American Express plánuje účtovat bílým zákazníkům vyšší poplatky než barevným
RSS

American Express plánuje účtovat bílým zákazníkům vyšší poplatky než barevným

V USA je protibělošský rasismus v kurzu. Vše v tomto směru ještě posílilo falešné zvolení Bidena prezidentem. Rasismus je znatelný zejména v demokratických státech, kde jsou černoši prakticky beztrestní a mohou tak páchat krádeže, loupeže, ale mnohdy i násilnou trestnou činnost, aniž by byli odsouzeni.
To je již docela běžná praxe, stejně jako přednostní přijímání barevných na univerzity, na různé pracovní posty nebo k hůře dostupné lékařské péči. Být barevný je vždy výhodou a bílá barva vás automaticky znevýhodňuje, přičemž většina lidí to považuje za správné. Nepozastavuje se nad tím ani mnoho bělochů, kteří se tak nyní stávají terčem státem podporované diskriminace.
K těm, kdo se rozhodli diskriminovat lidi jen na základě jejich barvy pleti, nyní patří i American Express. Jejich diskriminační praktiky však nemíří pouze na zaměstnance, ale i na zákazníky..
Přijetím „Iniciativy proti rasismu“, jejímž cílem je, aby se „privilegovaní“ zaměstnanci podřídili „marginalizovaným skupinám“, American Express přivedl Khalila Muhammada, který řekl zaměstnancům AMEXu během školení, že by měli černým zákazníkům účtovat nižší pojistné než bílým zákazníkům.
Několik zaměstnanců AMEXu také tvrdilo , že se společnost dopustila  diskriminace naruby a důsledně diskriminovala bílé zaměstnance, protože nebyli menšinami. Jednomu zaměstnanci dokonce nadřízený řekl: „Bylo by pro mě výhodné a důležité poznamenat, že jsem menšina, když žádám o interní povýšení.“
Generální ředitel Stephen Squeri stál za mnoha z těchto iniciativ a  zahájil  úsilí v roce 2020, které zahrnuje výdaje ve výši 1 miliardy dolarů na podporu „rasové, etnické a genderové rovnosti“. Squeri také  hovořil o boji proti změně klimatu a podílel se na hromadném odporu proti georgijské legislativě o integritě voleb. Velmi veřejná progresivní agenda společnosti AMEX je v rozporu se vzorcem firemních záznamů o pochybeních.
Loni v srpnu zaměstnanec Manhattanského institutu Christopher Rufo podrobně popsal plné přijetí doktríny woke v Un-American Express . Jejich program „antirasismu“ ve skutečnosti podporuje rasismus a nerovnost mezi jejich zákazníky a zaměstnanci. Mezi jejich politiky patří:
AmEx spojuje manažerské bonusy s rasovou „spravedlností“, manažeři jsou finančně motivováni k najímání menšin, i když jsou tito pracovníci méně kvalifikovaní.
AmEx zavedl školení kritické rasové teorie, učil zaměstnance, že „kapitalismus je rasistický“ a požádal dělníky, aby se zařadili do hierarchie „privilegií“.
AmEx dal přednostní smlouvy dodavatelům jen proto, že šéfové těchto společností jsou náhodou černí.
Všechny tyto praktiky jsou ve skutečnosti protiústavní a nezákonné.
Ještě horší je, že dolary  daňových poplatníků financují tento nesmysl prostřednictvím podílových fondů, indexových fondů a dokonce i přímých investic státních penzijních rad, které si možná ani neuvědomují, že směřují příjmy daňových poplatníků k podpoře „woke“ ideologie protibělošského rasismu.

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden