Multikulturní rvačka asi 100 obohacovačů na berlínském koupališti (video)
RSS

Multikulturní rvačka asi 100 obohacovačů na berlínském koupališti (video)

Je všeobecně známým faktem, že některé berlínské čtvrti již plně ovládly kriminální arabské a turecké klany. Většinou se celé rozvětvené rodiny živí prodejem drog či zbraní nebo kuplířstvím, mnohdy také loupežemi a vydíráním. Nicméně k tomu se jim hodí také povinná džizja od bezvěrců – tedy sociální dávky. Často jsou tak příjemci velmi štědrých dávek majitelé luxusních aut, žijící v neméně luxusních domech.
Tyto klany již dávno zjistily, že Německo se jim dobrovolně odevzdává, tak proč se tam nechovat jako doma…
Jak policie oznámila v pondělí, v neděli odpoledne došlo k masové rvačce na venkovním koupališti ve čtvrti Steglitz. Konkrétně mělo jít o letní bazén v Insulaneru.
V neděli kolem 16.25, se dvě skupiny, skládající se ze čtyř a deseti lidí, nejprve navzájem postříkaly vodními pistolemi, údajně jen v legraci. Počáteční zábava se však vyvinula do slovní a pak fyzické konfrontace.
Když bezpečnostní síly chtěly spor zklidnit, situace se vyhrotila! Nakonec se do masové rvačky zapojilo asi 100 lidí! „Teprve když na místo dorazilo celkem 13 policejních vozů a částí pracovní skupiny, situace se uklidnila,“ řekl v pondělí policejní mluvčí.
Na malou ukázku z toho, co se v Berlíně dělo, se můžete podívat níže (s menším dovětkem Trumpa coby „věštce“).

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden