Francie: Takový normální den v multikulturním městě (video)
RSS

Francie: Takový normální den v multikulturním městě (video)


Marseille již do značné míry ovládají muslimské gangy, což se odráží i na tamní kriminalitě. I při nedávných nepokojích bylo právě toto město nejvíce postiženo rabováním, ničením a požáry.
Přestřelky jsou tam na každodenním pořádku – a mnohdy i na ulici, před zraky kamer a mnoha svědků…
Dva muži byli zastřeleni a třetí zraněn ve čtvrtek večer při přestřelce v dělnických severních čtvrtích (jak se politicky korektně nazývají tamní muslimská ghetta).
Ohořelé vozidlo, v němž jel útočník, bylo nalezeno o něco později v parku nedaleko místa střelby.
Tyto dvě nové vraždy – jejichž spojení s obchodem s drogami, který zamořuje druhé největší město Francie, ještě není prokázáno – přicházejí více než dva týdny po poslední vraždě, kterou vyšetřovatelé oficiálně spojují s válkou mezi drogovými gangy.
Šíření videa již francouzská vláda zakázala, na mnoha místech – zejména na sociálních sítích – již bylo smazáno, někde bylo pouze zneviditelněno pro EU.

document.createElement('video');
https://necenzurovanapravda.cz/wp-content/uploads/2023/10/Video-sans-titre-‐-Realisee-avec-Clipchamp-16.mp4Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Francie: Takový normální den v multikulturním městě (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden