Bývalý zpravodajský důstojník NATO se rozhodl sdělit světu vše, co ví
RSS

Bývalý zpravodajský důstojník NATO se rozhodl sdělit světu vše, co ví


Robert O. Dean bývalý zpravodajský důstojník NATO, vysoký vojenský důstojník, který se podílel na výzkumu UFO. Dean, který je nyní v důchodu, se rozhodl sdělit světu vše, co ví. (Foto: Youtube)

Robert O. Dean ve svém posledním videu ukázal záběry mimozemského objektu o délce asi 3200 km poblíž planety Saturn z roku 1980.
Do Tichého oceánu spadla mimozemská technologie, tvrdí harvardský astrofyzik

Bývalý inženýr NASA, který se stal whistleblowerem a který tvrdí, že NASA již desítky let ví o existenci mimozemského života, nedávno zveřejnil video s dlouhou vesmírnou lodí. Video vyvolalo mezi diváky spekulace a konspirační teorie.
„Existují inteligentní rasy, které jsou miliardu let před námi. Najdeme hvězdy, které pravděpodobně mají planety, a tyto planety mohou být třikrát starší než naše hvězda.“
Robert O. Dean

Slavné 19sekundové záběry UFO jsou dle odborníků pravé

Nedávno uniklé soubory z ruského vesmírného programu jasně ukazují stejný objekt, který byl popsán v roce 1980.Robert O. Dean vysvětluje: „V září 2009 vyfotografovala sonda Cassini něco, co NASA nazývá anomálií, podivný objekt, o němž se domnívají, že má energii a pohybuje se podle libosti pod kontrolou mysli, je kovový a magnetický. Bylo zjištěno, že „objekt“ má délku asi 3200 km a průměr asi 800 km.
Bývalý šéf ruské vesmírného programu potvrdil: Mimozemšťané existují a studují násČlánek Bývalý zpravodajský důstojník NATO se rozhodl sdělit světu vše, co ví se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden