VIDEO: Robert Fico obdržel výhrůžný dopis od šéfa Evropských socialistů, že pokud SMER nezmění své postoje k válce na Ukrajině, postará se o vyloučení Ficovy strany z frakce v EU parlamentu! Americký kongres vypustil z nouzového federálního rozpočtu peníz
RSS

VIDEO: Robert Fico obdržel výhrůžný dopis od šéfa Evropských socialistů, že pokud SMER nezmění své postoje k válce na Ukrajině, postará se o vyloučení Ficovy strany z frakce v EU parlamentu! Americký kongres vypustil z nouzového federálního rozpočtu peníz


VIDEO: Robert Fico obdržel výhrůžný dopis od šéfa Evropských socialistů, že pokud SMER nezmění své postoje k válce na Ukrajině, postará se o vyloučení Ficovy strany z frakce v EU parlamentu! Americký kongres vypustil z nouzového federálního rozpočtu peníze pro Ukrajinu! Věra Jourová prohlásila v OVM, že slovenské volby čelily ruskému vlivu, ale o vměšování USA a neziskovky z Londýna odhalené Aeronetem nepadlo ani slovo!
Sotva skončily volby na Slovensku, začal očekáváný dělostřelecký proces mířený na SMER a na Roberta Fica, který se začal valit ze všech stran. Výsledek voleb na Slovensku je pro americké neocony takovou porážkou, která se již příští měsíc během parlamentních voleb v Polsku může proměnit v dominový efekt a Američané přijdou o kontrolu nad 2 zeměmi ve Střední Evropě za 2 měsíce.
Není proto divu, že jakákoliv zmínka Roberta Fica o ukončení zbrojních dodávek na Ukrajinu se nyní stane důvodem pro záminku USA k uvalení sankcí, a to nejprve na SMER Roberta Fica, ale pokud se mu povede sestavit vládu, tak i na Slovensko jako celek. Ten plán je již nachystaný a má naprosto shodný rukopis jako to, co se právě teď děje proti Maďarsku a rovněž proti Srbsku. Američané mají v plánu použít sankce proti všem zemím, které se jim vzepřou, a to i když jde o spojenecké země uvnitř EU a uvnitř NATO.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3jvh4a","div":"rumble_v3jvh4a"});
První vlaštovka s několika kilogramy konceptuálních výbušnin přiletěla do pošty Roberta Fica od bývalého švédského premiéra a viníka bezbřehé švédské islamizace a dnešního šéfa frakce Evropských socialistů v Evropském parlamentu Stefana Löfvena. Ten totiž napsal Ficovi vyděračský dopis, že pokud strana SMER nezmění svůj odmítavý postoj k vyzbrojování Ukrajiny a bude nadále usilovat o mírové urovnání války na Ukrajině, osobně se prý postará o vyloučení SMERu z frakce Evropských socialistů.
Robert Fico prohlásil, že se SMER nenechá vydírat, a pokud je daní za usilování o mír na Ukrajině vyloučení SMERu z frakce, tak potom tuto daň prý jeho strana ráda zaplatí. V redakci nás to nepřekvapuje, tohle jsme očekávali a je to teprve začátek toho, co se chystá.
Robert Fico odporem proti pokračování války na Ukrajině vyhlásil paradoxně pro změnu válku přímo americkému Deep State
Američané mají neuvěřitelně dlouhé prsty, které právě zatahaly za drátky u frakce Evropských socialistů, kteří teď vyhrožují Robertu Ficovi. Podobě se tyto prsty dostanou i do dalších organizací, v nichž je Slovensko členem a postupně budou proti SMERu a celému Slovensku přijímána opatření, kterým už čelí třeba Maďarsko, ale také Srbsko za to, že odmítá uvalit sankce na Rusko.
Evropská komise může brzy začít podmiňovat třeba strukturální fondy EU a výplaty z fondů právě změnou postoje Ficovy vlády k vyzbrojování Ukrajiny. Těch nástrojů, jak zatlačit na Ficovu vládu, je opravdu mnoho a tento vyděračský dopis od Stefana Löfvena je pouze první ochutnávkou toho, na co se musí Robert Fico připravit. Dokud jenom vedl kampaň proti Američanům a jejich weaponizovanému neziskovému sektoru v Evropě na čele s guerillovými neziskovkami Open Society, tak se jednalo pouze o volební kampaň, která neměla vliv na kroky slovenské vlády.
Stefan Löfven, předseda Evropských socialistů v Evropském parlamentu, bývalý švédský premiér Ovšem ve chvíli, kdy se proti-americký Robert Fico dostane do vlády a k moci, kdy jeho vláda přestane Ukrajincům posílat munici a zbraně ze skladů slovenské armády, tak v tom okamžiku se stane největším nepřítelem amerického Deep State ve Střední Evropě a použijí všechny prostředky na položení jeho vlády. Nejsou vyloučeny sankce proti Slovensku, které budou mít za úkol dopadnout na obyčejné Slováky, aby je to vyhnalo do ulic proti Ficově vládě.
A aby v podstatě na Slovensku došlo k dalšímu pouličnímu převratu jako v roce 2018. Slovensko není v tak silné pozici, aby čelilo americkým sankcím za to, že se Bratislava rozhodla vymanit z amerického chomoutu a procesů řízení. Kdokoliv chce zastavit dodávky zbraní na Ukrajinu, stane se nepřítelem amerického vojensko-průmyslového komplexu, jehož zájmy chrání a zastupuje právě americký Deep State.
VIDEO: Věra Jourová obvinila Rusko ze vměšování do voleb na Slovensku
A nebyla to jediná salva, která zazněla proti výsledku voleb na Slovensku. V nedělním pořadu OVM na České televizi vystoupila místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová a prohlásila [ 1 ], že slovenské volby čelily vlivu Ruska a pro-kremelských serverů , které se snažily přesvědčit slovenské veřejné mínění o tom, že do slovenských voleb se vměšují zahraniční západní subjekty.
Jenže to nebyla dezinformace Moskvy, ale naprostá realita, což potvrdila i reportáž  [ 2 ] a investigace Aeronetu, při které jsme odhalili londýnskou neziskovku, která na svém webu publikovala slovensky namluvená propagační předvolební videa burcující slovenské občany k ochraně demokracie před hrozbou návratu ruských tanků na Slovensko.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3jvejj","div":"rumble_v3jvejj"});
Videa byla šířena jako reklamní bloky na mobilních telefonech slovenských uživatelů YouTube v době před slovenskými volbami a aby nemohla být označena za předvolební kampaň, tak ve videích nejsou propagovány žádné slovenské partaje, ale narativ byl veden tak, že když bude zvolen SMER, tak Slovensko se vrátí pod ruskou sféru vlivu, a proto je třeba volit Progresivní Slovensko. Londýnská neziskovka tak zaplatila americké společnosti Alphabet peníze za nákup reklamního prostoru pro uživatele YouTube na Slovensku a tato videa byla pouštěna Slovákům v mobilech jako reklamní bloky při sledování pořadů a klipů na YouTube.
Slovensko nečelilo vměšování Ruska do voleb, ale bezprecedentnímu vměšování západních korporací, neziskovek a organizací z USA a z Velké Británie
Jednalo se o naprosto bezprecedentní vměšování do slovenských voleb přímo z Velké Británie, a to subjektem, v jehož čele stojí vysocí současní a bývalí britští politici. Věra Jourová o našem investigativním objevu neřekla ani slovo. Stejně tak se nezmínila, že již na jaře tohoto roku odjela skupina slovenských poslanců do Bruselu a žádala o zásah a pomoc při volbách na Slovensku proti Ficovi a jeho SMERu.
Podle názorů poslanců prý je na Slovensku ohrožena demokracie a hrozí vystoupení z NATO, pokud se Fico vrátí k moci. O skandálu výjezdu slovenských poslanců do Bruselu, kde žádali o pomoc a peníze na kampaň proti Robertu Ficovi a SMERu, informoval [ 3 ] sám Robert Fico pro slovenská média již koncem května.
Neziskovka z Londýna, která ovlivňovala předvolební kampaň na Slovensku Slovenské volby čelily obrovskému vměšování, ale nikoliv z Ruska, ale právě ze západu, především z USA a na americké zdroje napojené neziskovky a rovněž z Velké Británie a z Londýna. Nervozita Deep State je opravdu značná, protože o víkendu musel americký Kongres opět zachraňovat financování federálního rozpočtu.
Ve Washingtonu hrozila opět platební neschopnost americké federální vlády a federálních orgánů. Kongres musel nakonec opět zvýšit dluhový strop americké vlády, ale poslanci amerického Kongresu z navýšeného dluhového objemu vypustili [ 4 ] balík pomoci Ukrajině ve výši 6 miliard USD , který měl být Ukrajině vyplacen do poloviny listopadu. Tento balík Ukrajina nedostane.
Americký kongres na poslední chvíli odvrátil platební neschopnost americké vlády, ale z navýšeného deficitního stropu odstranil balík 6 miliard USD pro Ukrajinu
Místo něho schválil Kongres paralelní akutní balíček 300 milionů USD určený na nákupy munice pro ukrajinskou armádu, ale nic víc. Ukrajina potřebovala ten balík ve výši 6 miliard USD, který obsahuje výplaty pro ukrajinské velitele, vojáky, výplaty pro ukrajinské státní zaměstnance a úředníky a rovněž výplaty starobních důchodů na Ukrajině od 1. září do 30. listopadu. Tyto peníze tak Ukrajina teď nedostane. Dostane pouze munici ve výši 300 milionů USD, která by měla AFU vydržet do konce tohoto měsíce , do konce září.
Kevin McCarthy, vůdce Republikánů v Kongresu Kongresmani odmítli balík 6 miliard USD do nouzového vládního rozpočtu zahrnout, protože podle kritiků nejsou jasné cíle americké vlády na Ukrajině. Podle šéfa republikánské většiny v Kongresu Kevina McCarthyho nemá Bílý dům jasno, jakých cílů a do kdy, jakého časového rámce, chce dosáhnout na Ukrajině , protože nejde prý uvolňovat finance amerických daňových poplatníků pro něco, co nemá ani objemový, ani časový, ani cílový rámec. McCarthy proto se skupinou republikánů zablokovali balík pro Ukrajinu při schvalování navýšení dluhového stropu pro americkou vládu, a to do doby, než někdo z vlády v Kongresu předestře časový harmonogram a cíle americké vlády na Ukrajině.
A to bude asi to nejtěžší, protože časový harmonogram Bílý dům nezná, a pokud jde o cíle, o těch také není jasno, protože kdyby se ty cíle řekly narovinu, tak by se zjistilo, že ty cíle spočívají jen v prodlužování války, aby se mohla točit kola amerického vojensko-průmyslového komplexu. Postupně, jak se blíží prezidentské volby příští rok v USA, stává se financování Ukrajiny těžším a těžším úkolem. Už nejen Robert Fico nebo Viktor Orbán nechtějí vyzbrojovat Ukrajinu. Už to nechce ani republikánská většina v americkém kongresu. Proto odpor proti další válce na Ukrajině se zrodil nejen po volbách na Slovensku, ale příští měsíc se dá očekávat i v Polsku. Ten proces ukončování podpory války na Ukrajině se tak rozjíždí nejen ve Střední a Východní Evropě, ale už i v USA.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden