Globalisté dosáhli konceptuálního vítězství ve volbách do české sněmovny a Sórošova operace “Pandora Papers” odebrala Andreji Babišovi pár procent, která potřeboval k vítězství! Objektivní proces na 1. prioritě ukázal, že za 30 let se populace proměnila a
RSS

Globalisté dosáhli konceptuálního vítězství ve volbách do české sněmovny a Sórošova operace “Pandora Papers” odebrala Andreji Babišovi pár procent, která potřeboval k vítězství! Objektivní proces na 1. prioritě ukázal, že za 30 let se populace proměnila a

Globalisté dosáhli konceptuálního vítězství ve volbách do české sněmovny a Sórošova operace “Pandora Papers” odebrala Andreji Babišovi pár procent, která potřeboval k vítězství! Objektivní proces na 1. prioritě ukázal, že za 30 let se populace proměnila a tradiční levice skončila! Tím pádem končí i plány SPD na účast ve vládě Andreje Babiše a ČR čeká posun k progresivismu a neomarxismu podle modelu Slovenska! Tradiční strany levice ve sněmovně skončily, ČSSD i KSČM jsou venku! Na řadě je teď nemocný prezident Miloš Zeman, který může už jenom překvapit a nechat vládnout Andreje Babiše bez důvěry!
V České republice 9. října skončily volby do Poslanecké sněmovny a jejich výsledek pro mně není naprosto žádným překvapením, protože po posledních událostech z počátku týdne bylo jasné, že v ČR byla zahájena globalisty řízená operace na odstranění Andreje Babiše od moci. Když jsem na to v polovině týdne upozorňoval v článku, vzbudilo to dokonce vášně a obvinění, že fandím Andreji Babišovi. V těchto hodinách však jste sami svědky toho, že mé obavy byly naprosto oprávněné a přesně k nim došlo.
Volby v ČR totiž vyhrála koalice SPOLU, která porazila Hnutí ANO, na třetím místě jsou PirátiSTAN a poslední stranou, která se dostala do parlamentu, je Okamurova SPD. V době psaní tohoto článku ještě nejsou sečteny všechny hlasy a SPOLU stále roste, takže zde nebudu vypisovat procenta a zisky všech stran, protože to ani není důležité. Hlavním výsledkem voleb je, že SPOLU a PirátiSTAN budou mít ve sněmovně bezpečně a minimálně 108 poslanců, a tím pádem budou mít parlamentní a celkem jistou většinu.
Andrej Babiš, premiér ČR
Na tahu je nyní nemocný prezident Miloš Zeman, u kterého se podle nepotvrzených zpráv objevil ascites , tedy syndrom vodnatosti jater, kdy voda začne naplňovat dutinu břišní. Syndrom je v USA připisován k vedlejším účinkům vakcíny Pfizer, ovšem pouze u osob nad 85 let s predispozicí nemocných jater, u mladších seniorů se tento stav objevuje jen výjimečně. Miloši Zemanovi je jen 77 let, ale oslabení jater v jeho případě je vysoce pravděpodobné, a to vzhledem k jeho životnímu stylu milovníka cigaret a dobrého pití.
Miloš Zeman se nechal naočkovat 20. ledna tohoto roku a potom za dva týdny měl druhou dávku, takže od jeho vakcinace uběhlo necelých 9 měsíců. Podle všeho u něho přestala účinkovat rezistence, což je jev pozorovaný na celém světě, v Izraeli, v USA, ve Francii, na Slovensku. Lidé po 6 až 9 měsících končí v nemocnici s nemocí COVID-19, naprosto nepochopitelně a mají těžké průběhy. A právě zdravotní stav prezidenta bude nyní hrát klíčovou roli.
Záhada okolo nemoci prezidenta, která propukla ve stejný okamžik, jako kauza Pandora Papers
Je prakticky jisté, že Miloš Zeman pověří sestavením vlády politickou stranu, která ve volbách dostane nejvíce hlasů, nikoliv vítěznou koalici. Již koncem minulého roku o tomto hovořil v českých médiích. A nejvíce hlasů ze všech stran dostalo Hnutí ANO. Miloš Zeman tedy pověří Andreje Babiše sestavením vlády, ta nezíská důvěru v progresivisty ovládnutém parlamentu, a co se stane poté? Miloš Zeman může nechat vládnout Andreje Babiše bez důvěry nějaký čas. A za ten čas se může lecos stát.
Koalice stran se může rozpadnout, několik poslanců koalice začne hlasovat pro Andreje Babiše, čistě altruisticky, takže nakonec bude všechno jinak. Co teď potřebuje Andrej Babiš a Hnutí ANO, to je čas. A je pravděpodobné, že Miloš Zeman tento čas Andrejovi poskytne.  Pokud ne, bylo by to velké překvapení. Teoreticky může prezident pověřit Andreje Babiš sestavením vlády 3x po sobě, i když nebude mít většinu a po vyčerpání 3 pokusů prezident vyhlašuje předčasné volby. Jenže nemoc prezidenta je podezřelá a v redakci máme děsivou teorii.
Koalice SPOLU
Komu by v této chvíli prospěla smrt Miloše Zemana? A není vám podezřelé, že těžce onemocněl právě před volbami? A není vám podezřelé, že jeho onemocnění se časově a naprosto dokonale kryje s vypuknutím skandálu Pandora Papers? Všimli jste si té podivně načasované shody? Kdyby prezident zemřel, jeho funkci by zastoupili půl napůl předsedové Senátu a Poslanecké sněmovny. A je vám snad jasné, že progresivisté mají v čele senátu Miloše “Taiwan” Vystrčila a v čele sněmovny bude určitě nově jmenován někdo z Demobloku. Takže prezidentské pravomoci by přešly na oba předsedy.
Levice skončila, protože pravice se sama za posledních 20 let rekalibrovala doleva, do progresivního liberalismu a vytlačila ČSSD i komunisty z jejich politického prostoru
Zdravotní stav prezidenta je tak naprosto klíčový a když jsem viděl fotografii prezidenta, jak volí v Lánech do volební urny, viděl jsem člověka, který vypadá na více jak 90 let. Miloš Zeman může nemoc porazit, ale nemusí mít sílu bojovat s Demoblokem po neomezenou dobu. Prezident bude chtít po Babišovi vyřešení situace a dá mu k tomu termín, podle mého názoru do konce tohoto roku. Nicméně tím se pouze oddálí neodvratitelné, že totiž v ČR přichází k moci neomarxisté a progresivní liberálové. Společnost se voličsky a občansky proměňuje. Pamatujete na moje varování ze SVCS z roku 2017, že každé další volby budou dopadat hůře a hůře pro národní zájmy?
Červený svetr Janu Hamáčkovi u voleb nepomohl, ČSSD vypadla ze sněmovny. Do ní se dostanou jen ti členové ČSSD, kteří přestoupili zavčas na kandidátky SPD
Tak přesně nyní to vidíte v přímém přenosu. Proto neustále zdůrazňuji, že pouze změna na 1. prioritě může globalisty porazit, jenže ne hned, ale v dlouhodobém horizontu jedné až dvou generací, tedy zhruba 20 až 30 let. Právě teď vyrůstá nová liberalizovaná a progresivistická mládež a společnost. Víte, kdo umřel v těchto volbách? Tradiční levice. Ve sněmovně skončila ČSSD i KSČM. A proč skončili?
Protože po 30 letech v ČR již není poptávka po marxismu, ale po progresivním liberalismu a neomarxismu. A starý marxismus je starý, zastaralý. Ten hlásal vládu dělnické třídy a rovnost společenských tříd. Neomarxismus je nový, moderní a progresivní. Ten hlásá totiž rovnost genderovou, rasovou a sociální. A tohle prostě ČSSD a ani KSČM nenabízely, protože toto nabízí Piráti, a nejen oni. Nabízí to ODS, TOP 09, Hnutí STAN a dokonce i KDU-ČSL, která se transformovala z křesťanské do neomarxistické klerikální partaje.
Tradiční levice vypadla úplně ze sněmovny, protože marxismus už je mrtvý. Nový volič a nový občan ČR volí neomarxisticky a progresivně!
Andrej Babiš s Tomiem Okamurou vládu nevytvoří, protože k menšinové Babišově vládě bez důvěry to ani nebude potřeba. Dají se očekávat ale i zvraty, může nastat odchod Andreje Babiše z čela Hnutí ANO, může to otevřít cestu ke koalici s ODS, těch možností je vlastně nekonečné množství, ale o tom není tento článek. Tyto volby potvrdily proces globalistické šachové koncovky, kdy na 1. prioritě vychovaná Nová mládež a Nový člověk právě přebírá ve volbách procesy ve státě, který byl dlouhodobě baštou tradiční levice. A dnes to všechno skončilo.
Marxismus totiž v ČR od dnešního dne byl vystřídán neomarxismem a všechny procesy, které jsme viděli od roku 2018 na Slovensku, se budou od dnešního dna kopírovat do ČR. Andrej Babiš je velice schopný a pokusí se rozklížit Demoblok, oslovit 9 poslanců, aby přetáhl 101 hlasů na svoji stranu spolu s SPD, ale to nic nemění na tom, že příští volby v roce 2025 dopadnou pro národní stát ještě hůře, tam už budou progresivisté vítězit ne těsně, ale budou válcovat všechno a všechny okolo, protože za 5 let umře spousta voličů, která dnes ještě volila tradičně a naopak k volbám přijdou statisíce nových liberálů a progresivistů z českých globalizovaných škol.
Lubomír Volný, předseda Volného bloku
Lubomír Volný získal bohužel se svým Volným Blokem jen 1,33% a i když se ještě sčítá a může se to lehce změnit, tak to znamená, že v ČR se našlo jen asi 71 500 lidí, kteří odporují covidovému fašismu. Velmi nás mrzí, že Lubomír Volný stále dosud neodpověděl na naše předvolební otázky, takže jsme dosud nemohli publikovat rozhovor s ním, protože na našem serveru má obrovskou spoustu podporovatelů, kteří čekali na rozhovor a nedočkali se.
Chápu, že Lubomír měl hektický týden, ale těch otázek nebylo tolik a Adam Bartoš, kterému jsme poslali prakticky, až na výjimky, podobné otázky, odpověděl na naše otázky pohotově a během pár hodin. Vzhledem k tomu, jak významně náš server pomohl v roce 2018 Miloši Zemanovi ke znovuzvolení ve druhém kole prezidentské volby, a poté v roce 2019 jsme významně pomohli panu generálu Blaškovi z SPD při volbách do EU parlamentu, tak je minimálně škoda, že Lubomír neměl čas oslovit své zdejší fanoušky. Mnoho z nich nám napsalo v uplynulých týdnech do redakce a prosilo nás o rozhovor. Doufáme jen, že problém nebyl někde jinde, v některých položených otázkách. Všechny byly korektní a lehce zodpověditelné.
Duhové výsledky voleb v ČR zajistil George Soros a jeho holky a kluci z nezsikovek a spřátelených médií z Pandory
Operace “Pandora Papers” jednoznačně zafungovala a George Soros může slavit stejně, jako slavil v roce 2018 na Slovensku. Premiér byl ve volbách odstraněn a místo něho přichází slepenec stran, stejně jako přišel podobný slepenec po parlamentních volbách minulý rok v zimě na Slovensku. Neomarxisté a progresivisté se dostanou k moci a začnou reformátovat českou společnost, začnou měnit zákony, upevňovat moc atd. A když se jim to nepodaří teď, podaří se jim to po volbách v roce 2025.
Andrej Babiš je sice schopný, ale není nekonečný. V nějaké chvíli vyčerpá možnosti, a to jak Babiš, tak i Miloš Zeman. Volby dopadly konceptuálně vítězstvím globalistů a v Berlíně i v Bruselu bude dnes velká spokojenost, bude bouchat šampaňské. Neziskovčíci od Sóroše dostanou prémie, protože Pandora Papers sebraly Babišovi minimálně 3% hlasů, které se překlopily od Babiše k ODS do koalice SPOLU. A tyto volby mají i jeden rekord.
Skutečný vítěz voleb do českého parlamentu. George Soros
Celkem propadlo více než 1 000 000 hlasů voličů stran, které nepřekročily 5% hranici. A ve sněmovně sice budou zdánlivě 4 subjekty, ale pouze v případě, že počítáme koalice. Pokud počítáme strany, bude jich ve sněmovně 7. Stejně jako na Slovensku, ani v ČR nebude mít slepenec stran Demobloku dlouhého trvání. Ale pozor, to neznamená, že ve společnosti a mezi lidmi není po stranách slepence poptávka. Tohle je důsledek procesů řízení na 1. prioritě po 30 letech po roce 1989.
Volíš srdcem, hlas ti propadne. Volíš konceptuálně, volíš někoho, o koho jinak nechceš opřít ani kolo. A přesně toto jsou pravidla hry světového sionismu. Je to hra, která nejde vyhrát jinak, než na 1. prioritě, tedy v rámci rodiny a výchovy dítěte jako budoucího vlastence. Na nákupní frontě je v ČR stále zatím klid. A dokud bude, volby budou takto dopadat pokaždé. Není co měnit v zemi, kde naplněný nákupní vozík převyšuje lidská a občanská práva, která umírají v despocii a teroru Total Control. Ovce nedonutíte k pohybům tygra, ani na ulici, ani u volebních uren. Tyto volby to opět a znovu jen potvrdily. Čas vlasteneckých stran, těch pravých, ne těch v řízené opozici, teprve přijde. Ale ne dříve, než nastane kolaps a rozvrat na nákupní frontě. A ne dříve, než si české domácnosti sáhnou na úplné sociální dno.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden