USA: Muslim byl během 11 dní 5x zatčen za zločiny a záhy propuštěn, pak se dopustil pobodání a brutálního znásilnění
RSS

USA: Muslim byl během 11 dní 5x zatčen za zločiny a záhy propuštěn, pak se dopustil pobodání a brutálního znásilnění

Nejen Chicago, ale také New York prosazuje takřka beztrestnost všech kriminálníků patřících k systémem podporovaným etnikům. Jak víte, tak nejen různá etnika, ale také muslimové patří k těm, jimž nejen USA, ale všechny západní země neskonale nadržují. Nejinak tomu bylo v případě kriminálníka, který se během pouhých 11 dní dopustil pěti zločinů, za něž byl zatčen, aby byl vždy záhy propuštěn.
Na neochotu systému muslima zavřít do vězení pak doplatila mimo jiné i žena, která byla v celé sérii incidentů jeho poslední obětí. Až po tomto šestém případě skončil mohamedán ve vězení…
Subhan Zaib , 26 let, údajně začal své zločinecké řádění, které bylo namířeno většinou proti ženám, 30. května, když vyhrožoval své bývalé přítelkyni v Queensu a skončil brutálním znásilněním v Baltimoru 14. června.
Zaib poprvé zahájil svou vládu teroru 30. května mezi 3:00 a 4:00, řekla jeho bývalá přítelkyně, která si přála zůstat v anonymitě. Údajně jí zavolal, jen aby se dostal k jejímu otci, a vyhrožoval, že ji a její rodinu zabije, pokud nevrátí 500 dolarů, o kterých tvrdil, že jí dluží.
„Přijdu si pro peníze, a pokud mi je nedáte, zabiju ji a vaši rodinu,“ řekl otci expřítelkyně. „Když jsem s ním byla spojena, vyhrožoval smrtí a pronásledoval lidi, o kterých si myslel, že mu ublížili,“ řekla.
Po výhrůžkách byl zatčen a propuštěn bez nutnosti kauce, uvedla kancelář okresního prokurátora. O dva dny později údajně terorizoval svého souseda z Richmond Hill, Johanna Povedu, tím, že přestřihl dráty k jeho bezpečnostním kamerám a utrhl mu zvonek.
Poveda, který bydlel v domě pod Zaibovou rodinou, řekl, že on a jeho žena na něj několikrát zavolali policajty. Poveda řekl, že Zaib mu způsoboval neustálou úzkost, a že mužův otec mu řekl, že je duševně nemocný, ale nechce brát své léky. „Byl velmi problematický. Vyhrožoval nám několikrát.“

Jen o několik minut později Zaib údajně vytáhl nůž na muže na rohu 108th Street a Atlantic Avenue. Útočník byl následně zatčen za výhružky, zločinné držení zbraně, přestupky a obtěžování. Byl opět propuštěn bez kauce.
4. června se jeho zločiny výrazně vystupňovaly a staly se násilnějšími a rozšířily se do další čtvrti. Údajně napadl  ženu, kterou udeřil, dusil ji a zbil ji páskem a vyhrožoval jí nožem v pokoji v hotelu na Glenmore Avenue v Brooklynu, tvrdí prokurátoři. Zaib byl opět propuštěn bez kauce, a to navzdory skutečnosti, že za útok druhého stupně by se měl dostat do vazby.
O tři dny později kolem 21:30 se Zaib schovával na dámské toaletě v kostele Rock Church v Maspethu v Queensu. Když na toalety vstoupila cizí žena, údajně mu řekla: ‚Tady nemůžeš být.‘ Pak zhasl světla a přišpendlil ji ke zdi, informoval NYDN. Dokázala se osvobodit a získat pomoc a řekla jinému návštěvníkovi kostela: „Pokusil se mě znásilnit.“
Muž, kterému se žena svěřila s napadením, pak následoval Zaiba. Zločinec pak muži vyhrožoval a říkal mu: ‚Můžu tě do prdele zabít. Můžu tě zastřelit,“ stálo ve stížnosti. Zaib byl opět zatčen a obviněn z útoku druhého stupně, ale byl znovu propuštěn bez kauce.
Poté Zaib 10. června pobodal 19letou ženu uvnitř stanice Delancey Street / Essex Street v Lower East Side.

10. června napadl 19letou dívku, která byla převezena do nemocnice Lenox Hill ve stabilizovaném stavu. K pobodání došlo kolem 5 hodin ráno a údajně ji nejprve škrtil a poté jí několikrát podřízl krk a bodl ji do zad.
O čtyři dny později skončil v Charm City, kde se setkal se svou další obětí. Uvedl, že požádal ženu o zapalovač, než ji odtáhl do zalesněné oblasti pod pohrůžkou nožem.
Žena řekla policii, že šla na autobusovou zastávku po nákupu ve Family Dollar, když se k ní Zaibal přiblížil, informoval WMAR 2 News . Pak jí přiložil nůž na záda a nařídil jí, aby šla za budovu a svlékla se, než ji odvlekl do zalesněné oblasti, kde ji znásilnil a ostříhal jí vlasy a donutil ji, aby mu říkala „pasák“. Zaib pak údajně vzal její peníze a utekl z místa činu.
Druhý den byl zatčen poté, co vstoupil do podniku poblíž místa, kde k útoku došlo, a řekl úřadům, že se právě přestěhoval do Baltimoru.
Představitelé New Yorku se nyní stali terčem nenávisti občanů za své laxní zákony o kauci, protože stále více zločinců nadále znovu vstupuje do ulic a terorizuje občany. Georogem Sorosem financovaný Alvin Bragg propustil bez kauce mnoho zločinců, což vedlo k atmosféře strachu mezi občany.
Všechny hlavní zločiny jsou v NYC na vzestupu, přičemž celková kriminalita vzrostla o 38 procent.

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden