Podívejte se, jak globalisté ohlašují své plány předem (video)
RSS

Podívejte se, jak globalisté ohlašují své plány předem (video)


Globalisté a jejich loutky své plány nijak netají. Vše nám řeknou předem – a je jen na nás, zda to pochopíme. Většina lidí tato oznámení vůbec nezaznamená nebo se jimi vůbec nezaobírají.
Již mnohokrát jste zde mohli shlédnout různá starší videa, která dokazují, že mnohé z toho, co se odehrálo v posledních letech, bylo již dříve předpovězeno.
Ovšem nebyla to jen prohlášení globalistických loutek jako Bill Gates, Klaus Schwab či George Soros, co nám předem napovědělo budoucí dění.
Jedni z čelních globalistů, Rothschildové, již roky ve svém časopise zveřejňují obrázky, které nám ukazují svět let budoucích. A pokud si je srovnáte s reálným děním, pak zjistíte, že mnohé předpověděli roky dopředu.
Ne proto, že by byli jasnovidci. Jsou jednoduše těmi, kdo světové dění ve skutečnosti řídí.
Rothschildové skrývají všechny druhy vodítek na titulní straně svého časopisu The Economist. Pokud budete sledovat titulní stránku tohoto časopisu, budete vědět, co se bude dít v příštích letech nebo desetiletích.

The Economist, which is owned by the Rothschilds, is a key publication where the globalists announce their plans for the decade. #GlobalistParasites pic.twitter.com/6wP0V8PBBS
— The Dollar Vigilante (@DollarVigilante) October 25, 2023Jeff Berwick z  The Dollar Vigilante ukazuje ve videu výše titulní stranu týdeníku The Economist z ledna 2013. „Hrubý průvodce peklem,“ píše se tučným červeným písmem.
Na titulní straně můžete vidět někoho z Hamásu s rogalem, jak bojuje s Netanjahuem. Můžete také vidět ďábla stojícího vedle stroje s nápisem „změna klimatu.“
„Věděli to už před 10 lety. Tehdy tomu říkali globální oteplování, dokud se neukázalo, že se mnohde výrazně ochlazuje,“ řekl Berwick.
„Barack Obama byl také na titulní straně časopisu v lednu 2013 na lodi pride. „Gay pride nebyla v té době příliš známá. A čeho jsme byli svědky v posledních letech? Všude vidíte věci, které mají co do činění s LGBT. V dnešní době má každý vlajku hrdosti,“ říká Berwick.
„To vše bylo na titulní stránce časopisu Rothschildů před 10 lety.“
A nebyla to jen obálka z roku 2013, kde jsme našli předpovědi na roky pozdější.
Také v roce 2018 se na obálce časopisu objevil zajímavý obrázek:


Všimněte si mimo jiné luskouna, který byl spolu s netopýrem jedním z „viníků“ rozšíření Covidu mezi lidi podle pohádky, kterou Fauci šířil po celém světě. V roce 2019 ho měl sníst nějaký Číňan – a dál již tuto povídačku známe.
Dále je zde vidět Covid pas v ruce tzv. „vitruviánského“ muže, který má navíc na jedné ruce vytetováno něco jako šroubovnici DNA (mRNA injekce).
Dále je vidět čáp, který nese dítě s čárovým kódem (čipování celé populace od narození je již v plánu, mohlo by jít také o přidělení ID celé populaci, což je ekvivalent čárového kódu).
Povšimněte si také 4 jezdců „apokalypsy.“ A co se o nich v Bibli píše?
Jezdci vyjíždějí při rozlomení prvních čtyř ze sedmi pečetí, které uzavírají svitek předaný Beránkovi (Kristu). Beránek se pouští do rozlamování jednotlivých pečetí a při každém zlomení kniha popisuje události, které v důsledku toho nastanou.
V případě prvních čtyř pečetí vyjíždějí  apokalyptičtí jezdci :

„… bílý kůň a na něm jezdec s lukem. Byl mu dán věnec dobyvatele, aby dobýval.“ (Mor, také nazývaný Dobyvatel)
„… druhý kůň, ohnivý, jehož jezdec obdržel moc odejmout zemi mír, aby se všichni navzájem vraždili.“ (Válka)
„… kůň černý, jehož jezdec měl v ruce váhy. … Za denní mzdu jen mírka pšenice, za denní mzdu tři mírky ječmene. Olej a víno však ne!“ (Hladomor)
„… kůň šedivý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.“ (Smrt)

Kniha Zjevení dále pokračuje: „těm jezdcům byla dána moc, aby čtvrtinu země zhubili mečem, hladem, morem a dravými šelmami.“
Jelikož je kniha Zjevení v dějinách nejčastěji interpretována jako kniha popisující průběh světových dějin nebo ještě spíše poslední dny světa, jsou apokalyptičtí jezdci symbolem přicházejícího konce a utrpení, které Bůh na lidi v onen čas má poslat.

Tedy jde o jasné poselství nadcházející depopulace (čtvrtina lidí má zahynout).
Na obou obrázcích najdete mnohé z toho, co nějakým způsobem „sedí“ na dění zejména posledních let – a lze předpokládat, že ve skutečnosti jde o předpověď do roku 2030, pro který je udáván nejeden cíl (Agenda 2030).
Ostatně, zkuste si sami najít paralely mezi obrázky z roku 2013 a 2018 a pozdějším děním. Najdete toho samozřejmě mnohem víc….


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Podívejte se, jak globalisté ohlašují své plány předem (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden