Ochranári prírody alebo feťáci a zlodeji?
RSS

Ochranári prírody alebo feťáci a zlodeji?


Eurofondy sú najdokonalejšim nástrojom korupcie a nezmyselnosti. Roky dozadu obyčajný človek mohol získať eurofondy, ak organizoval multikulturné stretnutia. Zorganizovala sa skupinka ľudí, objednali hotel u kamaráta a tam sa pilo, drogovalo a sexovalo a takto sa obohacovala kultúrne za eurofondy mládež. Bol to začiatok jej progresívnej degenerácie. Možno im aj Michal Truban urobil prednášku ako si hacknúť mozog.
Potom niektorí alkoholici, feťáci a narkomani prišli na to, že ešte lepši spôsob ako získať ešte viac peňazí je hrať sa na ochranárov niečoho. Zobrali sa bongá, alkohol a išlo sa ochraňovať akože prírodu a zvieratá. Státisice vo vačkoch, väčšina sa rozdelí hneď v úvode v kancelárii, kde robia tí, čo vedia najlepšie písať projekty. Vlastne tam konči väčšina peňazí. Tí, čo reálne aj niečo urobia, dostanú smietku z toho množstva peňazí. O tom by vedeli rozprávať aj podvodníci napojení na SNS. Tí majú viacero blízkych firiem, kde sedia ľudia hlavne v kanceláriach, píšú projekty a získavajú granty. A pár bezdomovcov zrúbe nejaký strom, o ktorom hovoria, že nie je prirodzený v danej lokalite.
Zdegenerovaná spoločnosť nemôže rozvíjať prírodu a prostredie, ale naopak len ju degenerovať. Degenerát plodí len degeneráciu. Tí, čo dostávajú granty a hrajú sa na ochranárov by v prvom rade mali mať vyšetrený moč, vlasy na drogy. Mnohí z nich majú vlasy dlhé, že tam by sa našlo tých drog… nie sú tak prefíkaní ako Truban alebo Sulík.
Najhoršie na tom je, že to nikto nekontroluje. Či to neskonči v bordeli, v drogách, alebo inde. Tí, čo už napísali nejaký grant v tom vedia chodiť najlepšie. Organizovaná skupinka…
Pozrite si napríklad ochranárske združenie BROZ, ako viete či niečo z toho, čo mali urobiť urobili? Či reálne vysadili nejaké stromčeky. Polovica na personálne náklady, za rok. 300 000 EUR, na stránke nájdeme 3 ľudi. To každý dostane 100 000 EUR za rok? https://broz.sk/o-nas/ludia/ https://crz.gov.sk/data/att/4496533.pdf https://crz.gov.sk/zmluva/8486060/
6000 EUR na cestu. Idete do práce, tam taká štedrosť nie je. Vy si cestu musíte zaplatiť. Ak máte grant, platí aj cestu. Čo to je infraštruktúra? Vybavenie? Prenajmem si kanceláriu, kde vykonávam inú prácu a tu si financujem z eurofondov? 2 muchy jednou ranou?
https://crz.gov.sk/data/att/2445440.pdf
Dotácie šli aj za vlády Fica a SNS v roku 2018:
Mnohí nevedomí si Tarabu idealizujú. Taraba pri vstupe do EÚ spolupracoval s mnohými politikmi a podieľal sa na bohatnutí hlavne na procesoch EÚ. Známe sú hlavne jeho styky a pofiderný biznis s mafiánom Koščom.
A takto sa míňajú nezmyselne eurofondy, na ktoré prispievame všetci. A tým nemajú obce na základne fungovanie. Lebo šialenci rozdávajú Ukrajincom, ktorí pracujú na Ukrajine a tu chodia pre podporu raz za mesiac, migrantom..ktorí tu sú z oblasti, kde sa vôbec nebojuje a rôznym parazitom eurofondov. A ty pracujúci otrok rob viac a plať viac. DOKEDY?Nejčtenější za týden