Muži v ženských sportech, soutěžích Miss a na dámských toaletách: Brzy již také u nás?
RSS

Muži v ženských sportech, soutěžích Miss a na dámských toaletách: Brzy již také u nás?


Pokud už nahlížím na mainstream, tak zejména proto, abych viděla, jakou agendu nám aktuálně chtějí vnutit. Jisté je, že vše se normalizuje postupně tak, že nám danou otázku nejprve nastolí právě korporátní média.
V článcích, které nám mají ukázat, jak je daná agenda přínosná, jednak toto téma nastíní, ale především nám jej vylíčí v růžových barvách.
Cílem je, aby byla daná agenda pro většinu lidí přijatelná – nebo aby jim byla alespoň lhostejná a tak nějak ji přijali, aniž by tušili možné důsledky.
Již mnohokrát jsem zde přinesla články, které upozorňují na zvrácenou politiku, se kterou přišly jako první USA a Kanada a záhy i mnohé západoevropské země.
Jde o prosazování trans agendy, což je dnes v těchto zemích velmi populární téma, ovšem jen těžko akceptovatelné  pro normálně smýšlející jedince.
V podstatě jde o to, že se kdokoli může prohlásit za jakékoli pohlaví, což je také patřičně upraveno v dokladech. Ve většině zemí si pak na základě prohlášení můžete měnit pohlaví opakovaně – a to nejčastěji 1x do roka.
Například v Německu odvedli tento zákon do nesmírných absurdit, kdy dokonce již po narození určují pohlaví rodiče s tím, že je jedno, co má dítě mezi nohama.
Chlapečka s penisem tak mohou rodiče prohlásit za holčičku – a daný jedinec s tím musí žít až do svých 16 let, kdy si již může své pohlaví legálně změnit třeba na to skutečné, tedy biologické.
Šílený genderový zákon pak vede k tomu, že se biologičtí muži dostávají do ženských sportů či soutěží Miss , ale i na různá místa vyčleněná podle pohlaví – od toalet , šaten, přes sauny , věznice až po ženská oddělení nemocnic .
V důsledku toho již došlo k bezpočtu sexuálních napadení či dokonce znásilnění žen na těchto místech, která jsou oddělena podle pohlaví právě zejména v rámci bezpečnosti žen.
V USA byly hlášeny již stovky znásilnění žen ve věznicích , kam se dostává stále více biologických mužů , dokonce došlo i k oplodnění vězenkyň trestancem, který se prohlásil za ženu.
Výčet problémů, které tato šílená politika přináší, by byl velmi dlouhý. A nyní se zdá, že právě my máme být další zemí, kde se bude tato agenda prosazovat.
Stačilo mi nyní shlédnout tento rozhovor s „ženou s penisem,“ ve kterém se nás snaží přesvědčit, že muž s penisem je žena.
Muž, který se prohlašuje za Lenku, je oslovován jako žena a celý rozhovor je veden tak, aby to vypadalo, že právě tito jedinci jsou „oběti.“ Ovšem ani slovo o znásilněních, degradaci ženských sportů a dalších důsledcích této agendy, která již zakotvila ve většině západních zemí.
Právě podobné rozhovory mají zajistit vstřícnost k této agendě u většinové populace.
To, že se následně začne prosazovat trans agenda u dětí , jimž jsou pak podávány blokátory puberty a przněna jejich těla , aby si později uvědomily , že vlastně nejsou trans, je prakticky jisté.
Patříme k dnes už menšině zemí EU, které tyto zvrácené genderové zákony zatím nepřijaly. Mainstream – a zřejmě následně i různé LGBTQ neziskovky a propaganda na školách – budou mít za cíl zajistit k této agendě maximální vstřícnost.
A může to dojít i tak daleko jako v jiných zemích, kde za oslovení biologického muže, který se prohlásil za ženu, mužským zájmenem, vám hrozí vysoká pokuta – a v případě recidivy dokonce vězení.
V USA, odkud tato agenda přichází, se proti ní již hodně lidí poměrně tvrdě staví, přičemž republikánské státy tyto zákony mnohdy odmítají.
Většina normálně myslících Američanů dala svůj postoj najevo při bojkotu piva Bud Light , propagovaného mužem, který se prohlásil za ženu.
Pivní značka díky tomu značně propadla a v důsledku šlo o největší bojkot výrobku v dějinách USA…
 
 
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Muži v ženských sportech, soutěžích Miss a na dámských toaletách: Brzy již také u nás? se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden