VIDEO: Projev Viktora Orbána v EU parlamentu a jeho obrana křesťanské Evropy před socialisty a liberály! Postavíme se jako národ i proti vám, pokud budete chtít rozhodovat o naší zemi! Seznam českých pacholků a zrádců, kteří se přidali k žalobě proti Maďa

VIDEO: Projev Viktora Orbána v EU parlamentu a jeho obrana křesťanské Evropy před socialisty a liberály! Postavíme se jako národ i proti vám, pokud budete chtít rozhodovat o naší zemi! Seznam českých pacholků a zrádců, kteří se přidali k žalobě proti Maďa

VIDEO: Projev Viktora Orbána v EU parlamentu a jeho obrana křesťanské Evropy před socialisty a liberály! Postavíme se jako národ i proti vám, pokud budete chtít rozhodovat o naší zemi! Seznam českých pacholků a zrádců, kteří se přidali k žalobě proti Maďarsku! Poche byl mezi nimi a definitivně si zatloukl hřebík do rakve, ministrem zahraničí se nestane, je to vyřízené! Žena, která žalobu na Maďarsko přichystala, se nachází na Sórošově utajovaném seznamu!
Na včerejším zasedání EU parlamentu ve Štrasburku došlo ke skandálnímu odhlasování podnětu evropské poslankyně za holandské Zelené Judith Sargentini k zahájení trestního stíhání Maďarsko za údajné porušení Charty a listiny Lidských práv ukotvených v Lisabonské smlouvě [ 1 ]. Toho se mělo Maďarsko dopustit tím, že v uplynulých letech provedlo reformu mediálních zákonů, ústavy, soudního systému a zejména bankovnictví a omezení volného pohybu kapitálů ze země.
Judith Sargentini pochází ze staré holandsko-italské židovské rodiny a ve straně Zelených je považována za hlavní konstruktérku tzv. rudo-zelené ideologie , tedy spolupráce Zelených s neomarxistickými poslanci v EU parlamentu.  Jenže, celý útok na Maďarsko nevychází z její hlavy. Redakce Aeronetu zjistila, že Judith Sargentini se nachází na výbušném seznamu vytipovaných osob ke spolupráci s Open Society Foundations nadací George Sorose, který minulý rok na podzim unikl na veřejnost a náš server jako první v ČR o tomto přinesl informace v článku zde . Pokud jste článek nečetli, urychleně to napravte.
Judith Sargentini, europoslankyně.
Když se do seznamu (ke stažení zde ) podíváme, s úžasem zjistíme, že židovská politička Judith Sargentini je na 77. stránce tohoto výbušného seznamu s profilačním popisem nadějné spolupracovnice pro věci Sorošovy nadace. Její kádrový profil je na Sórošově seznamu následující: Aktivistka a vývojová poradkyně, aktivní v různých mládežnických a rozvojových organizacích od roku 1995. Potom jako městská radní (1999-2009). Posléze poslankyně Evropského parlamentu od roku 2009 a místopředsedkyně Delegace Evropského parlamentu v Jihoafrické republice (2009-2014). Zajímá se o občanské svobody, lidská práva, práva všech menšin, mezinárodní rozvoj, vztahy s africkými, karibskými a tichomořskými zeměmi. Zájem projevuje o vztahy mezi EU a Jihoafrickou republikou a lidská práv ve světě.
Navrhovatelka žaloby proti Maďarsku se nachází na utajovaném seznamu Open Society Foundations George Sorose se jmény vytipovaných europoslanců pro spolupráci
V kádrové složce je i její telefon a email, takže jí můžete napsat nebo zavolat a pěkně ji seřvat, co si to dovoluje útočit na jedinou zemi v Evropě, která se odhodlala postavit migrantům. V celé akci proti Maďarsku je vidět Sorosův rukopis, protože právě nyní maďarský parlament projednává zákon Stop Soros , který má zcela zamezit působení zahraničních politických neziskovek v zemi, a proto George Soros vytáhl seznam a zatahal za špagáty svých marionet a nejlépe posloužila Judith Sargentini.
Ještě před schválením jejího návrhu v Evropském parlamentu však vystoupil s projevem přímo Viktor Orbán. Video s českými titulky najdete v úvodu tohoto článku. V projevu znovu zopakoval, že Maďarsko se nepodvolí a nestane se zemí migrantů. Jeho projev je naprosto zlomovou událostí, protože Orbán se tím postavil proti evropském židovstvu reprezentovanému domem Rothschild, který ovládá George Sorose a jeho finance. Viktor Orbán se bude muset mít na pozoru, protože nosaté gangy se pokusí v následujících týdnech Maďarsko vnitřně destabilizovat, aby padla Orbánova vláda.
Záznam z uniklého seznamu Open Society Foundations.
S tím je třeba si všimnout o toho, že Andrej Babiš nekontroluje své poslance za Hnutí ANO v Evropském parlamentu. Celou rebelii proti Babišovi vede Pavel Telička a nikoho proto nepřekvapí, že tito europoslanci za Hnutí ANO hlasovali pro podporu návrhu zažalovat Maďarsko. Andrej Babiš se rozčílil, protože europoslanci tím podráží jeho dobré vztahy s Viktorem Orbánem [ 2 ]. Nezdá se však, že by Andrej Babiš měl nějakou moc jejich postoje změnit, snad jedině může ovlivnit sestavení kandidátek do EU parlamentu příští rok, aby tam byli nově lidé, které má Andrej Babiš pod kontrolou.
Jak hlasovali čeští europoslanci?
Veškerou migraci do EU řídí dům Rothschild. Není to Berlín a ani Angela Merkel, není to Brusel a ani Evropská komise. Jsou to sionistické struktury lidí napojených na nervové centrum Domu Sion v Londýně. Marionety pouze plní své úkoly, když zrovna nejsou na transfúzích s dětskou krví, protože jinak by už dávno byly bradou vzhůru. Podívejme se na seznam, jak v Europarlamentu hlasovali čeští Europoslanci:
Pro návrh na potrestání Maďarska hlasovali:

Z frakce Liberálů a Evropských demokratů (ALDE)
Pavel Telička (zvolen za ANO)
Dita Charanzová (zvolena za ANO)
Martina Dlabajová (ANO)
Petr Ježek (zvolen za ANO)
Z frakce Evropské lidové strany (EPP/ED)
Stanislav Polčák (STAN)
Luděk Niedermayer (TOP 09)
Jiří Pospíšil (TOP 09)
Jaromír Štětina (TOP 09)
Z frakce Socialistů a sociálních demokratů (S+D)
Miroslav Poche (ČSSD)

Proti potrestání Maďarska hlasovali tito europoslanci:

Z frakce Lidovců (EPP/ED)
Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL)
Michaela Šojdrová (KDU-ČSL)
Pavel Svoboda (KDU-ČSL)
Z frakce Evropských svobodných a demokratů (EFFD)
Jiří Payne (Strana svobodných občanů)
Z frakce Evropské sjednocené a zelené levice (GUE/NGL)
Jaromír Kohlíček (KSČM)
Kateřina Konečná (KSČM)
Jiří Maštálka (KSČM)
Z frakce Evropští konzervativci a reformisté (ECR):
Evžen Tošenovský (ODS)
Jan Zahradil (ODS)
Z frakce Socialistů a sociálních demokratů (S+D)
Jan Keller (ČSSD)

Zdrželi se:

Z frakce Socialistů Pavel Poc (ČSSD).

Neúčastnili se hlasování:

Z frakce Socialistů Olga Sehnalová (ČSSD)

Poche jako jediný z ČSSD hlasoval pro žalobu na Maďarsko, všichni europoslanci za Hnutí ANO hlasovali proti Babišovi
Všimněte si, že z europoslanců ČSSD hlasoval pro návrh jenom Miroslav Poche, což je pro něho rozsudek smrti ohledně nadějí na post ministra zahraničí. Z Pražského hradu už přišla informace, že Poche tímto definitivně skončil. Všechno ale ukazuje na to, že Miroslav Poche míří výše, a bude se chtít stát po příštích volbách do EU parlamentu v květnu eurokomisařem a jeho hlasování pro neomarxistickou kliku v EU mu má přihrát politické body v očích bruselských vůdců.
Šanci na křeslo komisaře má, protože pokud se Miroslav Poche vzdá funkce ministra zahraničí, Lidový dům bude výměnou za to požadovat v rámci koalice na Babišovi, aby Miroslav Poche mohl po volbách do EU parlamentu obsadit křeslo českého eurokomisaře. Redakci Aeronetu tuto informaci dnes potvrdil zdroj z okolí nejvyššího vedení Lidového domu. Vzhledem k tomu, že k volbám do EU chodí katastrofálně nízké procento voličů v ČR, minule to bylo jen 18%, Miroslav Poche tak má šanci být opět zvolen, protože k volbám do EU chodí pouze straníci, tzn. členové partají a ti si zvolí své kandidáty. Občany k tomu nepotřebují.
Miroslav Poche (ČSSD).
A občané potom čumí jako vyjevení, že co to proboha sedí v EU parlamentu za individua, která potom hlasují proti českým a obecně národním zájmům. Proto mohou v Evropském parlamentu sedět lidé jako Jaromír Štětina nebo Miroslav Poche, protože když k volbám do EU slušní lidé nechodí, nemohou být logicky ani zvoleni slušní kandidáti. Proto bude potřeba zmobilizovat síly a vyburcovat k volební účasti co nejvíce lidí na alternativě. Naše redakce se na to chystá.
Babiš bude muset vyvodit důsledky při sestavování kandidátek do EU parlamentu na jaře
Stejně tak si všimněte, že pro potrestání Maďarska hlasovali všichni europoslanci za Hnutí ANO. To je tristní stav, protože to ukazuje, že Andrej Babiš naprosto nekontroluje své lidi. Jeho roztržka s Pavlem Teličkou byla opravdu drsná a ten teď de facto sabotuje Babišovy vztahy s Viktorem Orbánem , protože je to jen pár dní, co se oba dva koncem srpna setkali a skleničkami vína si přiťukli v Orbánově vile Karády [ 3 ] na znamení toho, že mají stejné názory na odpor vůči migraci.
Andrej Babiš s Viktorem Orbánem ve vile Karády.
Andrej Babiš musí vědět, že když všichni jeho poslanci v EU budou hlasovat proti Maďarsku, že to bude mít katastrofální dopad na obraz Babiše jako premiéra ČR, který není schopen ovládat své europoslance. A to je zásadní problém. Znovu se tak ukazuje, jak je Hnutí ANO široce rozkročené, od levice až po krajní pravici a ukočírovat toto spřežení bude opravdu velmi těžké. Protože stejně tak, jako hlasuje Telička a spol. ve Štrasburku a v Bruselu, stejně tak mohou brzy začít hlasovat i jeho poslanci v českém parlamentu.
Znovu se ale ukazuje, jak mocné a dlouhé prsty má George Soros a jak důležitý je uniklý seznam vytipovaných europoslanců pro spolupráci s OSF George Sorose. Z tohoto seznamu uvidíme i v budoucnu mnoho svazků a vztahů, které jasně odhalí, kteří europoslanci kopou za národ, a kteří pro změnu pro sionistické živly okolo George Sorose. Včera odsouhlasili žaloby proti Maďarsku kvůli Sorosovi, zítra mohou odhlasovat žalobu proti České republice kvůli Sudetské otázce. A opět se najdou zrádci, kteří pro žalobu zvednou ruku. Tyto lidi je třeba odstranit z Evropského parlamentu jednou provždy. Proto bude mobilizace mediálních a politických sil příští rok na jaře tak důležitá. Protože Maďarsko dnes bojuje i za naší zemi.
*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější