Hledaný Tomáš Čermák byl dopaden v Polsku
RSS

Hledaný Tomáš Čermák byl dopaden v Polsku


Muž hledaný pro teroristickou činnost byl zadržen díky akci pátrací jednotky kriminálního úřadu Národního policejního ředitelství a Evropské sítě policejní spolupráce – ENFAST. (Foto: X)

Oddělení pátrání a identifikace osob Kriminálního úřadu Národní policejní centrály bylo informováno, že hledaný český občan Tomáš Č. se může zdržovat na území Polské republiky.Muž byl českou justicí odsouzen k trestu odnětí svobody v délce 5,5 roku za trestný čin podpory a propagace terorismu. Tomáš Č. se začal před orgány činnými v trestním řízení skrývat, a proto na něj byl vydán evropský zatýkací rozkaz.Do případu byli zapojeni policisté oddělení centrálního účelového pátrání odboru pátrání a identifikace osob policejního ředitelství, kteří zahájili okamžité pátrací úkony. Po provedení řady prověrek v naléhavém případě zjistili, že hledaný se pravděpodobně zdržuje v Lublinském vojvodství.
Lepší dárek k mým včerejším narozeninám jsem si ani nemohla přát! V Polsku byl včera dopaden hledaný Tomáš Čermák. Informace jsou z oficiálních stránek polské policie. pic.twitter.com/me88Ybumcj — Barbora Mercury (@MercuryBarbora) November 15, 2023
Zdroj: policja.pl
Článek Hledaný Tomáš Čermák byl dopaden v Polsku se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden