Průzkum: Více než polovina mladých Afričanů se chce přestěhovat do Evropy
RSS

Průzkum: Více než polovina mladých Afričanů se chce přestěhovat do Evropy

Probíhá proces, který pro nás globalisté již dlouho plánovali. Konstantně – zejména od roku 2015 – probíhá výměna evropských obyvatel. A je jisté, že v poslední době dochází k dalšímu posílení invazních toků zejména z Afriky. O potřebě urychlit výměnu svědčí i některé dokumenty, schválené v EU.
Jde například o smlouvu s převážně africkými zeměmi, v rámci níž se počítá s legální migrací z Afriky do Evropy, kterou ještě posvětil europarlament, který před časem odhlasoval leg ální pobyt pro každého, kdo bude tvrdit, že do Evropy jede za prací. Nikoho pak zřejmě již nebude zajímat, zda na daném postu zůstal týden nebo měsíc. V Evropě již daný jedinec samozřejmě zůstane. A přesně tak to plánují i sami Afričané…
Nový průzkum v 15 afrických zemích zjistil, že více než polovina mladých lidí chce v nadcházejících letech opustit kontinent a očekává se, že většina emigrantů se přestěhuje do Evropy.
Průzkum africké mládeže  zjistil, že 52 procent vyjádřilo touhu přestěhovat se v příštích třech letech do zahraničí. V Nigérii a Súdánu se jejich počet  zvýšil  na tři čtvrtiny.
Odhaduje se, že do roku 2030 budou mladí Afričané tvořit odhadem 42 procent světové mládeže. A více než polovina plánuje migraci do rozvinutých zemí, podle průzkumu mladých lidí z 15 afrických zemí.
Počet mladých lidí, kteří chtějí opustit kontinent, je výrazně vyšší než kolik jich bylo v průzkumu z roku 2020, kdy dvě třetiny mladých Afričanů chtěly zůstat ve své domovské zemi.
Asi 60 procent africké populace je mladší 25 let a více než třetina je ve věku 15-34 let. Očekává se, že do roku 2100 bude mít Afrika nejmladší populaci na světě s průměrným věkem pouhých 35 let.
Studie Pew Research zveřejněná v roce 2018 zjistila, že jeden milion subsaharských Afričanů se již od roku 2010 přestěhoval do Evropy, zatímco jiný průzkum OSN zjistil, že 90 procent Afričanů, kteří vstoupili do Evropy nelegálně, nemá v plánu vrátit se do své domovské země.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden