Pozor na Válka, válka o naše zdraví totiž pokračuje
RSS

Pozor na Válka, válka o naše zdraví totiž pokračuje

JINDŘICH KULHAVÝ
Současná situace kolem vlády Petra Fialy je varující. Důvodů, proč se obávat všeho s ní spojeného, je mnoho, navíc se blíží období českého předsednictví v EU a naši liberálové se budou chtít opět vytáhnout. Ostatně potlesk ve stoje po projevu ukrajinského šmudly v tričku přenášeném na obrazovky v Parlamentu ČR, který se netýkal pouze poslanců z řad SPD, je mimo jiné ukázkou toho, že se ANO nadále angažuje v protiruském tažení. Navíc nenávist vůči Kremlu byla zaseta Babišem již v období objevu BIS hovořícího o ruských agentech předtím spojovaných s novičokem údajně podaným Skripalovým ve Velké Británii. Byla to Babišova vláda, která se na příkaz BIS a jejího šéfa Koudelky navrženého poněkolikáté na státní vyznamenání či povýšení nastartovala rozkol s Ruskem. A tehdy se přidal nepochopitelně i prezident Zeman.
Stavidla nenávisti byla otevřena a pozdější členové Pětikoalice začali sbírat munici. Tu skutečnou od jara posílají na Ukrajinu, daleko dříve však použili politickou. Vyčištění ruské ambasády pomocí vyhoštění mnoha ruských diplomatů Babišem, přejmenovávaní lokalit blízko této ambasády či snaha zmenšit její území, v tom už se neangažovala jen tehdejší vláda, ale velmi aktivním byl pražský magistrát a politici z pražské koalice, především dvojice Hřib a Kolář. Stržení sochy maršála Koněva a další silácká gesta byla předzvěstí toho, co přišlo po volbách. Petr Fiala premiérem, diplomatický analfabet Pirát Lipavský šéfem naší diplomacie a gang STANu, který paradoxně Piráty vytáhl do nejvyšší politiky, to vše se nám ukazuje jako neskutečný průšvih. A to jsme stále na počátku vlády této politické slátaniny, pro kterou není překážkou naprosto rozdílné umístění na české politické scéně, spojuje ji především touha po moci a penězích.
Absolutní nezájem o skutečné dění v České republice a tristní situaci většiny Čechů bojujících s inflací, drahými hypotékami, vysokými cenami pohonných hmot i energií a výrazně se snižující životní úrovní se stal znakem této vlády. Jako by je více zajímala Ukrajina a propocený Napoleon Zelenskyj, než stav české země. Přitom o válce na Ukrajině už se i k nám dostalo mnoho informací včetně těch, jak končí ,,solidární vojenská pomoc“ našich představitelů (v rukách překupníků), o nacistické minulosti i přítomnosti velké části vojáků bojujících v ukrajinských řadách, o zahraničních biologických laboratořích a o obchodech s lidskými orgány, o nesmírném bohatství chlápka v tričku uloženém v zahraničí, o korupci a mnohém dalším spojeném se snahou udělat z Ukrajiny pevnost NATO v blízkosti Moskvy. Nic z toho Pětikoalici nepřesvědčí o tom, že je na špatné straně, dokonce ji to nepřivede ani k neutralitě.
Blíží se naše předsednictví EU. Na to se Fiala třese nejvíce, bude totiž moct prosazovat věci, které by si napřímo v České republice nedovolil. Sjednocování směrnic a zákonů napříč Evropskou unií je jeho vlhký sen. Je vcelku jasné, kdo na to doplatí, Panevropan Fiala má totiž důležitější zájmy a úkoly, než se starat o občany naší země. Ukázkou plánů vlády je Válkova snaha o shodný celoevropský systém vakcinace proti covidu. Už se nezdráhá mluvit o 2 dávkách ročně, které mají zajistit vymýcení viru. Absolutní ignorace výsledků očkování ve světě a vysoká úmrtnost očkovaných, která je záměrně přehlížena, vede k pokračujícím nákupům vakcín a vyhazování peněz daňových poplatníků. Sjednotit evropský systém covidpasů založených na QR kódech znamená získat absolutní moc nad námi všemi. Přidejme jejich touhu zlikvidovat hotovost, a dokonce i platební karty, urychlit přechod na platby pomocí těchto QR kódů, a máme tu pokus získat totální dohled nad našimi životy. Na tom se chce naše vláda podílet a podporovat to v době svého předsednictví EU. Prosazování přijetí Ukrajiny do této zločinecké organizace už je jen detailem, který vzhledem k modrožlutému šílenství napříč naším politickým spektrem s výjimkou SPD byl očekávaný.
Naši národohospodáři se mezitím snaží hledat rezervy. Po kritice zakládajícího člena Top09 Miroslava Kalouska se Pekarová Adamová dala slyšet při návrhu rozprodeje zbytku státního majetku. Moc už ho nezbývá, nicméně pořád jde o desítky až stovky miliard. STAN si hledá jinou cestu, takže jejich člen a jeden z nejznámějších českých gayů Hlubuček ukazující podnikatelského ducha (není v této straně jediný takový) rovnou přistoupil k mariánským praktikám. A že v tom není zainteresován sám, je zjevné. Spolustraník Gazdík se tak radši rychle vzdal svého ministerského křesla, a ještě za to získal od premiéra pochvalu. Budeme li upřímní, přiznejme si, že kdyby došlo k odhalení všech případů korupce, vydírání a manipulací se zakázkami, zároveň by byla vůle soudů a státních zástupců to nechat dojít tak daleko, byly by naše věznice plné bývalých i současných politiků včetně ministrů mnoha vlád. Babiš je poslední, kdo má právo křičet cosi o zločinecké organizaci.
Mimochodem, víte, že zaklekávání na firmy pokračuje dále, na svých místech zůstalo plno ředitelů finančních úřadů (byla zrušena povinnost projít psychologickými testy a funkce zastávají občas i psychopati) a řada z nich pokračuje ve své likvidační činnosti započaté za Andreje Babiše a Aleny Schillerové? Hlubuček & spol. jsou tak pouze vrcholem ledovce, který se nechal chytit. A s tímto tvrzením a vědomím, že Fiala a jeho vláda jsou již několik měsíců jasnými kandidáty na podání demise a na započetí vyšetřování zabývajícího se vědomým poškozováním ekonomiky, České republiky a její znevýhodňování ve vztahu k EU a jiným subjektům, vstupme do dalšího týdne, který může přinést řadu dalších překvapení.
Jindřich Kulhavý
The post Pozor na Válka, válka o naše zdraví totiž pokračuje first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden