Koľko zarábajú administrátori stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR
RSS

Koľko zarábajú administrátori stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR


Na základe infozákona som sa pýtal na platy vrátane odmien administrátorov a správcov stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR. Viaceré príspevky na tejto stránke môžu naplňať trestné činy podnecovania nenávisti, nabádanie k šikane, šírenie politickej ideológie a rozdeľovanie ľudi na základe politického názora, vrátane šírenia viacerých hoaxov a dezinformácii o očkovani a opatreniach počas COVID-19.
Z tohto dôvodu som sa pýtal na výšku platov vrátane odmien za roky 2019, 2020,2021, 2022 na základe infozákona. Ak vás to zaujíma, môžte aj vy. Stači odoslať mail a len si pozmeňte adresu a meno na konci.
Mail:  Predmet: Informácia o výške a platoch správcov stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR. Komu: public@minv.sk Text: Na základe infozákona 211/2000 Z.z Vás žiadám o informácie o výške platov, vrátane odmien vedúcich pracovníkov, administrátorov a správcov stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR za roky 2019, 2020, 2021, 2023. Informácie uviesť prehľadne, kde bude vidieť mesačný plat vrátane odmien, v prípade štvrťročných a ročných odmien ich uviesť samostatne. Poprosím zaslať aj životopisy eventuálne splnenie kvalifikačných podmienok zamestnancov na vykonávanie danej práce. Informácie prosím zaslať späť na tento e-mail.
S pozdravom
MUDr. Radoslav Čičala, adresa
zdroj: https://t.me/verejnost/1823Nejčtenější za týden