Vatikán vydává minci na počest covid očkování
RSS

Vatikán vydává minci na počest covid očkování

Vatikánu je již dlouho velmi blízký satanismus, což Bergoglio dlouhodobě potvrzuje, stejně jako to tvrdí jeho odpůrci v řadách církve. Jeho hlavním úkolem je podpořit výměnu obyvatel Evropy – a v tomto se vydatně činí . Nezajímá se o své utiskované ovečky v muslimských zemích nebo v Africe, kde probíhá džihád mečem. Naopak, džihádisty pomáhá dopravovat do Evropy, aby zde později mohli praktikovat totéž, co nyní provádí v Africe.
Bergoglio je také velkým podporovatelem LGBTQIA ideologie, nemá problém podpořit propotratovou Bidenovu politiku (jak jistě víte, tak američtí demokraté již schvalují zákony o potratu i těsně po porodu) a falešný papež František dokonce nemá ani ten nejmenší problém žehnat nacistické vlajce či si potřásat rukou s přesvědčenými neonacisty.
A Bergoglio samozřejmě patří i k hlavním podporovatelům politiky nuceného očkování experimentálními genovými preparáty. I proto je jejich velkým zastáncem, přičemž nemá jako údajný katolík problém ani v tom, že při testech byly využity buňky z potracených plodů…
Téma je pro papeže velmi důležité, jak si lze přečíst na webových stránkách vatikánské mincovny: Proto nyní vydali vlastní 20eurovou minci s reliéfem vakcíny, na které je vidět mladý člověk, který dostává injekci Covid. Koneckonců, tento typ zdravotní péče je „morální povinností“, tvrdí Bergoglio.
Očkovací mince stojí 180 eur; ale v současné době údajně nejsou na skladě žádné.  Popis mince je následující:
Stříbrná mince v hodnotě 20 €, kterou navrhla Chiara Principe, je věnována aktuálnímu tématu blízkému srdci papeže Františka: léčbě a boji proti pandemii a potřebě nechat se očkovat. Mince zobrazuje lékaře, zdravotní sestru a mladého člověka, který je připraven dostat vakcínu. Svatý otec opakovaně zdůraznil důležitost očkování a připomněl, že zdravotní péče je „morální povinností“ a je důležité „pokračovat v úsilí o očkování i těch nejchudších národů“.
Zdroj
Ve skutečnosti je papež František nyní dobře známý svými opakovanými výzvami k očkování. Zároveň zůstává počet církevních rezignací v Německu rekordně vysoký. „Je to historický bod obratu, protože už není „normální“ být poprvé po staletích členem církve v Německu,“ citoval  v dubnu WDR sociální vědec Carsten Frerk z výzkumné skupiny Weltanschauungen in Deutschland (fowid).
A úplně stejná situace nastala po nástupu Bergoglia na papežský stolec i kdekoli jinde v Evropě. Téměř všude katolíků rekordně ubývá, zatímco muslimů naopak rekordně přibývá.
Ale jak víte, nic údajně s ničím nesouvisí…
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden