Juraj Mesík sa postavil kolektívne proti Rusku, po boku slniečkárov, agentov ako Demeš
RSS

Juraj Mesík sa postavil kolektívne proti Rusku, po boku slniečkárov, agentov ako Demeš


Juraj Mesík je príkladom riadenej opozície, ktorý oblboval alternatívny názor v prípade očkovania na COVID-19. Manžel najväčšej propagátorky gender ideológie a bojovníčky za LGBTI – Oľgy Pietruchovej.

Mesík v roku 1990 zakladal stranu zelených a tým ako jeden z prvých agentov na Slovensku začal pomaly zavádzať jednotlivé agendy 2020, 2030 a green deal.  V strane zelených pôsobil aj Miroslav Suja. Mesík pôsobil ako riaditeľ protislovenskej mimovládky Ekopolis, ktorá získava milióny od veľkých firiem, ale aj zo zahraničia. Finacuje menšie mimovládky, ktoré na Slovensku zavádzajú zhubné ideológie. Pôsobil aj v Sorosovej mimovládke Otvorená spoločnosť. V roku 2003 pôsobil vo Svetovej banke vo Washingtone. Juraj Mesík je vysokopostavený zahraničný káder na Slovensku.
 
Otázku o Mesíkovi si kladie aj MUDr. Piják. Ten nechápe, ako môže Mesik ako odporca očkovania voliť a odporúčať Progresívne Slovensko, ktoré chcelo povinné očkovanie.

MUDr. Piják: “Som z toho jeleň. Človek, ktorý najviac kritizoval koronacizmus a systematickú cenzúru odporúča voliť PS, ktorá najviac podporuje cenzúru, povinné očkovanie proti covidu a vojnu na Ukrajine.” https://www.facebook.com/photo/?fbid=847550004039087&set=a.605676922849168
Na fotke vidíme profesionálneho revolucionára a agenta Pavla Demeša, agenta Dulebu, Petra Weissa a Juraja Mesíka.
Recenziu knihy Mesíkovi robil popredný štváč a sionista Grigorij Mesežnikov.
https://www.facebook.com/profile/1052813565/search/?q=ps
https://www.facebook.com/profile/1052813565/search/?q=ps
Mesík by si mal pozrieť, čo jeho sponzor USA napáchal v Juhoslávii: Nejčtenější za týden