Velká Británie: Za zesměšňování kriminálníka a narkomana George Floyda 20 týdnů vězení
RSS

Velká Británie: Za zesměšňování kriminálníka a narkomana George Floyda 20 týdnů vězení

SLOVANKA

Zatímco stále více muslimských obohacovačů, kteří ve jménu Alláha útočí na Evropany, je seznáno psychicky nemocnými, takže namísto ve vězení končí na psychiatrii, stále více odpůrců režimu končí ve vězení jen za to, že vyjádřili svůj názor nebo za to, že upozorňují na nesmyslnost současné vládnoucí ideologie.Poměrně nedávno tak byl například v Německu odsouzen dlouholetý kritik islámu a islamizace Evropy k 7 měsícům vezení, zatímco v téže zemi byl somálský vrah  tří žen, který navíc i mnoho dalších lidí pobodal,  seznán nepříčetným a skončil na psychiatrii.
Velká Británie se – i přes Brexit – vydává podobnou cestou, kdy jsou trestné činy muslimů bagatelizovány, zatímco původní obyvatelstvo je za každou maličkost nemilosrdně stíháno. Jako nyní jistý britský policista, který so dovolil zesměšňovat na sociálních sítích ikonu BLM a všech protibělošských rasistů, recidivistu a narkomana George Floyda…
Bývalý policista  byl v Británii odsouzen k 20 týdnům vězení nepodmíněně poté, co poslal vtipné fotografie o Georgi Floydovi svým přátelům.
Nyní odsouzený 31letý muž pracoval jako policista, když v roce 2020 ve skupině na Snapchatu poslal obrázky, na kterých si dělal legraci z George Floyda a mediálního pokrytí kolem Floydovy smrti v souvislosti s policejním zásahem.
Podle Daily Mail se James Watts, který byl za tento prohřešek vyhozen od policie, také údajně vyjádřil v chatu rasisticky a údajně zesměšnil velikost genitálií černochů.
Soudce Tanweer Ikram uložil Wattsovi neobvykle vysoký trest, když oznámil, že nepůjde o podmínku, ale o nepodmíněný trest odnětí svobody.
odsouzený James Watts „Ve skutečnosti jste měsíc zveřejňoval zprávy, které byly hrubě urážlivé. To nelze vysvětlit hloupostí a pošetilostí. Býval jste policistou a bezpochyby jste byl také vyškolen v oblasti rozmanitosti a inkluze,“ prohlásil soudce pákistánského původu.
Podle Tanweera Ikrama 31letý muž „podkopal důvěru veřejnosti v policii“ prostřednictvím svých memů.
„To byla slova, která jste se rozhodl použít – hanlivá, rasistická slova. Svůj rasismus jste prožíval slovy, která jste se rozhodli použít,“ hřímal soudce.
„Rasové nepřátelství, které jste projevil, činí tento zločin tak závažným, že je nutný nepodmíněný  trest odnětí svobody.“
Co myslíte, dopadl by rozsudek stejně, kdyby byl soudcem Brit, který zrovna nepatří k nadšeným fanouškům kriminálníka Floyda?

 
Slovanka

The post Velká Británie: Za zesměšňování kriminálníka a narkomana George Floyda 20 týdnů vězení first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden