Yuval Noah Harari: „Nepotřebujeme čipy v mozku, propaganda k ovládání lidí stačí“ (video)
RSS

Yuval Noah Harari: „Nepotřebujeme čipy v mozku, propaganda k ovládání lidí stačí“ (video)


Jeden z čelních představitelů Světového ekonomického fóra (WEF), Yuval Noah Harari, se dlouhodobě netají tím, že je velkým zastáncem razantní depopulace a ovládání zbývajících nemyslících  mas.
Již v minulosti prohlásil, že je na světě příliš mnoho zbytečných jedlíků, zatímco on sám sebe za zbytečného očividně nepovažuje.
Mnohokrát hovořil i na téma transhumanismu s tím, že i to by byla cesta, jak ovládat masy.
V tomto svém projevu ovšem prohlásil, že vlastně ani není třeba lidem implantovat do mozku čipy, jak si mnozí myslí.
Masy jsou lehce manipulovatelné i bez nich, což ostatně potvrzuje, že 90% lidí myslí tak, jak jim vštípí politici a ta „správná“ média. Tito „spáči“ jsou pro globalisty velmi jednoduše „zpracovatelným“ materiálem….
Harari prohlásil:
„Nepotřebujeme čipy v mozku, aby nás ovládaly. Propaganda je dostačující.  Všechno na obrazovce je psy-op, dokud se neprokáže opak.
Na rozdíl od toho, co předpokládají některé konspirační teorie, ve skutečnosti nepotřebujete implantovat čipy do mozku lidí, abyste je ovládali nebo s nimi manipulovali.
Po tisíce let proroci a politici používali jazyk a vyprávění příběhů, aby manipulovali a ovládali lidi a přetvářeli společnost. Nyní to pravděpodobně zvládne umělá inteligence. “
Konec lidských dějin.

Yuval Harari
– Don't need chips in our brains to control us. Propaganda is sufficient. – Everything on your screen is a psy-op until proven otherwise.
“Contrary to what some conspiracy theories assume, you don’t really need to implant chips in people’s brains to control… pic.twitter.com/g9eDeecasK
— Anti WEF (@ANTlWEF) November 5, 2023


 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Yuval Noah Harari: „Nepotřebujeme čipy v mozku, propaganda k ovládání lidí stačí“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden