Rodina utíká z Francie do Maďarska, nechtějí dál žít v chalífátu (videa)
RSS

Rodina utíká z Francie do Maďarska, nechtějí dál žít v chalífátu (videa)

Francie je bezesporu jednou z nejislamizovanějších zemí Evropy. Doplácí především na svoji koloniální minulost, ale i na to, jak se v zemi dlouhodobě volí. Nejvíce ilegálů přišlo do země za Macrona, za něhož se také udělil rekordní počet občanství. To se ale děje také v Německu nebo Švédsku. Muslimové pak jednotně volí proislámské strany, přičemž by se čekalo, že občané, kteří jsou již poučeni z předchozích vlád, se rozhodnou volit proti islamizaci. Jenže ono tomu tak není.
Macrona drží u moci důchodci, neboť jde o jedinou skupinu obyvatel, u které jasně vyhrává. Kandidát muslimů, Mélenchon, velmi výrazně posiluje, v čemž mu pomáhá právě Macron, který muslimy do země přivádí a dává jim občanství. Marine le Pen – i když nyní u parlamentních voleb posílila – však stále nemá šanci na výhru.
Ovšem v prezidentských volbách jasně vedla u lidí v produktivním věku – mezi 35-65 lety. To jí však na vítězství nestačilo.  Pokud by tedy tato skupina měla rozhodující slovo, pak by dnes měla Francie prezidentku. Nicméně po poněkud zmanipulovaných volbách a opětovné výhře Macrona, k jehož volbě ve finále vyzvaly všechny mešity i samo Muslimské bratrstvo, mnoha lidem odchází, že je již v zemi nic dobrého nečeká.
Ženy zde nemohou vyjít jen tak večer na ulici, ovšem ve městech jako Marseille, Lyon, Brest nebo v některých pařížských čtvrtích je pro ně nebezpečno i za bílého dne. A situace se již jen zhoršuje, výčet různých útoků nožem, znásilnění a pouličních loupeží stoupá a nedávné útoky u fotbalového stadionu Stade de France ukázaly, že Francie již není schopna zajistit lidem bezpečnost.
Není tedy divu, že se Francouzi začínají ohlížet po jiných destinacích k životu. Někteří prchají mimo Evropu, jiní do méně islamizovaných evropských zemí.
V prvním videu můžete vidět mladý francouzský pár, který se rozhodl z Francie utéct a vychovávat děti někde, kde jim nebude stále častěji hrozit, že je kdekoli na ulici napadne některý z Macronových hostů s nožem za pokřiku „Allahu akbar.“
Mladému páru také velmi vadí stávající LGBTQ propaganda a absolutní potlačení tradiční role rodiny, genderová ideologie a celkově zvrácené hodnoty, které dnes ve Francii – a na západě Evropy vůbec –  vyznává na základě patřičné propagandy stále více mladých lidí.
Po dlouhé úvaze se mladý pár rozhodl zůstat v Evropě a přestěhovat se do Maďarska (video je francouzsky s anglickými titulky):
ČÁST 1

Ve druhém videu můžete vidět brutální zaujatost korporátních médií proti tomu, co nazývají „rasistickými“ Západoevropany, kteří opouštějí svou rodnou zemi kvůli tomu, jak ji masová muslimská invaze změnila k horšímu. Například žena na začátku vypovídá, že Francii opustila poté, co byla na ulici 3x napadena a oloupena. Již se doma necítila bezpečně.
V další části videa je zpovídán maďarský politik, jemuž je podsouváno, že ti, kdo se do země stěhují, jsou rasisté apod. Jednoduše, video má zřejmě za cíl nálepkovat ty, kdo Západ opouští za rasisty a xenofoby a celkově za jakousi „spodinu“ společnosti.
Ve videu najdete i rozhovor s bývalým policistou v důchodu, který se opět pozastavuje nad současnou francouzskou společností, které vládnou muslimové a Antifa. I zde se reportér snaží muže shodit a nazvat ho konspirátorem, trpícím stihomamem, neboť všude vidí teroristy (ovšem jeho samotného nazývá teroristou a extremistou). Předpokládám, že například události v pařížském Bataclanu, ale i ty čerstvé u Stade de France, jasně ukazují, kdo má v tomto případě pravdu. Video je opět francouzsky s anglickými titulky:
ČÁST 2

Islamizace Evropy v kostce:

K výše uvedenému ještě podotýkám, že všechny odhady islamizace jsou velmi silně podhodnoceny. Do celkových počtů muslimů totiž nejsou započítáni ilegálové, jejichž počet jen ve Francii se odhaduje někde mezi 1-1,5 mil., podobné číslo se odhaduje i v Itálii nebo Německu, ve Švédsku jde asi o 250-300 tisíc neregistrovaných muslimských ilegálů…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden