Indie zvyšuje produkci uhlí o 60%
RSS

Indie zvyšuje produkci uhlí o 60%


Klimatičtí alarmisté nejspíš při podobném zjištění padají hromadně do mdlob a mladí eurosvazáci, kteří aktuálně stávkují na českých vysokých školách, začnou ještě víc tlačit na to, abychom se vzdali veškeré prosperity a vrátili se ideálně do doby kamenné.
Indie tedy nyní plní již předem deklarované plány a končí s hrou na „udržitelnost“ na úkor vlastních občanů. Ostatně, odstrašující příklad mají velmi blízko.
Srí Lanka jim již jasně ukázala, jak dopadnou, pokud půjdou v jejích šlépějích. První udržitelná země světa se po nějakých dvou letech této politiky dostala na pokraj kolapsu a slovo „udržitelnost“ je tam již nejspíš slovem sprostým (což je jedině správně).
Nové Dillí: Unijní ministerstvo uhlí v pondělí oznámilo plány na zvýšení indické produkce uhlí na 1,404 miliardy tun do roku 2027 s cílem dále ji zvýšit na 1,577 miliardy tun do roku 2030.
Současná domácí produkce se pohybuje kolem jedné miliardy tun ročně. Cílem tohoto zvýšení produkce je zajistit dostatečné dodávky domácího uhlí do indických tepelných elektráren, které jsou nezbytné pro rostoucí energetické potřeby země…
Tolik krátká zpráva, která vysvětluje vše. Dovozy z Indie do EU budou samozřejmě v odvetě okamžitě zatíženy uhlíkovou daní (kterou nakonec zaplatí spotřebitel) a Evropa se díky nesmírné buzeraci stane nevýhodným partnerem.
Zde již jen připomínám, že firmy musí dokázat, že jsou uhlíkově neutrální nejen ony, ale i jejich subdodavatelé. Produkce uhlíku bude podrobena bruselským „odpustkům,“ jejichž cena se bude postupně zvyšovat…
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Indie zvyšuje produkci uhlí o 60% se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden