách sekvence SV40. „Neměly by tam být. Nemyslím si, že je to náhoda, že tam jsou. Mohli si vybrat jiný plazmid, který neobsahuje sekvence SV40,“ řekla Dr. Lindsay.

Varovala, že tyto sekvence v těle mohou za určitých okolností způsobit rakovinu.
Toxikoložka se chtěla podívat na koncentrace endotoxinů, ale všechny byly začerněny. „Proč je začerňovat, když se snažíte být transparentní?“
„Děje se tu něco velmi neobvyklého,“ zdůraznila.
„Prosím, chraňte své občany. Musíme se ujistit, že jeden stát povstane a udělá správnou věc,“ řekla Lindsay.Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Molekulární bioložka bije na poplach: „Děje se tu něco velmi neobvyklého“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden