Lukáš Hrošovský – chodí po školách, šíri európsku ideológiu, politiku za čo dostáva granty v stovkách tisíc EUR
RSS

Lukáš Hrošovský – chodí po školách, šíri európsku ideológiu, politiku za čo dostáva granty v stovkách tisíc EUR


Lukáš je obeť mamónu. V minulosti sa prezentoval na svojom facebooku fotkami drahých aút a luxosom, po ktorom túžil. Má to dobre našliapnuté. Chodí po školách a rozpráva deťom a študentom svoj pohľad na svet a za to dostáva stovky tisíc EUR od pracujúcich. Lukáš nikdy riadne a dostatočne dlho nepracoval. Našiel cestu ako nič nerobiť a zarobiť, to čo niekto nezarobí za celý život. Lukáš si vybral cestu ideológa, obete doby.

document.createElement('video');
http://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2023/11/hrosovsky.mp4

Lukáš za nejakých 5 rokov dostal okolo 500 000 EUR. Vy musíte chodiť do krčmy, zaplatiť cestu tam, pivo..a ešte nie každý vás chce počúvať. Lukáša musia na školách počúvať, lebo to dohodla pani učiteľka, riaditeľ a všetko mu preplatia, aj cestu, jedlo…  Lukáš je moderný človek, vie ako získať peniaze za nič nerobenie. Manuálna práca mu nikdy nevoňala.
Kde Lukáš skutočne použil toľko peňazi sa nedá objektívne zistiť, lebo to ani nikto nepreveruje. https://crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?order=22&art_zs2=sytev&art_predmet=&art_ico=&art_suma_spolu_od=&art_suma_spolu_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&search=
zdroj: https://www.mojevideo.sk/video/314e1/zdruzenia_a_ministranti_v_pozadi_protestov_proti_kotlebovcom_fin.html
 Nejčtenější za týden