Zatímco jiné země dnes zakazují otevřenou podporu džihádu, u nás je povolena
RSS

Zatímco jiné země dnes zakazují otevřenou podporu džihádu, u nás je povolena


Možná jste také zaznamenali, že se má v Praze konat demonstrace u nás žijících Palestinců. Právě na dnešek vyzval šéf Hamásu k celosvětovému džihádu, který neplatí jen proti Židům, ale  proti všem bezvěrcům.
Ve většině evropských zemí proto pro dnešek nejen posilují dohled nad různými místy, kde by mohlo k potenciálnímu teroru dojít, ale předně zakazují všechny akce, kde se může sejít hodně muslimů.
Již včera došlo ke snahám o potlačení oslav Hamásu v Paříži či Vídni, dnes by podle všeho mělo k podobným akcím docházet již jen výjimečně.
Zákazy těchto  demonstrací mají platit i v dalších dnech. Ovšem ne tak v případě Prahy, kde podobné akce povolili (zatím není jasné, zda na dnešek nebo další dny, ale hovoří se o „akcích“ ne o „jedné akci“).
Cituji z odpovědi Rakušana na interpelaci poslance Kotena na to, zda není povolení demonstrace příliš rizikové:
„Pravděpodobně nebude svolavatelem Hamás, pravděpodobně to bude nějaká organizace, která působí v České republice a jistě doposavad působila legálně, nicméně Policie České republiky samozřejmě jako všechny potenciálně rizikové akce bude sledovat, zda nedochází k výzvám ke genocidě, k výzvám k násilí, k výzvám k podněcování násilí, rasové nenávisti, etnické nenávisti, a pokud ano, tak jako ve všech ostatních případech bude konat podle platného českého práva,“ sdělil Rakušan.
Mimochodem, zajímalo by mne, jak policisté poznají, že dav nevyzývá k zabíjení bezvěrců? Kolik jich asi rozumí arabsky?
Je skutečně zajímavé, že to, co mohou v souvislosti s vyhlášením džihádu zakázat v jiných zemích, nelze zakázat u nás.
Rakušanovu odpověď nelze nazvat jinak než idiotskou, protože podporovatelé Palestiny samozřejmě podporují i Hamás (podporuje ho drtivá většina Palestinců), takže to samozřejmě bude demonstrace na podporu Hamásu.
Palestinský džihádista Samer Shehadeh byl velmi podporován mainstreamem. A jsme-li u údajně „hodných“ Palestinců, kteří žijí v ČR, tak zde bych ráda připomněla jistého Samera Shehadeha , shodou okolností také z Prahy, který byl mainstreamovými propagandisty předváděn jako vzor integrace .
Patřil k těm, koho postrkovali do popředí, aby nám ukázali, jak jsou muslimové milí a dobří, prostě úplní beránci.
Záhy se ovšem zjistilo, že Shehadeh posílal peníze na džihád do Sýrie (protiasadovským džihádistům) údajně na podporu zavedení práva šaría v zemi.
Pomohl také financovat cestu několika  džihádistů z ČR do Sýrie.
Když byl záhy souzen za terorismus, tak u soudu vykřikoval, že české soudy neuznává, že uznává jen právo šaría.
Ano, přesně tento jedinec byl u nás roky považován za „vzorového“ muslima. A vzorový skutečně byl. V praxi nám předvedl, jak vypadá muslimská takíja (přetvářka), která je nedílnou součástí džihádu v zemích, kde jsou muslimové v menšině.
Lze tedy předpokládat, že i zbytek nejen Palestinců, ale všech u nás žijících muslimů, smýšlí úplně stejně jako on.
Tedy mohamedáni samozřejmě v Praze podpoří Palestinu, ale současně s ní automaticky i Hamás, který právě na dnešek vyhlásil akce na podporu džihádu.
Přesně to je důvod proč ve většině evropských zemí dnes i ve dnech následujících  tyto akce zakázali. Ovšem u nás je podpora džihádu povolena.
Dvojí metr zde křičí hezky hlasitě, když si vzpomenete, za jaké maličkosti byli mnozí lidé v posledních letech souzeni.
Pokud jsme u islámu, tak zde připomínám, že u nás padlo mnoho rozsudků proti kritikům islámu – k tomuto „honu na islamofoby“ docházelo za islamofila Al Hamajdy.
Stačilo jen napsat něco ostřejšího na adresu muslimů na sociální sítě a dotyční jedinci skončili u soudu. Za protiislámské výroky byla v letech 2018 – 2021 souzena zhruba stovka lidí, většina dostala 3letou podmínku, případně pokutu.
Po změně vlády a záhy po začátku konfliktu na Ukrajině se pro změnu začali pronásledovat ti, kdo poněkud vybočovali z mainstreamového narativu či dokonce vyslovili něco, co mohlo být pokládáno za podporu Rusku.
Jen do poloviny roku 2023 padlo cca 9 trestů za schvalování ‚ruské agrese‘, padlo přes 60 obvinění a desítky dalších případů se prověřují.
Ovšem otevřená podpora džihádu již není něco, co by mohlo být trestné. A to bez ohledu na fakt, že mají být obětí džihádu postupně všichni „káfirové“ – tedy týká se to i 99% obyvatel naší země.
V jiných zemích moc dobře věděli, proč již tyto akce na podporu celosvětového džihádu zakázali. Protože ví, že po vyhlášení džihádu jde o něco víc než pouze o podporu Palestinců.
Přeroste-li totiž jakákoli z příštích akcí v teror, pak nebude hlavní vina na těch, kdo jej spáchají, ale na těch, kdo Hamásem vyhlášenou akci povolili…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Zatímco jiné země dnes zakazují otevřenou podporu džihádu, u nás je povolena se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden