Na nějaké květnaté řeči už není doba
RSS

Na nějaké květnaté řeči už není doba

RADEK SUCHÝ
Na nějaké květnaté řeči už není doba. Oni se s námi taky nepářou. Už se ani nesnaží předstírat, že jim na českých lidech záleží. Klidně nás naženou do chudoby i války. Ale to všechno je důsledkem i různých Aspen institutů, Sorosových univerzit a podobných převýchovných ústavů pro budoucí politiky. Orbán udělal dobře, že je všechny vykopal. Tyhle rádoby elity nejsou nic jiného, než zlo pro každou zemi a její občany.
Myslel jsem naivně, že Grosse, Paroubka, Nečase, Špidlu a další “esa” už nic nepřekoná. Stalo se. Máme nejhorší vládu od roku 1989. Nepodá-li sama demisi, je čas na občanské nepokoje. Vláda lobbistů, nýmandů, loutek zájmových skupin….a teď i zkorumpovaných figurek, aktérů feťáckých sexuálních orgií. Vládu, která má za úkol udělat z naší země výspu multikulturalismu, zemi závislou na Bruselu, ekonomicky zdevastovanou, zaplavenou migranty, vládu, která je rušivým elementem V4. Vládu, kterou Fiala ve snaze stát se světovým státníkem přenechal neomarxistickým Pirátům.
Svoloč, která nemá v novodobých dějinách naší země obdoby. Tímto se omlouvám všem, které jsem označil v minulosti jakýmkoli hanlivým jménem…na fialovou partu nemají.
Radek Suchý, FB
The post Na nějaké květnaté řeči už není doba first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden