Afrika vytvořila koalici bojující proti Big Pharmě a WHO
RSS

Afrika vytvořila koalici bojující proti Big Pharmě a WHO

Můžeme poděkovat především africkým zemím a Indii, že nedošlo ke schválení USA navrhovaných změn ve smlouvě WHO. Západ hezky jednotně – jako správný lokajíček USA –  s novými totalitními direktivami pokorně souhlasil.
Ostatně, Afrika má své vlastní zkušenosti se zločinnými firmami jako je Pfizer a další zástupci Big Pharmy, velmi často sponzorovanými sociopatem Billem Gatesem. Vždyť na občanech jejich zemí prováděli své nezměrné pokusy. A nyní jim již k pokusům nestačí jen Afrika, pole působnosti přenáší i do zbytku světa, který si to však zatím příliš neuvědomuje.
Včera – tedy v sobotu – zahájila Africká koalice suverenity v Africe  promítání šokujícího filmu o tom, kdo hraje roli při očkování dívek a žen v Keni – Neplodnost: Ďábelská agenda:

Motivací pro založení ASC je odpor vůči nedemokratickému vývoji, který ohrožuje suverenitu Afriky a všech národů. Tyto hrozby jsou poháněny Světovou zdravotnickou organizací a obecněji Organizací spojených národů a Světovým ekonomickým fórem.
ASC je přesvědčena, že společně a bez zkorumpované kontroly existuje pro náš svět lepší cesta ke zdraví, osobní autonomii a národní suverenitě.
Zahajovací akce ASC se zúčastní sedmnáct afrických vědců, lékařů, právníků, aktivistů a novinářů z Jižní Afriky, Zimbabwe, Ugandy a Keni, stejně jako mezinárodní spojenci z Velké Británie, Spojených států a Švýcarska. Mezi africké mluvčí patří Dr. Sakhiwo Yako, Dr. Wahome Ngare, Sabelo Sibanda, Fahrie Hassan, Obert Kondongwe, Dr. Robert Rapiti, Dr. Shankara Chetty, Simon Ssenyonga, Eva Mugisa, Pearl Kupe a Rob Hutchinson. Mezi mezinárodní spojence patří Mary Holland, Dr. Tess Lawrie, Dr. Astrid Stuckelberger, Reiner Fuellmich, Philip Cruse a James Roguski.
Některá z uvedených informativních a povzbudivých témat jsou:
Agenda kontroly populace: Jaká je role WHO a reakce
Lidé proti systému: Co dělá WHO v Africe? Jak můžeme být skutečně svobodní?
Genová terapie: Afrika a svět na prahu lidstva „Verze 2“
Odhalování střetů zájmů ve WHO. Subversion dobývá globální zdraví
Od demokracie k technokracii. Proč plán WHO na suverenitu selže
Globalismus a jedna světová vláda: Proč vlády musí jednat hned
Botswana: Případová studie o povinném očkování. Lekce pro WHO a Big Pharma
Proč musí být WHO pohnána k odpovědnosti za zločiny proti lidskosti
Měla by WHO hrát roli ve zdraví? Odpověď z pohledu C19
Úloha WHO a Big Pharma v Africe – ponaučení pro budoucnost zdraví
Proč je Afrika důležitá pro nalezení lepší cesty pro zdraví a lidská práva
Jak může Afrika opustit WHO, aby pracovala na zdraví, míru a svobodě
Vícevrstvá perspektiva boje proti tomu, že WHO přichází k moci nad naším zdravím
Kritická role Afriky v odporu vůči WHO a investorům, jako je Big Pharma
Silnější úloha Afriky v oblasti práva, spravedlnosti a lidských práv po celém světě
DearGOV – Způsob, jak dát svůj hlas slyšet WHO a vládě
Prohlášení: Afričtí královští domorodí vůdci odmítají WHO a Big Pharmu
Africká koalice suverenity bude také promítat dokument Neplodnost: Ďábelská agenda, film oceňovaného filmaře Andyho Wakefielda, Roberta F. Kennedyho Jr. a Organizace pro zdraví dětí. Je to děsivý, ale ne překvapující příběh o tom, jak experiment Světové zdravotnické organizace (WHO) s kontrolou populace pod rouškou očkovacího programu vedl ke sterilizaci milionů žen v Africe bez jejich vědomí nebo souhlasu. Vysílání obsahuje prohlášení předních odborníků, kteří vyjadřují obavy z dalších vakcín, které by mohly způsobit neplodnost u žen po celém světě, včetně vakcíny COVID-19. K uvedenému jen dodávám, že Afrika byla jen testovací pole, přičemž zde již nejde o jeden kontinent, ale o celý svět. WHO s podporou OSN a WEF se nyní snaží praktikovat totéž, co se dosud dělo jen v Africe, také ve zbytku světa a zdá se, že nyní především ve světě západním, kde stále – na rozdíl od Afriky – ještě u většiny lidí existuje slepá důvěra v politiky, média a uvedené organizace.
V posledních dvou letech si mohli onu důvěřivost otestovat v praxi, kdy se jim podařilo většinu lidí přesvědčit dokonce k tomu, aby si více či méně dobrovolně nechali do těla dokonce opakovaně aplikovat experimentální látky.
Oni již na experimenty Afriku nepotřebují, západní svět se jim nabídl sám. Nyní je třeba, aby se i západní svět probudil a vzbouřil se stejně jako Afrika…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden