To, co se stalo britskému novináři poté, co informoval o adoraci nacisty v kanadském Parlamentu, by se v demokracii stát nemohlo
RSS

To, co se stalo britskému novináři poté, co informoval o adoraci nacisty v kanadském Parlamentu, by se v demokracii stát nemohlo


Informace o tom, že se celá kanadská Sněmovna, včetně Trudeaua a Zelenského v poctě klaněla nacistovi ze druhé světové války, se již dávno masově rozšířila po celém světě.
Předseda Sněmovny již odstoupil a dokonce i Trudeau, který nejprve hovořil cosi o „ruských dezinformacích“ se nakonec omluvil, i když o odstoupení ani neuvažuje.
Každopádně se tato zpráva potvrdila, přestože samotný mainstream ji samozřejmě pokryl jen minimálně – pokud vůbec.
Ovšem opět se v tomto případě ukázalo, že psát či mluvit pravdu není mnohdy možné, což jen znovu potvrzuje, že se pod pláštíkem takzvané „liberální demokracie“ skrývá korporátní fašismus.
Britský nezávislý novinář  byl zatčen  poté, co kritizoval potlesk ve stoje pro ukrajinského nacistického veterána v kanadském parlamentu.
Warren Thornton v neděli moderoval epizodu svého podcastu The Real Truth, když se u jeho dveří náhle objevila policie.
Hostující Fiona Ryan řekla, že Thornton „zmizel“ 20 minut před koncem epizody. Když mu poslala zprávu přes WhatsApp, aby se ho zeptala, co se stalo, poslal zpět jedno slovo: „policie“.
Thornton byl zatčen a převezen na policejní stanici v Bristolu, mnoho kilometrů od svého domova. Tam byl obviněn z šíření „dezinformací“ na sociálních sítích.
Ve videu na X, dříve Twitteru, které bylo mezitím odstraněno, řekl, že je pro něj „čest“ být vzat a vyslýchán za šíření „dezinformací.“
Thornton byl již dříve kritický k podpoře NATO Ukrajině.
Nyní patřil k těm, kdo se také jako první podíleli na odhalení 98letého bývalého esesmana Jaroslava Hunky, který během projevu ukrajinského prezidenta Zelenského v kanadském parlamentu sklidil potlesk ve stoje. Později bylo prokázáno, že byl pozván premiérem Trudeauem.
Hunka byl součástí nechvalně známé nacistické divize, která masakrovala civilisty. Po porážce nacistického Německa emigrovaly do Kanady tisíce ukrajinských nacistů, včetně dědečka místopředsedkyně vlády Chrystie Freelandové.
Právě za informování veřejnosti o těchto skutečnostech byl britský novinář zatčen.
„Moc vám děkuji, že jste ukázali, že všech 16 videí, která jste vyšetřovali, je pravdivých,“ řekl Thornton policii. Řekl, že policie proti němu nepodniká žádné další kroky.
Thornton se nenechá umlčet. „Pořád budu říkat lidem pravdu.“
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 9 Průměrně: 3.7 ]Článek To, co se stalo britskému novináři poté, co informoval o adoraci nacisty v kanadském Parlamentu, by se v demokracii stát nemohlo se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden