VIDEO: Německý novinář na ARD poprvé Němcům oznámil, že Rusko vyhrálo válku na Ukrajině a všechno, co teď dělají Macron se Scholzem, jsou de facto záchranné operaci s cílem donutit Američany ovládaný Kyjev k míru, do kterého se ale Zelenskému nechce! Namí
RSS

VIDEO: Německý novinář na ARD poprvé Němcům oznámil, že Rusko vyhrálo válku na Ukrajině a všechno, co teď dělají Macron se Scholzem, jsou de facto záchranné operaci s cílem donutit Američany ovládaný Kyjev k míru, do kterého se ale Zelenskému nechce! Namí

VIDEO: Německý novinář na ARD poprvé Němcům oznámil, že Rusko vyhrálo válku na Ukrajině a všechno, co teď dělají Macron se Scholzem, jsou de facto záchranné operaci s cílem donutit Američany ovládaný Kyjev k míru, do kterého se ale Zelenskému nechce! Namísto míru nařídil už druhý pokus o obsazení Hadího ostrova, ale Ruská armáda útok odrazila a sestřelila jim z nebe všechno, co Kyjev k útoku poslal! A tak ze vzteku Kyjev zaútočil na nechráněné těžební plošiny a ohrozil tak mořský ekosystém! Proč není Kyjev schopný dobýt ani maličký ostrůvek o rozloze 17 hektarů?
Když minulý čtvrtek přijel francouzský prezident Emmanuel Macron, německý kancléř Olaf Scholz a italský premiér Mario Draghi do Kyjeva na návštěvu za Zelenským s návrhem mírového plánu pro Ukrajinu, tak v té samé době na německé televizi ARD běžel diskusní pořad k Ukrajině, kde byl hostem novinář, publicista a bývalý šéfredaktor časopisu Focus Wolfram Weimer.
Ten vůbec asi jako první novinář v Německu a navíc na 1. kanálu televize ARD sdělil narovinu, že Rusko vyhrálo válku na Ukrajině a všechno, co se teď děje okolo Emmanuela Macrona, Olafa Scholze a dalších evropských politiků, je okamžik sebereflexe a uvědomění si, že Ukrajina prostě nemůže Rusko porazit a právě Macron prý má do skutečné situace na Ukrajině vhled do takové míry, že už je mu jasné, že Ukrajina prohrála. A v takové situaci platí, že se musí začít v Evropě přijímat procesy a opatření na jednání s vítězem, tedy s Ruskem.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v16ogav","div":"rumble_v16ogav"});
A toto jednání bude jen tak úspěšné, nakolik Evropa dokáže přispět k nastolení míru na Ukrajině. Ta cesta do Kyjeva minulý čtvrtek byla podle mého názoru zkušebním balónkem Bruselu, byl to chemický test, jaký vliv má ještě vlastně Brusel v Kyjevě, když ten se od roku 2014 úplně přepóloval a přeorientoval na USA a na americké partnery. A zkouška zřejmě nedopadla tak, jak se očekávalo, protože tento týden v pondělí provedl Kyjev další pokus o vojenské obsazení obskurního a mrňavého ostrůvku v Černém moři, a opět s katastrofálním výsledkem a bez úspěchu. Hadí ostrov má rozlohu jen 17 hektarů a celý ho přejdete z jednoho konce na druhý přibližně za 6 minut. Přesto se tento ostrov pokusila ukrajinská armáda již dvakrát dobýt zpět od Rusů, ale pokaždé neúspěšně.
Kyjev chtěl prokázat, že západní zbraně zajistí zvrat ve válce ukázkovým vítězstvím nad Rusy na kusu skály v moři. A ono to nedopadlo
Podle ruské televize [ 1 ] zahájily ukrajinské síly “ nový šílený pokus ” o znovudobytí ostrova od Ruska v pondělí brzy ráno. Kyjev nasadil více než 15 bezpilotních letounů, taktické balistické rakety Točka-U, raketové dělostřelectvo Uragan a houfnice M777 dodané USA, aby si připravil půdu pro obojživelný útok. Další podporu operaci poskytly ukrajinské protiletadlové systémy S-300, uvedla Moskva.
Ruská protivzdušná obrana chránící Hadí ostrov zmařila ukrajinské plány zničením 13 bezpilotních letounů, čtyř raket a 21 raketových dělostřeleckých projektilů, uvedlo ministerstvo obrany RF . Ukrajina v důsledku toho zrušila obojživelný útok na ostrov. Poté, co se potvrdilo, že pokus o dobytí ostrova selhal, zahájil kyjevský režim další hazard tím, že se zaměřil na objekty ruské infrastruktury pro těžbu plynu v severozápadní části Černého moře,” uvedla Ruská armáda. Dvě mořské plynové plošiny byly napadeny protilodními střelami a dronem Bayraktar TB-2. Na jedné z nich vypukl požár.
Hadí ostrov v Černém moři Pokud vám vrtá hlavou, proč je ten ostrov v podobě kusu skály v moři tak důležitý, tak ta otázka není položena úplně přesně. Ten ostrov sice slouží jako nepotopitelná letadlová loď, na které lze rozmístit protivzdušné systémy a pokrývat vzdušný prostor v obrovském okruhu, jenže v tom okruhu není prakticky nic, co by mělo pro Ukrajince strategický význam ve smyslu vývoje válečného konfliktu.
Obsazením toho ostrova, kde není žádná infrastruktura a nelze se nikam schovat, prostě ukrajinská armáda nice nezíská. O co tedy jde Kyjevu? Odpověď je jednoduchá, ale přitom zcela logická. Kyjev totiž akutně a nutně potřebuje konečně viditelné vítězství, hmatatelný úspěch schopnosti vytlačit Rusy z prostoru, který okupují, a to pomocí západních zbraní, které Kyjev obdržel. Jenže, pokud Kyjev není schopen s těmito zbraněmi dobýt ani 17 hektarů skály uprostřed moře, tak to zkrátka ukazuje na neschopnost ukrajinské armády.
Kissingerizace je procesem zabránění spojení Moskvy a Pekingu za každou cenu, i za cenu roztrhání Ukrajiny a územního úplatku pro ruského medvěda
Dodávky zbraní z EU a USA totiž budou trvat jen tak dlouho, dokud bude panovat přesvědčení na Západě, že ty zbraně mají nějaký vliv a efekt v konfliktu, protože pokud ne, tak se změní situace a Západ bude mít obavy další zbraně dodávat, aby se nedostaly do rukou Ruské armády. A jedinou bezpečnou zkouškou toho, jestli ukrajinská armáda je schopna se západními zbraněmi Rusy porazit, je právě útok na skálu v moři.
Když se totiž útok nepovede, Rusové se k západní technice nedostanou, ta prostě spadne do vody a skončí na mořském dně, kam se Rusové vydávat za poklady nebudou. Kdyby byl útok veden na pozemní cíle na Donbasu, Rusové by se dostaly k sestřeleným americkým raketám, které jsou nacpané čipy a elektronikou, o kterou mají Američané obavy, že se dostane Rusům do rukou.
Wolfram Weimer Znovu se ukazuje, že proces kissingerizace začal v Evropě řádit doslova jako černá ruka a Američané v Kyjevě vědí, že Zelenský sice je na straně Američanů, ale paradoxně hlavní pomoc a podporu dostává Kyjev právě od zemí v EU, a to především v podobě péče o ukrajinské uprchlíky. Musíte si uvědomit, že i když je Zelenský feťák, tak má okolo sebe poradce, kterým je jasné, že Ukrajina se nemůže úplně odříznout od EU a jenom se vrhnout Američanům okolo krku, protože to by Ukrajina dopadla stejně jako minulý rok Afghánistán. Tam se loutková vláda 20 let vrhala Američanům okolo krku, až to skončilo útěkem americké armády ze země a tu vládu tam nechali napospas Talibáncům.
Helicopter money a jejich dopad na nedostatek zboží a úplně všeho
Členové vlády potom na vlastní pěst v přestrojení prchali do Uzbekistánu a dalších sousedních států. Kyjev proto potřeboval po čtvrteční návštěvě 3 emisarů z EU důkaz, že Ukrajina má sílu dobýt nějaké území od Rusů zpět na ukázku, jako příklad toho, jak západní a americká zbraňová pomoc funguje. A ono to dopadlo fiaskem. Ani na druhý pokus nedokázali Ukrajinci obsadit 17 hektarovou skálu v moři.
Tato porážka tak posílí argument Paříže a Berlína k okamžitému ukončení bojů ze strany Ukrajiny a k mírovému jednání. Kyjev totiž prokázal, že není schopen se západními zbraněmi dosáhnout ani symbolického vítězství o ostrov v moři, na kterém nic není. Jenže ten ostrov ztělesňuje neschopnost ukrajinské armády. Ani se západními zbraněmi není Kyjev schopen dosáhnout byť jen symbolického vítězství a porážky Ruské armády na kusu skály v moři.
Emmanuel Macron v Kyjevě na nádraží, 16. května 2022 Pro Kyjev se tento ostrov stane podle všeho noční můrou, protože bezvýznamný ostrov nabírá významu k okamžitému ukončení bojů a k tlaku EU na Kyjev, aby začal s Moskvou jednat o podmínkách rozdělení Ukrajiny podle etnického klíče. Rusko mohutně posiluje, rubl posiluje a mezitím sankce hozené na Rusko se odrazily jako bumerang a ničí Západ v čele s USA a Evropskou unií. Všude čtete o Putinově inflaci v EU, Putinových cenách paliv, Putinových cenách plynu, elektřiny.
Čtete o Putinových cenách obilí a tím pádem o Putinových cenách potravin, za všechnu inflaci nemůže ani ECB a její mamutí pandemický balík inflačních 700 miliard EUR rozhozený po celé EU minulý rok. Ani FED nemůže za ty helicopter money rozhazované Američanům dva roky po sobě , a nejen jednotlivcům, ale hlavně velkým korporacím. Ne ne, kdepak. Šílení politici a rozhazovači peněz z Washingtonu a Bruselu za nic nemohou. Za inflaci může Putin a basta! Kdyby Putin neexistoval, obávám se, že EU by si ho musela vymyslet, na koho tu mamutí inflaci shodit.
Predatory inflation z dílny ECB a FEDu jako skutečný viník tažené inflace okolo nás
Ještě malá poznámka k tomu, co je to predatory inflation , což jsem zmínil v minulém článku s projevem Vladimira Putina v Petrohradu. Predátorská inflace je situace, kdy bohatá země začne tisknout peníze, tzv. kvantitativně uvolňuje prostředky, které se potom vezmou a vyvezou se ven z EU do třetích zemí a tam se za ty natisknuté peníze skoupí a vykoupí z obchodů a na trhu všechno, co tam mají. Přesně tohle se dělo 2 roky během covidové pandemie. Nedostatek čipů? Nedostatek stavebního materiálu? Nedostatek obilí?
Co se stalo? To ty podniky přestaly celé 2 roky kvůli covidu fungovat? Ne. Došlo pouze k tomu, o čem Vladimir Putin hovořil v Petrohradu. Západ vykoupil za natisknuté peníze ve 3. zemích všechno, co tam měli. Všechny zásoby. Predátoři s natisknutými penězi vykoupili čipy a vrhli se do těžby kryptoměn en masse . Saúdská Arábie vykoupila v Číně pro změnu veškerý stavební materiál. Katar začal skupovat veškerou produkci obilí ve světě. Natisknuté peníze se totiž vzápětí přelily do nákupů ropy a plynu.
Pod rouškou pandemie centrální banky zahájily proces kvantitativního uvolňování rezerv. Inflace je výsledkem tohoto procesu A důsledkem tohoto vraždění jehňátek najednou byla situace, kdy z burz zmizela spotová ropa i plyn na spotu. Všechno vykoupeno. Natisknuté dolary a EURa všechno vykoupily. Predátorská inflace, která měla vysát jen třetí země, se skrze plyn a ropu indukovala s plnou razancí zátky do Evropy a do USA. A to je celá záhada. Důsledek kvantitativního roztáčení rulety poslední dva roky pod rouškou kompenzací za pandemii. Snaha oživit mnohokrát již resuscitovaného Frankensteina nekonečného růstu HDP tzv. neoliberální ekonomiky. Výsledkem je stav, kdy je na trzích všeho nedostatek, protože všechno bylo vykoupeno, a to, co nebylo vykoupeno, vzrostlo extrémně na ceně. Inflace vyvolaná s cílem predátorského útoku na 3. země světa se tak odrazila zpátky do zemí Západu.
Kissingerizace proběhne přesně tak, jak bylo nastíněno 99-letým prediktorem. Rusko musí se Západem opět mluvit, spolupracovat, jinak Západ definitivně skončí
A ve chvíli, kdy se měla inflace regulovat, tak namísto toho EU spustila sankce proti ropě a plynu v evropských domácnostech, rovná se proti ruské ropě a ruskému plynu. Šílenství tohoto kroku se bude jednou popisovat v učebnicích jako ukázka degenerace vůdců v Bruselu, která vedla k zániku prosperující říše. A jak tomu kolapsu zabránit na poslední chvíli? Zastavit válku na Ukrajině, poslechnout Kissingera, dát Rusům vše, co jest ruské, přesně podle Bible ( člověku to, co jest lidské a Bohu to, co náleží Bohu ), jako náplast na bebí dát Ukrajincům slib vstupu do EU (po splnění podmínek, protože slibem nezarmoutíš) a potom znovu hledat cesty ke Kremlu stylem ňu ňu ňu, ťu ťu ťu.
Henry Kissinger a Vladimir Putin Přesně tohle teď globalisté prosazují, protože válka na Ukrajině nejenom, že Rusko neporazí, ale ona ho posílí, a ještě navíc vžene do náruče Číny. Pro globalisty černá noční můra a jedno velký špatný. Proto znovu je třeba zopakovat, že jakmile globalisté vytáhnou Henryho Kissingera, lze to označit za červenou kartu všem dosavadním procesům, které jsou tím pádem odpískány. Jen si nedovedu představit, jakou horu koksu bude Zelenský potřebovat, až mu v následujících dnech a týdnech tahle realita konečně dojde. A nebude sám. Západní presstituční vysílačky a média zažijí nervová zhroucení. Ale to nic. Brzy se přizpůsobí nové situace a přehodí výhybky narativu. Některé s tím dokonce již začaly. Stačí se dívat okolo sebe.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Upozornění pro podporovatele: Došlo ke změně bankovního účtu. Více informací   zde .
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 8. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  42%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 8 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden