Digitálna totalita ide naplno aj za novej vlády SMER-SD a SNS, 55 000 000 naliali do prechodu na priemysel 4, digitálnu identitu a nakoniec digitálnu demenciu a smrť
RSS

Digitálna totalita ide naplno aj za novej vlády SMER-SD a SNS, 55 000 000 naliali do prechodu na priemysel 4, digitálnu identitu a nakoniec digitálnu demenciu a smrť


Pozeral som si centrálny register zmlúv počas tohto úvodu vlády a zaskočila ma suma vyše 55 000 000 EUR pre národnú koalíciu digitálnej zručnosti, čo je organizácia vzniknutá za vlády SMER-SD, SNS na podnet EÚ.
https://crz.gov.sk/zmluva/8523900/


Tá ma zabezpečiť prechod na Priemysel 4 (4. priemyselná revolúcia, definovaná Svetovým ekonomickým fórom Klausa Schwaba, potomka nacistických predkov).
https://digitalnakoalicia.sk/kto-sme/


Vďaka týmto financiam chcú do roku 2030 zabezpečiť vyše 80% občanom digitálnu identitu.
https://digitalnakoalicia.sk/strategy/europske-digitalne-desatrocie-digitalne-ciele-na-rok-2030/

Prijatý program za vlády SMER-SD a SNS v 2019:
https://mirri.gov.sk/wp-content/uploads/2023/01/NSDZ-a-AP.pdf

NEBUDEŠ POSLÚCHAŤ, NEBUDEŠ SA OČKOVAŤ, NEBUDEŠ MAKAŤ, ZOBERÚ TI DIGITÁLNE PENIAZE. UŽ NEDÁŠ DEŤOM VRECKOVÉ, RODINE NEPOMÔŽEŠ HOTOVOSŤOU, NEPOŽIČIAŠ…VŠETKO BUDE ZDANENÉ A BEZ SÚHLASU ŠTÁTU UŽ NEUROBIŠ NIČ.

Tu sú výsledky miliónov:
https://digitalnakoalicia.sk/projekty/


Ich plány a napĺňanie agiend:
https://digitalnakoalicia.sk/strategie/


Príspevok na tablet pre Ukrajincov: https://digitalnakoalicia.sk/article/prispevok-na-novy-tablet-alebo-pocitac-mozu-vdaka-digitalnej-koalicii-ziskat-aj-ziaci-ukrajinskeho-povodu/
Ľudia v organizácii: https://digitalnakoalicia.sk/kancelaria/Tlačové správy:
https://digitalnakoalicia.sk/tlacove-spravy/


Podpora Ukrajiny:
https://ukrajinskyziak.sk/kontakt-sk

Práve psychiatrická prax, ale aj výskumy jasne dokazujú veľmi zlý vplyv digitalizácie a digitálnych zariadení na myseľ a psychiku detí. Mnohé poruchy sa súhrne označujú ako digitálna demencia. Aj preto je toľko psychicky narušených detí a ich počet stále pribúda.
https://zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/digitalna-demencia-oslabuje-nas-mozog-vsimajte-tri-varovne-signaly

Na takéto nezmysly sú také milióny, na kontrolu populácie. Dorobiť za desiatky rokov tunel zo Žiliny do Martina, kde zomrie ročne viacero ľudí, osobne viem o prípade lekárky a jej detí…to nie. To nie je podstatné, lebo by to pomohlo oblastiam za Žilinou. Zdá sa, že aj tento tunel je ďalším tunelom na peniaze a sabotáž a mali by byť podané viaceré trestné oznámenie, pretože nečinnosť a neschopnosť zabila mnoho ľudí a stále ohrozuje verejnosť.
zdroj: https://www.facebook.com/groups/308291614686489/posts/724463876402592/

Nejčtenější za týden